Montessori pomůcky Žebřík – geometrická tělesa
469 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Dřevěný podstavec v přírodní barvě je základnou pro celkem 16 geometrických těles ve čtyřech barvách. Jedna barva vždy představuje určitou výšku – modrá tělesa nejmenší, žlutá tělesa vyšší, červená ještě vyšší a tmavě zelená ta nejvyšší.

Montessori pomůcky Římský most
1 679 Kč

Římský most jsou různé dřevěný přírodní dílky, které lze sestavit na podstavu připravenou k vytvoření mostu. Důležitým principem je sestavení klenby za pomoci správných dílků tak, aby sama od sebe držela.

Montessori pomůcky Růžová věž
1 769 Kč

Růžová věž je symbolem všech montessori pomůcek. Jediný rozdíl mezi všemi kostkami je délka jejich hrany. Když s ní dítko začne pracovat, zjišťuje, že se kostky liší také svou váhou. Většina smyslových materiálů připravuje dítě na pozdější práci v matematice.

Chmela Céčka Barevná

Chmela Céčka Barevná

Hodnocení: 5
49 Kč

Klasická pestrobarevná barevná céčka typu C. Nevhodné pro děti do 3 let – nebezpečí vdechnutí malých částí.

Montessori pomůcky Stínování barev – figurky s destičkami
1 849 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Sada stínování barev je přírodní dřevěná krabička, která obsahuje destičky v odstínech červené, modré, žluté, fialové, zelené, hnědé, růžové a šedé barvy. Každá destička je rozdělena na čtyři své odstíny, které jsou totožné s odstíny figurek.

Kapla Kapla Octocolor 100 osmibarevná
990 Kč

Kapla je precizně vyrobená dřevěná stavebnice. Neuvěříte, co všechno se dá postavit bez lepidla, šroubků nebo spojek ze stavebnice, kde jsou všechny dílky stejně velké. Možnosti jsou omezené jen vaší představivostí! 100 destiček v osmi barvách, nyní i s novými barvami purpurovou a růžovou.

Orange Tree Toys Hrací set - Noemova Archa / Noah´s Ark
929 Kč

Celý hrací set je velmi hezky udělaný. Najdeme zde bohatě zbarvenou archu se spoustou zvířátek. Je zde krokodýl, lev, žirafa a spoustu dalších. Barvy jsou zdravotně nezávadné. Hračka je vhodná pro děti od 36 měsíců.

Chmela Céčka Svítící
49 Kč

Klasická svítící céčka typu C. Céčka vystavíme na přímé světlo a ta posléze ve tmě krásně svítí. Nevhodné do 3 let – nebezpečí vdechnutí malých částí..

Plan Toys Plan toys - šťastná lokomotiva
559 Kč

Lokomotiva se skládá ze 3 vagónů, se kterými si lze hrát dohromady nebo zvlášť. Při tahání má každý vagón jiný efekt.  Rozměry: 9,1 × 37,7 × 7,4 cm  Vhodné pro děti od 1 roku.

Kebo Toys Wedge-it: Vrstvící pyramida (15 dílků)
529 Kč

wedge-it stavebnice, která zaujme všechny věkové kategorie. Wedge-it je kvalitní stavebnice. Skládá se z plastového podstavce a patnácti plastových pevných dílů v pěti barvách, které do sebe vždy perfektně zapadají.

Montessori pomůcky Stojan se šrouby - varianta A
529 Kč

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Stojan se šrouby je vyroben z masivního dřeva, do kterého je zasunuto sedm různě velikých celokovových šroubů s maticemi. Velikost jednotlivých otvorů ve stojan je různá, avšak vždy odpovídá závitu jednoho konkrétního šroubu.

Mudpuppy Magnety dopravní prostředky/Things that go
159 Kč

Ploché magnety pro umístění na magnetické tabule, lednice či jiné kovové desky. Na magnetech naleznete obrázky dopravních prostředků, jako například požární vůz, sanitka, letadla, lodě, rakety, kola, bagry, autobusy, motorky, formule, vrtulník. Rozměry magnetů jsou cca 6×4 cm.

Montessori pomůcky Hra pro ruce
519 Kč

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Dřevěná deska v černém provední je vytvořena jako labyrint se stříbrnými kuličkami. Dítě má za úkol za pomoci balancování rukou dopravit stříbrné kuličky na opačný konec cesty.

Orange Tree Toys Chodící opice / Push Along Monkey
369 Kč

Jezdící opička na tyči je perfektní hračkou pro batolata v krásném barevném designu. Děti budou milovat zvuk dřevěných korálků, které jsou po stranách a cinkají o zem a povzbuzují je, když dělají první kroky.  Rozměr: š.13 x hl.9 x v.47 cm s vodící tyčí Věk: 1+

Fun2 Give Železná pružina
219 Kč

Skvělá pro relax a zábavu. Je vyrobena tak, že se nemotá a skáče ze schodů.Rozměry: 75 × 72 × 65 mmVěk: 3+

Puttyworld Teal mini
99 Kč

TEAL, název pro inteligentní plastelínu s nádherným modrým odstínem, který v sobě skrývá odlesky zelené. S touto vysoce kvalitní silikonovou hmotou, která je bezpečná, netoxická a nikdy nevyschne, zažijete mnoho zábavy a procvičíte prsty.

Puttyworld Super Oil Slick mini
99 Kč

Vyzkoušejte skvělou zábavu s touto inteligentní plastelínou, SUPER OIL SILCK, fascinující barvy. Vytváří efek olejové skvrny, která se vznáší na hladině vody.

Shaw magnets Magnetické kuličky-Shaw Magnets
769 Kč

Magnetické kuličky mají krásné duhové barvy. Děti se při hře s nimi učí třídit barvy, trénují si jemnou motoriku a úchop. Navíc si tvořením různých obrazců rozvíjí fantazii. Magnetické kuličky jsou plastové kuličky s magnetem o průměru 15 mm. Jsou balené v plastové krabičce po 100 ks.

Squishable Avocado 38 cm
1 219 Kč

Krásná plyšová hračka ve tvaru avokáda. Vhodná pro všechny věkové kategorie. Rozměr: dl.30 cm x š.38 cm x v.23 cm
Věk: 0+

Mudpuppy Mini Memory Game - geometrická zvířata
135 Kč

Pexeso obsahuje 24 kartiček (12 párů). Jsou vyrobené z pevného kartonu.  Hračka je recyklovatelná, jsou naprosto bezpečné, netoxické přírodní barvy.  Krásná čtvercová krabička, ve které jsou kartičky zabalené má velikost 7 × 7 × 7 cm. Doporučený věk 3+

Montessori pomůcky Krabička s vřeténky
1 169 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Sada obsahuje dvě dřevěné krabičky. Každá z nich je rozdělená podle čísel. První obsahuje čísla 0 – 4, druhá 5 – 9. Součástí sady je také 45 vřetének. Dítě se pomocí počítání vřetének učí přiřazovat příslušný počet do správné přihrádky.

GuideCraft Geo Boards
1 049 Kč

Sada se skládá se čtyř oboustranných čtvercových desek s kolíčky ve tvaru kruhu, nebo čtverce, sad různobarevných gumiček které překrývají kolíky na desce a vytvářejí geometrické obrázky zobrazené na podkladových kartách. K dispozici je 20 podkladových karet.

Squishable Avocado
539 Kč

Roztomilá hračka ve tvaru avokáda. Skvělá pro holky i pro kluky. Pro všechny věkové kategorie. Rozměr: dl.20 cm x š.13 cm x v.24 cm Věk: 0+

Squishable Corgi
599 Kč

Plyšová hračka, hebký pejsek. Vhodný pro všechny věkové kategorie. Rozměr: dl.20 cm x š.20 cm x v.20 cm Věk: 0+

GuideCraft Včelí úl šněrovací / Beehive Lacing
534 Kč

Sada obsahuje včelí úl, provlékací tkaničky s korálkem a včeličkou se třemi různými barvami (oranžová, modrá a zelená). Hračka napomáhá k rozvoji logopedických schopností – tzn. určeno pro děti, které se učí správné řeči, pro tyto děti je vhodné trénovat jemnou motoriku například právě provlékáním…

Crocodile Creek 24 pc Mini Puzzle/Animalia
289 Kč

Krásné mini puzzle s motivem hlaviček zvířátek.  Balení je ideální na doma, nebo pro cestování. Produkty Crocodile Creek splňují všechny příslušné bezpečnostní normy. Rozměr: složené puzzle 28 × 38 cm Věk: 3+

Mohlo by vás dále zajímat

Nabídku nejlevnějších produktů seřazených podle ceny naleznete v kategorii levné Montessori hračky.
Nabídku našich zlevněných produktů naleznete v kategorii Montessori hračky výprodej.
Produkty v akci naleznete v kategorii Montessori hračky akce.