Lifesystems Expedition 100+ Spray 100ml
289 Kč 279 Kč

Lifesystems Expedition 100+ Spray 100ml je repelent ve formě spreje s dvojí ochranou díky funkci Dual Action. Repelent je určen pro oblasti těžce zamořené bodavým hmyzem. NENÍ VHODNÝ PRO DĚTI.

Lifesystems Expedition 100+ Spray 50ml
199 Kč 189 Kč

Lifesystems Expedition 100+ Spray 50ml je repelent ve formě spreje s dvojí ochranou díky funkci Dual Action. Repelent je určen pro oblasti těžce zamořené bodavým hmyzem. NENÍ VHODNÝ PRO DĚTI.

High Peak Savanne

High Peak Savanne

Hodnocení: 5
899 Kč

High Peak Savanne je závěsná moskytiéra pro lůžka rozměrů až 200 × 220 cm. Chraňte se i ve spánku proti komárům a nemocem, které mohou přenášet.

Lifesystems Head Net Hat

Lifesystems Head Net Hat

Hodnocení: 3
369 Kč 359 Kč

Lifesystem Net Hat je klobouk opatřený moskytiérou, který je vhodný do oblastí vysoce zamořených bodavým hmyzem. Klobouk má moskytiéru přišitou přímo ke krempě klobouku.

Tatonka Moskito Kopfschutz cub, zelená
399 Kč 369 Kč

Moskytiéra je vhodná k nošení přes kšiltovku nebo menší klobouk. Spolehlivě ochrání vaši hlavu před komáry, mouchami a dalším hmyzem. Tatonka Moskito Kopfschutz cub je určena pro outdoorové aktivity.

Ťuli a Ťuli Přírodní repelent proti klíšťatům
226 Kč

S nadcházejícím letním počasím se zvyšuje také množství klíšťat v přírodě. Klíšťata mají výrazný vliv na lidské zdraví a výskyt chorob přenášených klíšťaty narůstá. Syntetické chemikálie se běžně používají jako…

Ťuli a Ťuli Přírodní repelent proti komárům a hmyzu
338 Kč

Přírodní repelent bez jakýchkoliv chemikálií a pesticidů. Náš repelent obsahuje pouze nosný organický jojobový olej původem z Peru a 100% přírodní éterické oleje-silice, které svým složením přirozeně odpuzují hmyz. Repelent je…

Dědek Kořenář Dubovky - dubové kapky RK 200 ml
837 Kč

Dubovky – dubové kapky obsahují extrakty z bylin, které mají stahující účinek. Podporují regeneraci a hojení kůže a sliznic. Dubové kapky jsou vhodné k výplachům ústní dutiny a k potírání při bodnutí hmyzem.

shumee Moskytiéra nad postel 2 ks - hranatá - 220 x 200 x 210 cm - bílá
775 Kč

Tato sada 2 moskytiér je ideální k zabránění přístupu komárům a dalšímu otravnému létajícímu hmyzu a nabízí vám a vaší rodině pohodlné prostory na spaní. Tato moskytiéra je vyrobená ze 100% polyesteru. Jemná síťovina (156 ok / čtvereční palec, jak doporučuje WHO) této kruhové moskytiéry vám zajistí

shumee Moskytiéra 2 pcs kruhová 56x325x230 cm
617 Kč

Tato sada 2 moskytiér je ideální k zabránění přístupu komárům a dalšímu otravnému létajícímu hmyzu a nabízí vám a vaší rodině pohodlné prostory na spaní. Tato moskytiéra je vyrobená ze 100% polyesteru. Jemná síťovina (156 ok / čtvereční palec, jak doporučuje WHO) této kruhové moskytiéry vám zajistí

Ceumed Stop-tick® 9 ml

Ceumed Stop-tick® 9 ml

Hodnocení: 5
240 Kč 184 Kč

STOP-TICK® je zdravotnický prostředek určený k odstranění klíšťat z těl lidí a zvířat.   Doporučuje se používat jako prevence proti chorobám přenášeným klíšťaty. Mezi takové choroby patří:

lymská borelióza, klíšťová encefalitida, piroplasmóza.

Sprej pro extra silnou ochranu proti komárům a klíšťatům 75 ml
407 Kč

Sprej pro EXTRA silnou ochranu poskytuje díky svému patentovanému složení bez alkoholu a povrchově aktivních látek úplnou ochranu proti komárům a klíšťatům v oblastech s velkým výskytem komárů a klíšťat a tropických oblastech. .

Barevný náramek proti komárům PARA`KITO + 2 náplně
367 Kč

Náplně PARA‘KITO® určené k vložení do náramků PARA‘KITO® rozptylují směs éterických olejů extrahovaných z rostlin, což přispívá k nepřetržitému maskování našeho pachu. Náplň rozptyluje vonné oleje 24 hodin denně, až 15 dní v řadě a je voděodolná.

Dědek Kořenář Háček na klíšťata 2 ks
96 Kč

Speciální háčky na klíšťata umožňují odstranění přisátých klíšťat z kůže zvířat i lidí. Velký háček je určen pro velká a střední klíšťata, menší háček pro malá a velmi malá klíšťata.

Dědek Kořenář Dubovky – Dubové kapky s hlívou RK-V 100 ml
602 Kč

Dubovky – Dubové kapky s hlívou RK-V obsahují extrakty z bylin, které mají stahující účinek. Podporují regeneraci a hojení kůže a sliznic. Dubové kapky s hlívou obsahují třísloviny, které reagují s bílkovinami za vzniku určitého povlaku, blanky, která stahuje povrch kůže nebo sliznice.

shumee Moskytiéra na postel se 2 dvířky - 200 x 180 x 150 cm - bílá
839 Kč

Tato Mongolia moskytiéra je vhodná jak pro vnitřní, tak i venkovní použití. Je ideální k zabránění přístupu komárům a dalšímu otravnému létajícímu hmyzu a nabízí vám a vaší rodině pohodlné prostory na spaní.Tato moskytiéra, vyrobená ze 100% polyesteru, má mongolský jurta tvar se 2 otvory. Jemné síťo

Vetrisol Klíšťák Ixoderm 10 ml
265 Kč

Klíšťák Ixoderm s kleštičkami je přípravek první volby k rychlému ochromení, znehybněním, usmrcení a bezpečnému odstraněním zakousnutého klíštěte. Součastně dezinfikuje postižené místo. .

shumee Moskytiéra na postel se 2 dvířky - 200 x 120 x 130 cm - bílá
728 Kč

Tato Mongolia moskytiéra je vhodná jak pro vnitřní, tak i venkovní použití. Je ideální k zabránění přístupu komárům a dalšímu otravnému létajícímu hmyzu a nabízí vám a vaší rodině pohodlné prostory na spaní.Tato moskytiéra, vyrobená ze 100% polyesteru, má mongolský jurta tvar se 2 otvory. Jemné síťo

shumee Nature Moskytiéra a síť proti hmyzu 1 x 3 m sklolaminát bílá
752 Kč

Se sítí proti komárům od značky Nature se vám do domu nedostanou žádní komáři ani jiný otravný hmyz. Jakmile venku vysvitne sluníčko, není nic lepšího, než otevřít okna dokořán, vpustit do domu trochu svěžího vánku a zbavit se dusného vedra, které se tam mezitím nastřádalo. Jenže otevřená okna také

AUSTRALIAN BODYCARE Pure Oil 30 ml 
317 Kč

Australian Bodycare Pure Oil je nejsilnějším přírodním antiseptikem. Ničí bakterie, plísně a viry a tím zabraňuje vzniku anebo šíření infekcí, urychluje hojení, stimuluje imunitní systém pokožky a podporuje její prokrvení. Olej Tea Tree je vhodné použít také k masážím a v aromaterapii.

Klip proti komárům + 2 náplně
367 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Náplně PARA‘KITO® určené k vložení do náramků PARA‘KITO® rozptylují směs éterických olejů extrahovaných z rostlin, což přispívá k nepřetržitému maskování našeho pachu.  Náplň rozptyluje vonné oleje 24 hodin denně, až 15 dní v řadě a je voděodolná. .

laSaponaria Olejíček proti svědění BIO 10 ml
193 Kč

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Olejíček proti svědění je 100% přírodní úleva od nepříjemného svědění a pálení po bodnutí hmyzem. Roll-on kulička nabitá přírodním osvěžením, která díky éterickým olejům z levandule, pelargónie, máty, měsíčku a čajovníku nabízí okamžitou úlevu od nepříjemných pocitů.

laSaponaria Repelentní olej ve spreji BIO 100 ml
305 Kč

Repelentní olej ve spreji BIO se velmi rychle vstřebává a poskytuje účinnou ochranu proti komárům a ovádům. Je šetrný i k té nejcitlivější pokožce a zároveň vám umožní strávit noc bez obav venku. Tu nejlepší péči vám dá díky oleji z karapy guayanské, citronelly, čajovníku, levandule a eukalyptu.

MosquitNo AKCE! MOSQUITNO Květina + Náramek na kotník ZDARMA
279 Kč

Novinka

Dekorativní květináč uvolňující citronelovou vůni pomáhá odpuzovat komáry z bytu i ze zahrady po dobu 6–8 týdnů. Součástí balení jsou náhradní náplně.

AKCE! K nákupu květiny získáte zdarma MosquitNo Náramek na kotník uvolňující citronelovou vůni po dobu až 72 hodin.

MosquitNo AKCE! MOSQUITNO Náramek na kotník s citronelovou vůní 1 + 1 ZDARMA
99 Kč

Posledních pár kusů za tuto cenu!

MosquitNo Náramek na kotník je vyrobený ze speciální silikonové gumy, která postupně uvolňuje citronelovou vůni minimálně 72 hodin. Náramky je vhodné použít při sportování, cestování a jiných outdoorových aktivitách. AKCE! Nyní ke každému objednanému náramku na kotník dostanete 1 náramek ZDARMA! 

PLANTHÉ Tea Tree oil ošetřující 15 ml
203 Kč

Novinka

PLANTHÉ Tea Tree oil ošetřující ve své originální formulaci kombinuje nejkvalitnější 100% čistý olej z australského čajovníku (Melaleuca alternifolia) s extraktem rozmarýnu lékařského.

Roll - on gel po kousnutí
254 Kč

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Roll – on gel po kousnutí je speciálně navržen tak, aby vám ulevil po kousnutí komárem nebo jiným hmyzem. Má zklidňující a chladivý účinek, který snižuje pocit svědění.

Roll-on pro extra silnou ochranu proti komárům a klíšťatům
367 Kč

Roll-on pro EXTRA silnou ochranu je lokální repelent nabízející zvýšenou ochranu po dobu 10 hodin proti Aedes albopictus (komár tygrovaný, přenašeč viru dengue a zika), až 6 hodin proti Anopheles gambiae (přenašeč malárie), 11 hodin proti běžným komárům a 7 hodin proti klíšťatům, s patentovanou rece

Roll-on pro silnou ochranu proti komárům a klíšťatům 20 ml
367 Kč

ROLL-ON GEL PRO SILNOU OCHRANU je repelent nabízející zvýšenou ochranu po dobu 8 hodin proti různým druhům komárů (tygrovaným a dalším) a 5 hodin proti klíšťatům, s patentovanou recepturou bez alkoholu a povrchově aktivních látek.

Rosenpharma Rosen B-komplex REPELENT pro děti 25 tablet
61 Kč

První repelent v tabletové formě pro děti. Komplex vitamínů skupiny B s navýšenou dávku Thiaminu. Metabolity Thiaminu odpuzují a matou komáry. Pokrývá denní spotřebu vitamínů skupiny B a navíc chrání proti komárům.

Rosenpharma Rosen Moskyto gel 16 ml v tubě
79 Kč

Rosen Moskyto gel zaručuje rychlou a účinnou pomoc po bodnutí a pokousání hmyzem, při požahání medúzou a kopřivami. Praktické balení do terénu. Pomůže u moře i v lese. Vhodné pro děti na letní tábory.

Rosenpharma Rosen Octan gel 40 g
82 Kč

Rosen Octan gel je  pro okamžité použití přímo v terénu. Ihned po ruce při poštípání hmyzem, pohmožděninách, výronech a mechanicky způsobených otocích. Jednoduché a rychlé použití i pro děti. Působí chladivě, adstringentně, pomáhá vstřebávání otoku.

Rosenpharma Rosen Octan sáčky 2 x 2 ks
69 Kč

Mějte Octan sáčky v lékárničce. Použijte při mechanicky způsobených otocích, pohmožděninách, výronech, štípnutí hmyzem. Působí okamžitou úlevu. Má adstringentní (stahující) a chladivý účinek. Zabraňuje narůstání otoku. Zklidňující efekt je potencovaný použitím ledové vody. .

shumee Moskytiéra na postel se 2 dvířky - 200 x 150 x 145 cm - bílá
760 Kč

Tato Mongolia moskytiéra je vhodná jak pro vnitřní, tak i venkovní použití. Je ideální k zabránění přístupu komárům a dalšímu otravnému létajícímu hmyzu a nabízí vám a vaší rodině pohodlné prostory na spaní.Tato moskytiéra, vyrobená ze 100% polyesteru, má mongolský jurta tvar se 2 otvory. Jemné síťo

shumee Nature Moskytiéra 1 x 3 m sklolaminát černá
688 Kč

Se sítí proti komárům od značky Nature se vám do domu nedostanou žádní komáři ani jiný otravný hmyz. Když venku svítí slunce, nemůžeme odolat a otevřeme okna dokořán, abychom pustili svěží vzduch dovnitř a teplo ven. Ale otevřená okna také lákají mouchy, komáry a další hmyz k návštěvě našich domácno

shumee Nature Síťovina proti hmyzu 2 x 10 m průhledná
1 378 Kč

Ochranná síťovina proti hmyzu Nature ochrání vaše zeleninové záhony před škodlivým hmyzem. Pletená síťovina s otvory o velikosti 1 mm je vyrobená z transparentního polyamidu, který je odolný vůči UV záření. Hustota ok je 38 g/m². Lze ji natáhnout přes tunelové oblouky (nejsou součástí balení) nebo j

Simply you Novosil gel SWISS 50 ml
169 Kč

Novosil gel SWISS je unikátní přípravek, který díky extraktu z boswellie a rdesna (resveratrol) zmírňuje svědění a zklidňuje začervenalé místo po bodnutí hmyzem. Dále obsahuje šalvějovou a řebříčkovou silici, které udržují místo aplikace mikrobiálně čisté.

Mohlo by vás dále zajímat

Nabídku nejlevnějších produktů seřazených podle ceny naleznete v kategorii levné Moskytiéry a repelenty.
Nabídku našich zlevněných produktů naleznete v kategorii Moskytiéry a repelenty výprodej.
Produkty v akci naleznete v kategorii Moskytiéry a repelenty akce.