Wolfberry Mandlová mouka BIO 400 g
268 Kč
+ doprava zdarma

Mandlová mouka Wolfberry BIO 400 g. Jemně mletá mouka z vyloupaných blanšírovaných sladkých mandlí. 100 % mandlová mouka v BIO kvalitě, vhodná pro celiaky.


Wolfberry Kokosová mouka BIO 400 g
51 Kč
+ doprava zdarma

Kokosová mouka Wolfberry BIO 400 g je bez lepku, vhodná pro celiaky nebo paleo dietu. Díky vysokému obsahu bílkovin ji ocení i vegani a vegetariáni. Odtučněná v BIO kvalitě.


Mouka z ostropestřce mariánského 100 % 500 g
68 Kč
+ doprava zdarma

Mouka z ostropestřce mariánského je vyrobena rozemletím odtučněných semínek ostropestřce mariánského. Obsahuje jedinečný komplex flavonoidů – silymarin a je přirozeným zdrojem vlákniny. Doporučuje se jako výživový doplněk při pečení chleba, palačinek nebo do různých druhů těst.


Allnature BIO Kokosová mouka 200 g
49 Kč
+ doprava zdarma

BIO 100 % kokosová mouka vyráběná z dužiny čerstvě sklizených kokosových ořechů je vhodná pro bezlepkovou a redukční dietu.


Bezlepková kukuřičná mouka 100% 500 g
35 Kč
+ doprava zdarma

Kukuřičná mouka je vyrobena z nejkvalitnějších kukuřičných zrn. Má zlatou barvu a jemnou, sladkou chuť. Obvykle se používá v bezlepkové dietě jako náhražka pšeničné mouky. .


Ekologická bezlepková kokosová mouka 100% 500 g BIO
83 Kč
+ doprava zdarma

Kokosová mouka je vyrobena z čerstvé kokosové dužiny, která je nejprve usušena a poté jemně rozemleta na prášek. Tento proces probíhá při nízké teplotě, proto si kokosová mouka zachovává své původní nutriční vlastnosti. Mouka získaná z kokosu je charakteristická vysokým obsahem vlákniny. .


Wolfberry Lněná mouka 400 g
44 Kč
+ doprava zdarma

Lněná mouka 400g Wolfberry. Odtučněnou lněnou mouku ocení nejen bezlepkáři, ale také vegani, aktivní sportovci a všichni, kteří vyhledávají zdravé a dietní alternativy. Aby ne, lněné semínko jídelníček významně obohatí o potřebné bílkoviny a vlákninu.


Allnature Rýžová mouka celozrnná bezlepková BIO 200 g
49 Kč
+ doprava zdarma

Rýžová celozrnná mouka BIO se výborně hodí nejen pro přípravu moučníků a kaší, ale lze ji využít také k zahušťování omáček a polévek. Rýžová mouka je ideální volba nejen pro celiaky, ale i pro zastánce bezlepkového stravování. 100% celozrnná rýžová mouka – produkt ekologického zemědělství.


Ekologická bezlepková kokosová mouka 100% 1000g BIO
148 Kč
+ doprava zdarma

Ekologická bezlepková kokosová mouka je vyrobena z kokosových ořechů, pocházejících z kontrolovaného ekologického zemědělství. Kokosová mouka je vyrobena z čerstvé kokosové dužiny, která je nejprve usušena a poté jemně rozemleta na prášek.


Wolfberry Špaldová mouka BIO 400 g
40 Kč
+ doprava zdarma

Špaldová mouka Wolfberry BIO 400 g dodá organismu celou řadu vitamínů, minerálů, bílkovin a vlákninu. Je lehce stravitelná a výborně se hodí výrobě chleba, zavářky do polévky nebo zahušťování polévek a omáček.


Allnature Quinoa bílá mouka BIO 200 g
99 Kč
+ doprava zdarma

Poslední kus za tuto cenu!

Quinoa bílá mouka se vyrábí ze zrnek quinoy. Mouka je velmi lehce stravitelná s perfektní oříškovou chuťí. Jedinečné složení aminokyselin, vysoký podíl proteinů a vlákniny a nízký glykemický index ji kromě celiaků ocení i diabetici, vegetariáni a vegani. .


Bezlepková rýžová mouka 100% 500 g
45 Kč
+ doprava zdarma

Rýžová mouka se vyrábí mletím čistých rýžových zrn. Rýžová mouka je důležitou složkou asijské kuchyně. Vyrábí se z ní pečivo, těstoviny a rýžový papír. Je to skvělá bezlepková alternativa k populární pšeničné mouce.


BIO RAW Kokosová mouka 400 g
177 Kč
+ doprava zdarma

BIO RAW Kokosová mouka pochází z najemno umleté čerstvé kokosové dužiny, sušené a zbavené tuku.


Country Life Mouka cizrnová instantní BIO 400 g
68 Kč
+ doprava zdarma

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Používá se jako základ na pomazánky, polévky, jíška do polévek a omáček, surovina do bramborových výrobků a knedlíků (vaznost vody a tažnost), surovina do mletých mas (vaznost vody a křehkost výrobku). Cizrnovou mouku je nutné pomalu zaprášit a metlou zašlehat do vařící se polévky, či omáčky.


Country Life Mouka kukuřičná hladká BIO 400 g
21 Kč
+ doprava zdarma

Přirozeně bezlepková kukuřičná mouka v biokvalitě. Připravíte z ní polentu nebo tortilly. Lze ji také přidat do těsta pro jeho odlehčení nebo s ní obalovat.


Country Life Mouka rýžová BIO 400 g
46 Kč
+ doprava zdarma

Rýžová mouka je přirozeně bezlepková. Má široké využití v kuchyni samotná, ale i v kombinaci s dalšími typy mouky. Je velmi dobrým zahušťovadlem. Zvyšuje objem a pojivost (bezlepkových) směsí.


Country Life Mouka rýžová instantní BIO 300 g
52 Kč
+ doprava zdarma

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Rýžová mouka Country Life se vyrábí z celozrnné rýže. Slouží jako výborná náhrada za pšeničnou mouku. Rýže je lehce stravitelná potravina, která vyvolává pocit nasycení.


Ekologická amarantová mouka 100% 500 g BIO
98 Kč
+ doprava zdarma

Amarantová mouka vzniká mletím semen rostliny amarant. Amarant je rostlina, jejíž výživové hodnoty byly oceněny již před několika tisíci lety kmeny Inků a Aztéků. Z tohoto důvodu se amaranth nazývá „Inca Gold“.


EXTRUDO Mouka pohanková nativní 400g
51 Kč
+ doprava zdarma

Poslední kus za tuto cenu!

Mouku lze používat na zahuštění omáček,do palačinek, muffinů, sušenek, dobře váže vodu, je zdrojem rutinu prevence cévních nemocí. Lze s ní snadno nahradit vejce a lepek.


Salvia Paradise Konopná mouka hladká
184 Kč
+ doprava zdarma

Posledních pár kusů za tuto cenu!

100% čistá Konopná mouka má vysoký výživový obsah až 34 % bílkovin. Neobsahuje lepek.


Šmajstrla Pohanková mouka celozrnná 500g
34 Kč
+ doprava zdarma

Pohanková mouka celozrnná je přirozeně bezlepková, lehce stravitelná a velmi prospěšná potravina pro lidský organismus. Je výborným zdrojem vitaminů skupiny B, fosforu, vápníku, železa a rutinu. Pohanková mouka zvýrazní u vašich pokrmů chuť.