Lavivant Vegetarian Royal Gold 30 kapslí + Korean Lingzhi 30 kapslí + LAVIVANT Instantní čaj z korej

Značka: Lavivant Náš kód: 100002361322

Partnerský prodej - cenu dopravy určuje partner

Lavivant Vegetarian Royal Gold 30 kapslí + Korean Lingzhi 30 kapslí + LAVIVANT Instantní čaj z korej

Tento balíček obsahuje: LAVIVANT Vegetarian Royal Gold 30 kapslí, Korean Lingzhi 30 kapslí, LAVIVANT Instantní čaj z korejského ženšenu 20 ks. . Celý popis

1080

1 080 Kč

Záruka: 24 měsíců (IČ 24 měsíců) Náš kód: 100002361322

Popis

Popis produktu

Tento balíček obsahuje:

  • LAVIVANT Vegetarian Royal Gold 30 kapslí,
  • Korean Lingzhi 30 kapslí,
  • LAVIVANT Instantní čaj z korejského ženšenu 20 ks.

Kapsle LAVIVANT VEGETARIAN ROYAL GOLD obsahují extrudovaný prášek z fermentovaného extraktu šestiletého korejského červeného ženšenu.

 

Výroba metodou fermentace (kvašení) zajišťuje lepší vstřebávání účinných látek, kterými jsou saponiny (ginsenosidy). Kapsle jich obsahují 130 mg/g, přičemž hodnota 60 mg/g je považována za nadstandardní. Kapsle LAVIVANT VEGETARIAN ROYAL GOLD jsou tak produktem s nejvyšším obsahem účinných látek v naší nabídce.

Korejský ženšen je ze všech druhů ženšenu nejúčinnější, a to díky obsahu 34 druhů účinných látek saponinů (ginsenosidů). Při enzymem ošetřeném zpracování (fermentaci) dochází k účinnějšímu vstřebávání aktivních látek a kapsle jsou tak vhodné i pro jedince s poruchami trávení a starší osoby. Díky snadnému užívání je může brát každý včetně vegetariánů. Jedná se o produkt označený ochrannou známkou Korea INSAM udílenou korejským Ministerstvem zemědělství prověřeným ženšenovým produktům.

Vegetariánská kapsle Korean Lingzhi (Ganoderma, reishi) obsahuje extrudovaný prášek z extraktu houby Lingzhi, nebo-li reishi (Lesklokorka lesklá),vysokým obsahem betaglukanů (11 %).

Korejské Lingzhi (Ganoderma, reishi) je bohaté na adaptogeny, které přispívají k normální obranyschopnost organismu.

Korejské Lingzhi (Ganoderma, reishi) garantuje spotřebitelům vysokou kvalitu a účinnost. Výroba splňuje certifikaci správné výrobní praxe (GMP), standard nutný při výrobě léčiv. Korejské Lingzhi Lavivant je zpracováno bez pesticidů, konzervačních látek, oxidu siřičitého a barev pro barvení.

Instantní čaj z korejského ženšenu po zalití horkou vodou dodá tělu potřebnou energii. Na rozdíl od kávy a jiných stimulantů navíc nemá nežádoucí účinky a není návykový. Je proto ideální do práce nebo jako dárek pro vaše blízké. Jednotlivé sáčky jsme totiž zabalili do krásné dřevěné krabičky.

Kdy korejský ženšen pomáhá:

  • celkově posiluje organismus,
  • podporuje vitalitu, dodává energii,
  • působí proti únavě,
  • posiluje funkci imunitního systému,
  • podporuje krevní oběh a činnost mozku.

Parametry

Parametry produktu %1% %2%

Typ Bez lepku, Vege
Konzistence instantní