10× více produktů za nejlepší ceny
10× více produktů za nejlepší ceny

Multimediální centra

Multimediální centra umožňují využívat chytré funkce i u starších typů televizorů. Zařízení s operačním systémem umí přehrávat filmy ve 4K nebo 8K kvalitě, používat internetový prohlížeč, přehrávat fotografie, videa i skladby nebo sledovat pořady na Netflix nebo YouTube. 

Zobrazit více

Jaké jsou hlavní přednosti multimediálního centra? 

 • Nemusíte vlastnit Smart TV, a přesto můžete využívat jejich funkce. 
 • Multimediální centra jsou cenově dostupná. 
 • Jejich instalace je nenáročná.

Multimediální centrum s DVB-T2 místo set-top-boxu

Multimediální centra s TV tunerem DVB-T2 nahrazují set-top boxy a umožňují naladění kabelového i digitálního vysílání. Nemusíte tak pořizovat dvě zařízení, stačí multimediální centrum, které nahradí i set-top-box.


TIP!

Chcete si sledování filmů a dalších pořadů maximálně vychutnat? Pořiďte si televizi výkonné domácí kino, které se postará o jedinečný zvuk!


Vybíráte multimediální centrum? Zohledněte tyto parametry! 

Při výběru multimediálního centra by vás měla zajímat především kapacita pevného disku, druh operačního systému, výkon procesoru i rozsah funkcí, které daný model nabízí.


Kapacita pevného disku

V případě, že plánujete na disk nahrávat pořady, které si chcete přehrát později, měli byste se při výběru zaměřit na kapacitu pevného disku (HDD), kterým některá multimediální centra disponují. Je třeba brát v úvahu, že část paměti zabírá samotný operační systém, pokud tedy plánujete nahrávat často a ve větším množství, vybírejte modely s možností vložení externího disku a rozšíření paměti. 

Běžná kapacita pevného disku se pohybuje v závislosti na modelu mezi 8 – 64 GB. Má vliv na výslednou cenu zařízení. 


Operační systém – Android nebo Apple? 

U multimediálních center se nejčastěji setkáte s těmito dvěma operačními systémy, které mají značný vliv na vzhled i funkce celého prostředí: 


Druh operačního systému Specifikace
Multimediální centra s Android TV Nejrozšířenější operační systém, s jednoduchým a přehledným uživatelským prostředím, využívá řadu aplikací.
imediální centra s Apple TV Operační systém vhodný zejména pro uživatele Apple produktů, lze jej dobře spárovat s dalšími zařízeními. U těchto modelů je třeba počítat s vyšší cenou.

Výkon procesoru a RAM

Procesor má za úkol řízení celého zařízení. Je nutné, aby byl dostatečně výkonný, v opačném případě by mohlo být sledování TV rušeno sekáním a obecně pomalým chodem. Vybírejte proto vícejádrové procesory s minimální frekvencí 2 GHz. Na výkon a rychlost má vliv také kapacita grafické karty – čím více GB disponuje, tím lépe. 

Velmi důležitým parametrem je velikost operační paměti, která zaručí hladký běh celého multimediálního centra. 

→ Pokud nechcete zdlouhavě čekat, až se načte aplikace nebo program, mělo by mít multimediální centrum alespoň 4 GB RAM

→ Pro vysoké rozlišení a hladký běh systému i při spuštění několika aplikací najednou volte centrum s 8 GB RAM.


Chytré funkce, které by u multimediálního centra neměly chybět! 

 • Google Assistant – pomocí hlasových pokynů lze ovládat elektronické zařízení. 
 • Miracast – zrcadlení obrazovky umožňuje propojení chytrého telefonu s televizorem. 
 • Timeshift – umožňuje pozastavení sledovaného pořadu a jeho dočasného uložení na disk, později jej lze dokoukat.
 • Sdílení v domácí síti – zprostředkovává drátové i bezdrátové propojení všech elektronických zařízení v domácnosti, které mají podporu této funkce. 

Jak připojit multimediální centrum

Podívejte se na drátové i bezdrátové možnosti připojení multimediálního centra.

 • Wi-Fi – bezdrátové připojení k telefonům a tabletům.
 • LAN – připojení k internetu pomocí klasického ethernetového kabelu.
 • Bluetooth – propojení s telefony, tablety a dalším příslušenstvím.
 • HDMI – pro připojení obrazu i zvuku k TV.
 • Slot na paměťovou kartu – pro přehrávání souborů z paměťových karet.
 • USB – pro připojení flash disků.

Chcete vědět více?

Seznamte se s naším průvodcem Jak vybrat multimediální centrum!

Buďte
a nakupujte s dopravou ZDARMA
0
měsíčně
Upřesnit parametry
Google Chromecast 4 s Google TV (GA01919-US) Apple TV 4K Wi‑Fi + Ethernet 128GB (MN893CS/A)
Google Chromecast 4 s Google TV (GA01919-US)

Připravte se na obrovské množství TV zábavy, kterou vám zpřístupní multimediální centrum Google Chromecast 4 s Chromecast TV připojitelné k TV přes HDMI. Zařízení podporuje rozlišení 4K HDR 60 fps a je kompatibilní s video formáty Dolby Vision, HDR10 a HDR10+ pro co nejlepší možnou kvalitu obrazu. Ve výbavě nechybí technologie WiFi a Bluetooth.

můžete mít DNES

Od MALL
Apple TV 4K Wi‑Fi + Ethernet 128GB (MN893CS/A) Apple TV 4K Wi‑Fi + Ethernet 128GB (MN893CS/A)
Apple TV 4K Wi‑Fi + Ethernet 128GB (MN893CS/A)

Přinese na obrazovku vaší TV spoustu zábavy – multimediální centrum Apple TV Wi-Fi + Ethernet 128GB storage (MN893CS/A) umožní streaming z oblíbených streamovacích služeb, zpřístupní Apple TV 4K i Apple Arcade a Apple Music. Podporuje Dolby Atmos prostorový zvuk a učaruje i Dolby Vision a 4K HDR10+ kvalitou obrazu s dokonalou detailností a věrnými barvami.

můžete mít DNES

Od MALL
Apple TV 4K 64GB (3. gen) Apple TV 4K Wi‑Fi + Ethernet 128GB (MN893CS/A)
Apple TV 4K 64GB (3. gen)

Výkonné multimediální centrum Apple TV 4K. Podpora 4K, HDR10+, Dolby Vision a Dolby Atmos. Procesor A15 Bionic. Integrovaná paměť 64 GB. Wi-Fi, Bluetooth v5.0, infračervený přijímač.

můžete mít 26.7.

STRONG SRT 41 Farrot Multimediální centrum Smart TV Box G96 Max , Android 13.0, set-top box Hevc 265 Netflix,16 GB, WiFi , 8K UHD + i8 RGB podsvícená klávesnice
STRONG SRT 41

Elegantní a plné moderních technologií je multimediální centrum Strong SRT 41 s OS Android 11, Google Assistant hlasovým ovládáním, integrovaným Google Chromecast a přístupem do Google Play. Dostalo 8GB ROM paměť a 2GB RAM. Disponuje WiFi 802.11 a/b/g/n/ac, Bluetooth 5.0, HDMI a microUSB portem.

můžete mít DNES

Od MALL
Google Chromecast 4 HD s Google TV GA03131 Farrot Multimediální centrum Smart TV Box G96 Max , Android 13.0, set-top box Hevc 265 Netflix,16 GB, WiFi , 8K UHD + i8 RGB podsvícená klávesnice
Google Chromecast 4 HD s Google TV GA03131

Budete si užívat moře televizní zábavy díky multimediálnímu centru Google Chromecast 4 HD s Google TV, které připojíte k TV přes HDMI. Zařízení podporuje rozlišení Full HD a nabízí HDR10+ pro co nejlepší možnou kvalitu obrazu. Ve výbavě nechybí technologie WiFi a Bluetooth a samozřejmě i ovladač s podporou hlasového asistenta Google Assistant.

můžete mít DNES

Od MALL
X96 multimediální centrum X96Q X96 multimediální centrum X96Q
X96 multimediální centrum X96Q

Android 10.0 (Q) – 4K –  H.265 – 2 GB RAM – 16 GB Flash – Wi-Fi – Ethernet – HDMI – USB

můžete mít 29.7. - 30.7.

Xiaomi Mi TV Box 2 s EU X96 multimediální centrum X96Q
Xiaomi Mi TV Box 2 s EU

Spoustu skvělé TV zábavy si užijete díky 4K multimediálnímu centru Xiaomi Mi TV Box S 4K (2nd gen) s operačním systémem Google TV a nainstalovanými aplikacemi pro přístup ke klientům Netflix, Amazon Prime, HBO Max nebo Disney+. Box má vestavěný Chromecast, disponuje Bluetooth technologií i WiFi. RAM paměť je 2 GB, ROM 8 GB.

můžete mít DNES

Od MALL
STRONG SRT LEAP-S3+ X96 multimediální centrum X96Q
STRONG SRT LEAP-S3+

Multimediální přehrávače. Čtyřjádrový procesor Amlogic. Frekvence procesoru 2 GHz. RAM 2 GB. Interní paměť 16 GB. Wi-Fi, LAN, Bluetooth. HDMI, USB 2.0. Dolby Digital MS12, Dobyl Vision, Dolby Atmos. Hmotnost 0,2 kg.

můžete mít 26.7.

Amazon multimediální centrum Fire TV Stick 2020 s TV ovladačem APPS Amazon multimediální centrum Fire TV Stick 2020 s TV ovladačem APPS
Amazon multimediální centrum Fire TV Stick 2020 s TV ovladačem APPS

Streaming box Amazon fire tv stick, 3. generace (2020) s ovladačem pro TV a vybrané aplikace   HDMI stick Fire TV od Amazonu je multimediální centrum na bázi Android 9, avšak s vlastní nástavbou.

můžete mít 29.7. - 30.7.

STRONG SRT 420 Amazon multimediální centrum Fire TV Stick 2020 s TV ovladačem APPS
STRONG SRT 420

V mžiku udělá z obyčejného televizoru chytrý – multimediální centrum Strong SRT 420 podporuje 4K Ultra HD rozlišení, je vybavený WiFi i Bluetooth technologiemi, pochlubit se může i DVB-T2 tunerem pro příjem digitálních nekódovaných programů televize a rádia, nechybí mu ani technologie Chromecast a podporuje hlasové ovládání. Operační paměť činí 2 GB DDR4 a úložiště je o velikosti 8 GB eMMC.

můžete mít DNES

Od MALL
Xiaomi Mi TV Stick Amazon multimediální centrum Fire TV Stick 2020 s TV ovladačem APPS
Xiaomi Mi TV Stick

Každý TV fanoušek a fanynka bude jásat nadšením z funkcí chytrého přenosného ovladače Xiaomi Mi TV Stick s vestavěným Chromecast a s podporou hlasového ovládání skrze Google Assistant. Ve výbavě mu nechybí Bluetooth 4.2 technologie, WiFi, předinstalovaný Netflix a Prime i schopnost dekódovat Dolby a DTS formáty.

můžete mít DNES

Od MALL

Mohlo by vás dále zajímat

Nabídku nejlevnějších produktů seřazených podle ceny naleznete v kategorii levné Multimediální centra.
Nabídku našich zlevněných produktů naleznete v kategorii Multimediální centra výprodej.
Produkty v akci naleznete v kategorii Multimediální centra akce.