SENCOR SMP ATV1 Android TV Box
5x

SENCOR SMP ATV1 Android TV Box

1 990 Kč
1 899 Kč

Další nabídky od 1 651 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Vybaven Bluetooth 4.2 technologií a ideální pro přehrávání filmů ve 4K kvalitě – to je multimediální centrum SENCOR SMP ATV1 Android TV Box s Flash pamětí 16 GB, 2GB pamětí RAM, 4jádrovým procesorem Amlogic S905X s frekvencí 1.5 GHz a s grafickým procesorem Penta Core ARM Mali-450. Ve výbavě nechybí Chromecast, AirPlay a podpora aplikací jako Spotify.

Od prodejce MALL
-18%
Blaupunkt A-Stream Stick
1x

Blaupunkt A-Stream Stick

2 190 Kč
1 790 Kč
Posledních pár kusů za tuto cenu!

Udělejte ze své běžné televize Smart TV – stačí k ní jednoduše připojit multimediální centrum Blaupunkt A-Stream Stick, které nabízí Bluetooth a WiFi technologie, má Chromecast pro snadný přístup k zábavnému obsahu v mobilu a podporuje 4K rozlišení obrazu bez ztráty kvality. V balení najdete dálkový ovladač, ovládat ho lze ale i hlasem přes Google Assistant.

Od prodejce MALL
Blaupunkt B-Stream Box
4x

Blaupunkt B-Stream Box

2 289 Kč

Další nabídky od 1 990 Kč

Poháněno rychlým procesorem Amlogic a vybaveno 2GB RAM i 8GB flash pamětí – to je moderní multimediální centrum Blaupunkt B-Stream Box s WiFi a Bluetooth technologií. Box podporuje HDR+ zpracování videa, nabízí rozlišení 4K UHD a disponuje funkčním dálkovým ovladačem s možností ovládání hlasem.

Více informací
Od prodejce MALL