Daiwa Multiplikátor Tanacom 500

Značka: Daiwa

Partnerský prodejDoprava zdarma

Daiwa Multiplikátor Tanacom 500

Tento multík potvrdil svoje kvality, jak při lovu tresek na velkých hloubkách, tak i při lovu halibutů na velké gumové nástrahy se zátěží až 500g.  Celý popis

14950
14 950 Kč včetně DPHMaloobchodní cena: 15 900 Kč, Ušetříte 950 Kč (5 %)
Posledních pár kusů za tuto cenu!

  Náš kód: 100002140001

Popis

Popis produktu

Tento multík potvrdil svoje kvality, jak při lovu tresek na velkých hloubkách, tak i při lovu halibutů na velké gumové nástrahy se zátěží až 500g. 

S pomocí funkce Jig/Pickup doslova vdechnete své gumové rybě život, lov halibutů nikdy nebyl tak snadný, jak s tímto multiplikátorem. Také lov velkých kelerů ve sloupci je výbornou záležitostí, díky digitálnímu počítadlu odvinuté šňůry máte přesné informace, v jaké hloubce se vaše nástraha pobyhuje. Stačí nastavit potenciometrem vhodnou rychlost, jakou se má nástraha pohybovat a velcí keleři, lovící rybky uprostřed vodního sloupce určitě neodolají.  Za sebe musím říct, že mě D500 velmi příjemně překvapila svojí univerzálností, pro použití na různé způsoby lovu.

 

Tento multík potvrdil svoje kvality, jak při lovu tresek na velkých hloubkách, tak i při lovu halibutů na velké gumové nástrahy se zátěží až 500g. S pomocí funkce Jig/Pickup doslova vdechnete své gumové rybě život, lov halibutů nikdy nebyl tak snadný, jak s tímto multiplikátorem. Také lov velkých kelerů ve sloupci je výbornou záležitostí, díky digitálnímu počítadlu odvinuté šňůry máte přesné informace, v jaké hloubce se vaše nástraha pobyhuje. Stačí nastavit potenciometrem vhodnou rychlost, jakou se má nástraha pohybovat a velcí keleři, lovící rybky uprostřed vodního sloupce určitě neodolají.  Za sebe musím říct, že mě D500 velmi příjemně překvapila svojí univerzálností, pro použití na různé způsoby lovu.

 

Technická data:

Model: Tanacom 500

Počet ložisek: 3

Převod: 2,8 : 1

Váha: 750 g

Návin na 1 otočení kličky: 72 cm

Kapacita: 320m 0.30mm Daiwa Tornament

Anti twist systém proti protočení návinu

Zesílený řadič

Hliníková cívka

Velký úchop kličky

Vodě odolný systém brzdy UTD

Kabel součástí balení

Silný překlapěč z jednoho kusu

Jig/Pickup systém pro vedení nástrahy ve sloupci


Parametry

Parametry produktu %1% %2%

Model 500
Velikost 50
Kapacita 320 m/0,30 mm
Převod 2,8:1
Počet ložisek 3
Hmotnost 750 g
Náhradní cívky Ne