10× více produktů za nejlepší ceny
10× více produktů za nejlepší ceny
Buďte
a nakupujte s dopravou ZDARMA
0
měsíčně
Upřesnit parametry
SkyShowtime zdarma
High Peak Action 250 Husky Spací pytel mikro MIKRO +2°C 2020
High Peak Action 250

Spací pytel disponuje vnitřní kapsou na uložení drobností. Obsahuje náplň z hřejivého dutého vlákna Dura Soft, která je hypoalergenní a rychle schne. High Peak Action 250 se zapíná pomocí zipu, který je opatřený pojistkou proti zadrhávání.

můžete mít ZÍTRA

Od MALL
SkyShowtime zdarma
Husky Spací pytel mikro MIKRO +2°C 2020 Husky Spací pytel mikro MIKRO +2°C 2020
Husky Spací pytel mikro MIKRO +2°C 2020

Spací pytel disponuje zateplovacím límecem pro zajišťění tepla kolem hlavy. Uvnitř i vně spacáku je kapsa vhodná na uložení drobností. Husky Spací pytel mikro MIKRO +2°C 2020 je z odolného materiálu a má výplň z dutého vlákna s 1vrstvou konstrukcí.

můžete mít ZÍTRA

Od MALL
Pecka cena
BROTHER Spací pytel Mummy 7 Husky Spací pytel mikro MIKRO +2°C 2020
BROTHER Spací pytel Mummy 7

Spací pytel disponuje hřejivou výplní z dutého vlákna o hustotě 2×175 g/m2. Dvě slabší vrstvy lépe izolují než jedna silná. Vrchní materiál je z Ripstop materiálu. Součástí je vnitřní vložka pongee z mikroplyše. BROTHER Spací pytel Mummy 7 je ideální pro kempování.

můžete mít ZÍTRA

Od MALL
SkyShowtime zdarma
Husky Spací pytel extreme ANAPURNA LADIES -28°C 2020 Husky Spací pytel extreme ANAPURNA LADIES -28°C 2020
Husky Spací pytel extreme ANAPURNA LADIES -28°C 2020

Spací pytel s kapsami na drobnosti disponuje zateplovacím límecem pro zajišťění tepla kolem hlavy. Součástí jsou praktické protiskluzové pásy zamezující sklouzávání z podložky. Husky Spací pytel extreme ANAPURNA LADIES – 28°C 2020 má syntetickou výplň s 2vrstvou konstrukcí.

můžete mít ZÍTRA

Od MALL
SkyShowtime zdarma
Sir Joseph Rimo III 850/200 dark grey Husky Spací pytel extreme ANAPURNA LADIES -28°C 2020
Sir Joseph Rimo III 850/200 dark grey

Třísezónní péřový spací pytel se výboně hodí pro široké spektrum cestovatelů, například pro trampy, myslivce či rybáře. Spacák je vyroben z voděodolného materiálu Softex a obsahuje 850 g kvalitního husího peří, které vás spolehlivě zahřeje i při velmi nízkých teplotách. Přesto si zachovává nízkou hmotnost, která činí pouhých 1460 g.

můžete mít 13.12.

Od MALL
SkyShowtime zdarma
Therm-A-Rest Spací pytel Questar 32F/0C Balsam Long Husky Spací pytel extreme ANAPURNA LADIES -28°C 2020
Therm-A-Rest Spací pytel Questar 32F/0C Balsam Long

Questar 32F/0C Balsam Long od značky Thermarest je komfortní péřový spací pytel pro tří sezonní použití. Odnímatelné strečové popruhy na uchycení spacího pytle ke karimatce, zajišťují teplo tam, kde ho nejvíce potřebujete. Konstrukce spacáku je přizpůsobena chladným podmínkám, poskytuje prostor pro otáčení a zároveňi potřebné teplo.

můžete mít ZÍTRA

Od MALL
SkyShowtime zdarma
Husky MINI 0°C 2020 spací pytel Therm-A-Rest Spací pytel Saros 32F/0C Stargazer Long
Husky MINI 0°C 2020 spací pytel

Spací pytel disponuje zateplovacím límcem pro zajištění tepla kolem hlavy. Uvnitř i vně spacáku je kapsa vhodná na uložení drobností. Husky Spací pytel mikro MINI 0°C 2020 je z odolného materiálu a má výplň z dutého vlákna s 1vrstvou konstrukcí.

můžete mít ZÍTRA

Od MALL
SkyShowtime zdarma
Therm-A-Rest spací pytel Saros 20F/-6C, modrá Therm-A-Rest Spací pytel Saros 32F/0C Stargazer Long
Therm-A-Rest spací pytel Saros 20F/-6C, modrá

Saros 20F/-6C je rychleschnoucí třísezónní spací pytel plněný syntetickou izolací EraLoft. Je vhodný i do vlhkých podmínek, proto je ideální pro turistiku či horolezectví ve vlhkém počasí. Vnější materiál má voděodolnou úpravu DWR. Odnímatelné strečové popruhy pro uchycení ke karimatce.

můžete mít ZÍTRA

Od MALL
SkyShowtime zdarma
Therm-A-Rest Spací pytel Saros 32F/0C Stargazer Long Therm-A-Rest Spací pytel Saros 32F/0C Stargazer Long
Therm-A-Rest Spací pytel Saros 32F/0C Stargazer Long

Saros 32F/0C Stargazer Long značky Thermarest je rychleschnoucí spací pytel plněný syntetickou izolací EraLoft. Je vhodný i do vlhkých podmínek, proto je ideální pro turistiku a horolezectví ve vlhkém počasí. Odnímatelné strečové popruhy na uchycení spacího pytle ke karimatce, zajišťují teplo tam, kde ho nejvíce potřebujete. Konstrukce spacáku je přizpůsobena chladným podmínkám, poskytuje prostor pro otáčení a zároveňi potřebné teplo.

můžete mít ZÍTRA

Od MALL
Husky Spací pytel KIDS MERLOT -10°C Sir Joseph Erratic plus III 850/190 red
Husky Spací pytel KIDS MERLOT -10°C

Dětský spací pytel disponuje zateplovacím límecem pro zajišťění tepla kolem hlavy. vnitř i vně spacáku je kapsa vhodná na uložení drobností. Husky Spací pytel KIDS MERLOT –10°C 2020 je z odolného materiálu a má výplň z dutého vlákna s 2vrstvou konstrukcí.

můžete mít ZÍTRA

Od MALL
SkyShowtime zdarma
Sir Joseph Erratic plus III 850/190 red Sir Joseph Erratic plus III 850/190 red
Sir Joseph Erratic plus III 850/190 red

Spací pytel s inovovaným designem Sir Joseph Erratic plus III 850/190 je určen do extrémních podmínek hor alpského charakteru s ochranou proti nepřízni počasí. Umožňuje spaní pod otevřeným nebem. Kombinace nepromokavého, ale zároveň skvěle prodyšného vnějšího materiálu Exel Dry Light s podšívkovým materiálem Softex 40D DWR a kvalitní peřová výplň zaručuje teplo a pohodlí.

můžete mít ZÍTRA

Od MALL
SkyShowtime zdarma
Ferrino Nightec 600 Lite PRO L Sir Joseph Erratic plus III 850/190 red
Ferrino Nightec 600 Lite PRO L

Spací pytel disponuje obousměrným zipem, který je vyztužený a nezadrhává se o okolní látku. Obsahuje syntetickou výplň se Shingle konstrukcí, která zajišťuje maximální tepelný komfort. Ferrino Nightec 600 Lite PRO L má zateplenou kapuci, vnitřní límec i légu.

můžete mít ZÍTRA

Od MALL