MSI Clutch GM60 (S12-0401470-D22)

Značka: MSI Náš kód: 1323412

Doprava zdarma

MSI Clutch GM60 (S12-0401470-D22)

Herní myš s RGB podsvícením, optickým senzorem Avago PMW3330 s vysokým rozlišením až 10800 DPI a kvalitními spínači Omron s životností více než 50 milionů kliků. Díky aplikaci MSI Gaming Center jednoduše upravíte veškeré nastavení pro specifické situace a hry. U myši Clutch GM60 lze také zcela změnit její tvar i vzhled pomocí přibaleného horního krytu a bočních úchopů. Celý popis

1990

2 599 Kč
1 990 Kč
-23%
Poslední kus za tuto cenu!

Záruka: 24 měsíců (IČ 24 měsíců) Náš kód: 1323412

Popis

Popis produktu

Klíčové vlastnosti:

Pro rozhodující okamžiky: MSI Clutch GM60

V rozhodujícím okamžiku, který mění celou hru, potřebujete mít v ruce tu správnou výbavu. Na herní myš MSI Clutch se můžete kdykoliv spolehnout, používá totiž jenom ty nejlepší součástky. Až tedy přijde onen okamžik, budete připraveni rozhodnout. Navíc budete mít možnost upravit si její vzhled a vychutnat si přesnost špičkového optického senzoru, jakož i speciálního OMRON spínače.

Propracovaná ergonomie

Každý z nás je originál s jinými preferencemi, nejinak je tomu u hráčů. A proto lze u myši Clutch GM60 zcela změnit její tvar i vzhled pomocí přibaleného horního krytu a bočních úchopů. Uchycení funguje pomocí magnetů, výměna je tak otázkou pár sekund.

Tak přesná…

Díky hernímu optickému senzoru Avago PMW3330 patří Clutch GM60 k nejpřesnějším myším. Změnu DPI od 1 do 10.800 lze měnit pomocí speciálního tlačítka či přímo v programu, kde si zároveň nastavíte vám vyhovující hodnoty.

A variabilní…

Změňte vzhled vaší myši pomocí MSI RGB Mystic Light. Miliony barev, několik barevných efektů a možnost propojit barvy s další RGB výbavou přes funkci Mystic Light Sync. Hráči mohou u myší Clutch GM upravit veškeré detaily i nastavení (makra, podsvícení, klávesy a výkon) pro specifické situace a hry, a to v aplikaci MSI Gaming Center.

Jako blesk

Přijde-li čas na profi hraní, můžete se spolehnout na 3 000 Hz polling rate myši na Clutch GM60. S tak bleskovou odezvou nikdy neminete svůj cíl. GM60 je postavena na pevném, hliníkovém základě a používá speciální spínače OMRON s životností více než 50 millionů kliků. Opletený USB kabel je modulární a lze jej tak snadno odpojit při cestování či úplně vyměnit za jiný v případě poškození. Již v základním balení naleznete všechno příslušenství, nic není potřeba dokupovat. Horní kryt, boční úchopy a dokonce i praktický pytlík pro přenášení.

Podrobná specifikace:

Technické parametry:
 • Ergonomie: Univerzální
 • Délka kabelu [m]: 2
 • Počet tlačítek: 8
 • Maximální DPI: 10800
 • Snímač pohybu: Optický
 • Programovatelná tlačítka: Ano
 • Typ spínače: Omron
 • Model snímače: PixArt PMW3330
Rozměry/váha:
 • Výška [mm]: 39
 • Šířka [mm]: 66
 • Hloubka [mm]: 125
 • Hmotnost [g]: 115

Užitečné odkazy:


Parametry

Parametry produktu %1% %2%

Typ senzoru

Typ senzoru

optický
Provedení drátové
Herní myš ano
Podsvícení Ano
Barva

Barva

černá