Barazzoni naběračka nerezová
454 Kč 409 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Designová naběračka od italského výrobce Barazzoni je vyrobena z nerezové oceli.

Barazzoni naběračka nylonová
291 Kč 259 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Designová naběračka od italského výrobce Barazzoni je vyrobena z nylonu.

Barazzoni pěnovačka nylonová
291 Kč 259 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Designová pěnovačka od italského výrobce Barazzoni je vyrobena z nylonu.

Tefal Ingenio naběračka K2060114
189 Kč

Praktická naběračka s vychytávkou patří do řady Ingenio značky Tefal. Náčiní je vyrobené z nylonu a zesíleno přidáním 15% skelných vláken. Neobsahuje BPA ani ftaláty.

Tescoma Obracečka s otvory GrandCHEF+
159 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Praktická obracečka s otvory GrandCHEF+ značky Tescoma je vyrobena z prvotřídní nerezavějící oceli a žáruvzdorného nylonu (210 °C). Obracečka je vhodná pro všechny druhy nádobí, vynikající i pro nádobí s antiadhézním povlakem, jehož povrch nepoškodí.

Tefal Bienvenue naběračka 2744312
119 Kč

Naběračka Tefal Bienvenue je vyrobena z nylonu 66 zesíleného 15% skleněným vláknem pro vyšší pevnost a tepelnou odolnost až do 220 °C. Naběračka lze mýt v myčce.

Orion Naběračka nerez 8x33 cm
139 Kč

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Nerezová naběračka značky Orion je ideálním pomocníkem do každé kuchyně. Její rozměry jsou: 8 cm průměr a 33 cm délka.

Kela Naběračka na špagety nerezová BOLLITA 34 cm
149 Kč

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Naběračka na špagety Bollita 34 cm od značky Kela bude skvělým pomocníkem ve vaší kuchyni. Díky ergonomické rukojeti a modernímu designu vám bude dělat při servírování jedině radost. Kvalitní detailní zpracování umožní velmi snadné použití i snadné čištění. Samozřejmostí je možnost umývání v myčce na nádobí.

Stanley Rogers Naběračka na špagety 30 cm
319 Kč 259 Kč

Naběračka na špagety od značky Stanley Rogers s délkou 30 cm je vhodná pro používání na teflonových pánvích a hrncích. Nabírání špaget nebylo nikdy snazší a po jejich uvaření ji dáte umýt do myčky. Vydrží i vysoké teploty až do 270 °C.

Tefal Ingenio lžíce K2060514
189 Kč

Nástroj je zesílený, odolný a vhodný do myčky. Lžíce Ingenio patří mezi důmyslné kuchyňské náčiní od Tefalu jenž mají červený kroužek s vychytávkou. Neobsahuje BPA ani ftaláty.

Stanley Rogers Sběračka 33 cm-15%
319 Kč 269 Kč

Akce

Plastová sběračka od značky Stanley Rogers je vhodná hlavně při vaření s teflonovými pánvemi a hrnci. Příjemně se drží a neklouže z ruky díky speciálnímu měkkému držadlu. Sběračku lze mýt v myčce nádobí.

Kela Naběračka nerezová BOLLITA 34 cm
149 Kč

Naběračka Bollita 34 cm od značky Kela bude skvělým pomocníkem ve vaší kuchyni. Díky ergonomické rukojeti a modernímu designu vám bude dělat při servírování jedině radost. Kvalitní detailní zpracování umožní velmi snadné použití i snadné čištění. Samozřejmostí je možnost umývání v myčce na nádobí.

Fackelmann Naběračka MONACO 18/0
309 Kč 269 Kč

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Naběračka 18/0 MONACO od značky Fackelmann by neměla chybět žádému kuchaři. Je vyrobena z nerezové oceli. Měkká a protiskluzová rukojeť pro příjemnější uchopení.

Tescoma Pěnovačka GrandCHEF+
169 Kč

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Praktická pěnovačka GrandCHEF+ značky Tescoma je vyrobena z prvotřídní nerezavějící oceli a žáruvzdorného nylonu (210 °C). Pěnovačka je vhodná pro všechny druhy nádobí, vynikající i pro nádobí s antiadhézním povlakem, jehož povrch nepoškodí.

Tefal Ingenio lžíce s otvory na vybírání K2060314
189 Kč

Lžíce s otvory na vybírání s vychytávkou patří do řady Ingenio značky Tefal. Náčiní je vyrobené z nylonu a zesíleno přidáním 15% skelných vláken. Odolné vysokým teplotám až do 230°C.

Tefal Ingenio lžíce na těstoviny K2060214
189 Kč

Naběračka se speciálním zakončením pro snadné nabíraní těstovin. Náčiní Ingenio je vyrobené z nylonu a zesíleno přidáním 15% skelných vláken. Odolné vysokým teplotám až do 230°C.

Fackelmann Naběračka OVAL 30 cm, 2H/INOX
169 Kč

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Naběračka oválného tvaru značky Fackelmann usnadní práci v kuchyni. Je vyrobena z kvalitního materiálu s odolností až do 270°C. Držadlo je z nerezové oceli a disponuje ergonomickým tvarem pro lepší úchyt. Kuchyňské náčiní je vhodné i do myčky.

Fackelmann Sběračka 34 cm
149 Kč

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Sběračka Fackelmann Stanley Rogers je vyrobena z polyftalamidu s tepelnou odolností do 270°C. Sběračku lze mýt v myčce na nádobí. Její délka je 34 cm.

Stanley Rogers Sběračka 32cm, nerez
309 Kč 199 Kč

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Sběračka značky Stanley Rogers bude skvělým pomocníkem ve vaší kuchyni. Je vyrobena z nerezového materiálu s dlouhou ergonomickou rukojetí.

Stanley Rogers Naběračka 30 cm
319 Kč 259 Kč

Plastová naběračka od značky Stanley Rogers je vhodná na používání hlavně při vaření s teflonovými pánvemi a hrnci. Příjemně se drží a neklouže z ruky díky speciálnímu měkkému držadlu. Naběračku lze mýt v myčce nádobí.

Fackelmann Naběračka na špagety 30 cm, SENSE
199 Kč

Novinka

Naběračka na špagety Sense, značky Fackelmann, vám usnadní práci v kuchyni. Je vyrobena z kvalitního materiálu s odolností do 270°C. Držadlo je měkké a disponuje ergonomickým tvarem pro lepší úchyt. Kuchyňské náčiní je možné používat na potahované nádobí bez rizika poškrábání. Vhodné do myčky.

CS Solingen Naběračka na zmrzlinu Exquisite 21 cm
109 Kč

Naběračka na zmrzlinu Exquisite značky CS Solingen vám pomůže se snadným nabíráním a servírováním zmrzliny. Tato naběračka potěší kvalitním zpracováním a ideální velikostí na tvorbu úhledných kopečků. Vyrobena je z kombinace nerezové oceli, chromu a niklu, díky níž se může pyšnit vysokou odolností a dlouhou životností. Naběračka disponuje praktickým očkem na zavěšení.

Tefal COMFORT naběračka K1290214
159 Kč

Naběračka Tefal Comfort je vyrobena z vysoce kvalitního polyamidu s odolností vůči teplotě až 230 °C. Materiál nezpůsobuje škrábance a lze tudíž používat s kuchyňským nádobím a spotřebiči s nepřilnavým povrchem.

Korkmaz Naběračka Twisty-44%
334 Kč 184 Kč

Výprodej

Poraďte si s omáčkami a tekutými pokrmy. Jejich servírování lze usnadnit za pomoci nerezové naběračky Twisty.

Ibili Kuchyňská lžíce
157 Kč 77 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Odolná a moderní kuchyňská lžíce je neocenitelným pomocníkem do vaší domácnosti.

Ibili Nerezová naběračka na těstoviny
109 Kč

Tepelně odolná naběračka na těstoviny, špagety a obdobné pochutiny. Produkt zhotovený z vysoce kvalitní nerezové oceli.Dopřejte si moderní a designově zajímavý kuchyňský nástroj, který upotřebíte při vyndávání těstovin a špaget, k čemuž je

Tefal Ingenio naběračka s otvory na cezení K2060414
269 Kč

Naběračka s otvory na cezení patří mezi důmyslné kuchyňské náčiní od Tefalu jenž mají červený kroužek s vychytávkou. Nástroj je zesílený, odolný a vhodný do myčky. Neobsahuje BPA ani ftaláty.

Kela Naběračka BILL, nerez/nylon, 32 cm
139 Kč

Naběračka z nylonu s rukojetí z nerezové oceli od společnosti Kela. Předností nylonu oproti běžně užívaným materiálům je šetrnost k ostatnímu nádobí – nehrozí, že by ho naběračka mohla poškrábat. Proto je ideální na nepřilnavé povrchy. Nylonový povrch zároveň odolá i teplotám okolo 200 °C.

Kolimax 102508 Naběračka 6cm/50ml, délka 27cm
129 Kč

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Ocelová naběračka značky Kolimax pro domácí kuchtíky i pro profesionály. Díky třikrát broušenému vnitřnímu povrchu se na naběračku lepí méně potravin a snáze z ní dostanete pryč nečistoty. Samozřejmostí je desetiletá záruka.

Kolimax 102805 Naběračka 12 cm/300 ml, délka 41 cm
199 Kč

Ocelová naběračka značky Kolimax pro domácí kuchtíky i pro profesionály. Díky třikrát broušenému vnitřnímu povrchu se na naběračku lepí méně potravin a snáze z ní dostanete pryč nečistoty. Samozřejmostí je desetiletá záruka.

Microplane Čtyřstranné struhadlo
1 199 Kč

POPIS 4-hranné struhadlo 34019 od výrobce Microplane obsahuje 5 nejčastěji používaných strouhacích ploch s různými otvory pro různé typy strouhání (jemné, středně hrubé, hrubé, širší proužky, plátkování).