Hama Síťová nabíječka s kabelem, Apple Lightning, MFI, 1 A, černá 173859
449 Kč 399 Kč

Praktická síťová nabíječka umožňuje nabíjet Apple zařízení. Hama Síťová nabíječka s kabelem, Apple Lightning, MFI, 1 A, černá 173859 je opatřená Apple Lightning konektorem s výstupem 1 A (5 V) a napájí se přímo ze zásuvky. Vaše zařízení tak bude nabité rychle a efektivně.

Bigben Force Power Nabíjecí set do auta Lightning/USB-A FPCAC2PAMFI1M2G 8bFPCAC2PAMFI1M2G
1 299 Kč 620 Kč

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Lehká, přenosná a praktická autonabíječka je vybavena USB-A portem s 2,4 A. Bigben Force Power Nabíjecí set do auta Lightning/USB-A FPCAC2PAMFI1M2G 8bFPCAC2PAMFI1M2G zajistí, že svoje přístroje pohodlně nabijete i na cestách. Díky přibalenému 1,2m Lightning kabelu se prakticky používá. Součástí balení je Smart Companion.

Bigben Force Power Nabíjecí set Lightning/USB-A FPCSMFI1.2MG 8bFPCSMFI12MG
1 299 Kč 1 019 Kč

Lehká, přenosná a praktická síťová nabíječka je vybavena USB portem s 2,4 A. Bigben Force Power Nabíjecí set Lightning/USB-A FPCSMFI1.2MG 8bFPCSMFI12MG zajistí, že svoje přístroje kdykoliv rychle nabijete přímo ze sítě. Díky Extended Life IC Smart přizpůsobuje nabíjení připojenému zařízení. Součástí balení je Smart Companion a Lightning kabel.

Celly Nabíječka 3A s Lightning kabelem (TCUSBLIGHT)
599 Kč 569 Kč

Cestovní rychlo-nabíječkaUSB to Lightning kabelem pro nabíjení i synchronizaci dat. Celly nabíječka 3A s Lightning kabelem (TCUSBLIGHT) je ideálním společníkem na cestách díky kompaktním rozměrům. Zabudovaná ochrana proti zkratu a přepólování chrání vaše zařízení před poškozením – výrobek splňuje všechny bezpečnostní normy pro ČR.

Mohlo by vás dále zajímat

Nabídku nejlevnějších produktů seřazených podle ceny naleznete v kategorii levné Nabíječky pro iPhone.
Nabídku našich zlevněných produktů naleznete v kategorii Nabíječky pro iPhone výprodej.
Produkty v akci naleznete v kategorii Nabíječky pro iPhone akce.