MALL USB Power Adapter iPhone-85%
699 Kč 99 Kč

Akce

Pomocí tohoto kompaktního a praktického USB napájecího adaptéru můžete iPhone nebo iPod nabíjet doma, na cestách nebo kdekoli jinde, kde není připojen k počítači. Adaptér můžete konektorem Lightning připojit přímo k iPhonu / iPodu.

Forever Cestovní nabíječka FMi 2A (Lightning), bílá
399 Kč 350 Kč

Cestovní nabíječka od společnosti Forever. Výrobek je opatřen 1,2 metrovým kabelem na jehož konci se nachází Lightning konektor. Je tedy vhodná především pro vlastníky produktů společnosti Apple.

Hama Síťová nabíječka s kabelem, Apple Lightning, MFI, 2,4 A, bílá 178304
649 Kč 504 Kč

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Praktická síťová nabíječka umožňuje nabíjet Apple zařízení. Hama Síťová nabíječka s kabelem, Apple Lightning, MFI, 2,4 A, bílá 178304 je opatřená Apple Lightning konektorem s výstupem 2,4 A (5 V) a napájí se přímo ze zásuvky. Vaše zařízení tak bude nabité rychle a efektivně. Dá se využít po celém světě.

Hama Síťová nabíječka s kabelem, Apple Lightning, MFI, 1 A, černá 173859
449 Kč

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Praktická síťová nabíječka umožňuje nabíjet Apple zařízení. Hama Síťová nabíječka s kabelem, Apple Lightning, MFI, 1 A, černá 173859 je opatřená Apple Lightning konektorem s výstupem 1 A (5 V) a napájí se přímo ze zásuvky. Vaše zařízení tak bude nabité rychle a efektivně.

PNY Autonabíječka Lightning (P-DC-LN-K01-04-RB), Black
714 Kč

Rychlé a bezpečné nabíjení zařízení Micro-USB nebo Apple Lightning. Díky kabelu o délce 1,2 m nebudete přichyceni krátkými a zapletenými kabely. Díky technologii FastID budou schopni přizpůsobit a poskytovat nejrychlejší možnou nabíjecí rychlost.

SBS Autonabíječka Apple MFI, 2100 mA, bílá
692 Kč

Kompaktní nabíječka do auta pro váš iPhone, iPad a další zařízení Apple. Autonabíječka SBS má certifikovaný port Lightning a poskytne vám nabíjecí proud 2,1 A. Je kompatibilní s 12V i 24V zásuvkou zapalovače. Disponuje ochranou proti zkratu a přepólování a LED indikací nabíjení.

Skross USB Car Charger & Lightning Connector nabíjecí autoadaptér DC29A
679 Kč 485 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Lehká, přenosná a praktická autonabíječka je vybavena vestavěným Apple Lighting kabelem o délce 1 metru s proudem 2,4 A a USB A portem s proudem 1 A. Díky SKROSS USB nabíjecímu autoadaptéru DC29A tak na cestách můžete nabíjet i dvě zařízení současně.

Potřebujete poradit s výběrem vánočního dárku? Inspirujte se naším vánočním rádcem: