Doca Wireless - bezdrátová nabíječka

Doca Wireless - bezdrátová nabíječka


Partnerský prodej - cenu dopravy určuje partner

Co dělá váš mobil na stole? Že jen leží? Odteď se bude neustále nabíjet, takže budete mít pořád plnou baterii. Pomůže vám s tím bezdrátová nabíječka DOCA. Celý popis

399
699 Kč Cena je uvedena včetně RP a DPH.
399 Kč
-42%
Skladem u partnera 5+ kusů

Záruka: 24 měsíců (IČ 24 měsíců) Kód: 100015814177

Popis

Popis produktu

Stačí položit mobil na stůl

Jen si to přestavte: přijdete do práce, odložíte mobil na designovou podložku a on se začne automaticky nabíjet. To, co zní jako sci-fi, je s bezdrátovou nabíječkou realita. Stylová nabíječka DOCA může na váš mobil čekat na pracovním stole nebo třeba na nočním stolku. Automaticky rozpozná přítomnost zařízení a začne nabíjet. A skamarádí se s jakýmkoliv zařízením s podporou Qi.

Qi – nabíjení budoucnosti

Qi je standard bezdrátového nabíjení, se kterým pracují značky, jako je Apple, Samsung nebo HTC. Funguje na principu indukce, díky které je nabíjecí podložka zapojená do zásuvky schopná nabíjet zařízení i na vzdálenost 4 cm.

Qi patří budoucnost: časem budou tento způsob nabíjení podporovat všechny mobily, ale také tablety nebo hodinky. Vsadíme se, že až budete mít jednou robotického psa, bude jeho pelíšek fungovat na principu Qi. Ale to jsme se nechali unést, zpátky k nabíječce DOCA!

Extra rychlé nabíjení s Quick Charge

Bezdrátová nabíječka DOCA podporuje Quick Charge 2.0 a 3.0. Pokud ho podporuje váš adaptér do zásuvky a telefon, budete mít nabito raz dva. A pokud ne? Nevadí, zvládne i nabíjení klasickou rychlostí.

Rozpozná, kdy začít nabíjet

Ať na vás bude bezdrátová nabíječka čekat doma, nebo v práci, vždy bude šetřit energii. Automaticky rozpozná přítomnost zařízení, které je třeba nabít, a stejně tak pozná, když už má mobil plno. V tom případě sníží výkon na minimum.

Navíc si můžete být jistí, že na vašem stole nepřijde k úhoně. Přežije polití a je odolá prachu. Ale koupat se s ní nechoďte.

Proč nabíjet s bezdrátovou nabíječkou DOCA?


Parametry


 


Parametry

Parametry produktu %1% %2%

Konektor USB
Původ značkový
Bezdrátové nabíjení ano