Apple 20W USB-C Power Adapter (MHJE3ZM/A)
590 Kč

Praktická síťová nabíječka je určená nejen pro Apple iPhone 12 / 12 Pro / Pro Max / mini. Apple 20W USB-C Power Adapter MHJE3ZM/A je opatřená USB-C konektorem pro rychlé a bezpečné nabíjení kompatibilních zařízení. Ideální domů i do kanceláře. Potěší klasický elegantní Apple design.

Apple Lightning datový kabel, bílý (bulk balení)-65%
330 Kč 113 Kč
+ doprava zdarma

Akce

Datový kabel pro Apple s Lightning konektorem je v bílém provedení. Umožní například synchronizaci telefonu s počítačem, zálohování dat v telefonu, nahrávání nových písniček, stahování fotografií či využití mobilního telefonu jako modemu pro připojení k internetu.

Apple MagSafe Charger (MHXH3ZM/A)
1 190 Kč

Revoluční bezdrátová nabíječka je určená nejen pro Apple iPhone 12 / 12 Pro / Pro Max / mini. Apple MagSafe Charger MHXH3ZM/A je opatřená dokonale zarovnanými magnety, díky kterým k nabíjenému telefonu přilne a nepustí. Díky tomu je bezdrátové nabíjení pohodlnější a hlavně rychlejší. Nechybí tradiční elegantní Apple design.

Apple nabíječka MagSafe Duo Charger, bílá MHXF3ZM/A
3 990 Kč

Dvojitá nabíječka MagSafe pro kompatibilní iPhone, Apple Watch, Bezdrátové nabíjecí pouzdro na AirPody i jiná zařízení s certifikací Qi. Stačí položit zařízení na nabíječku – při kontaktu se začne nabíjet. Skladná konstrukce usnadňuje převoz nabíječky.