Celly Datový a nabíjecí kabel USB-C USBCUSBCPDBK, černá
398 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Nabíjecí a datový kabel USB-C porty je oboustranný a podporuje rychlonabíjení. CELLY Datový a nabíjecí kabel s konektory USB-C USBCUSBCPDBK nabíjí připojená zařízení s celkovým maximálním výkonem 100 W. Kabel o délce 1 m je díky odolnému materiálu vhodný i na cesty.

Celly Nabíjecí stanice s porty USB-C a USB PSUSBC60WWH, bílá
1 390 Kč 1 351 Kč
+ doprava zdarma

Poslední kus za tuto cenu!

Nabíjecí stanice s jedním USB-C portem a čtyřmi USB porty nabíjí s celkovým výstupem 60 W. CELLY Nabíjecí stanice s porty USB-C a USB PSUSBC60WWH je určená pro síťové zásuvky v EU a má integrovanou ochranu proti přepětí a přepólování. Automaticky detekuje připojená zařízení pro optimální nabíjení.

Celly Datový USB kabel Apple 30-pin, černý
219 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Datový kabel pro Apple s 30-pin konektorem je v černém provedení. Umožní například synchronizaci telefonu s počítačem, zálohování dat v telefonu, nahrávání nových písniček, stahování fotografií či využití mobilního telefonu jako modemu pro připojení k internetu.

Celly PRO POWER cestovní nabíječka s USB-C a USB TCUSBC45WWH, bílá
999 Kč 892 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Síťová nabíječka s USB a USB-C portem podporuje rychlonabíjení dvou zařízení současně. CELLY PRO POWER TCUSBC45WWH nabíjí připojená zařízení s celkovým maximálním výkonem 45 W a je určena pro síťové zásuvky v EU. Je chráněná proti přepětí i přepólování a díky kompaktním rozměrům se jednoduše přenáší.

Celly PRO POWER cestovní nabíječka s USB-C a USB TCUSBC18WWH, bílá
799 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Síťová nabíječka s USB a USB-C portem podporuje rychlonabíjení dvou zařízení současně. CELLY PRO POWER TCUSBC18WWH nabíjí připojená zařízení s celkovým maximálním výkonem 36 W a je určena pro síťové zásuvky v EU. Je chráněná proti přepětí i přepólování a díky kompaktním rozměrům se jednoduše přenáší.

Celly PRO POWER cestovní nabíječka s USB-C a USB TCUSBC30WWH, bílá
899 Kč 861 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Síťová nabíječka s USB a USB-C portem podporuje rychlonabíjení dvou zařízení současně. CELLY PRO POWER TCUSBC30WWH nabíjí připojená zařízení s celkovým maximálním výkonem 48 W a je určena pro síťové zásuvky v EU. Je chráněná proti přepětí i přepólování a díky kompaktním rozměrům se jednoduše přenáší.

Celly Autonabíječka s USB-C a USB CCUSBCQC30BK, černá
598 Kč

Lehká, přenosná a praktická autonabíječka je vybavena USB-C a USB porty. CELLY Autonabíječka s USB-C a USB CCUSBCQC30BK zajistí, že na cestách můžete nabíjet i dvě zařízení současně. Oba porty podporují rychlonabíjení a díky jednoduchému designu skvěle zapadnou do interiéru vašeho auta.