Celly Nabíječka 3A s microUSB kabelem (TCUSBMICRO)
549 Kč 349 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Cestovní rychlo-nabíječkamicroUSB kabelem pro nabíjení i synchronizaci dat. Celly nabíječka 3A s microUSB kabelem (TCUSBMICRO) je ideálním společníkem na cestách díky kompaktním rozměrům. Zabudovaná ochrana proti zkratu a přepólování chrání vaše zařízení před poškozením – výrobek splňuje všechny bezpečnostní normy pro ČR.

Celly Cestovní nabíječka 45W,USB+USB-C bílá (TCUSBC45WWH)
1 109 Kč 879 Kč

Síťová nabíječka s USB a USB-C portem podporuje rychlonabíjení dvou zařízení současně. Cestovní nabíječka 45W,USB+USB-C bílá (TCUSBC45WWH) nabíjí připojená zařízení s celkovým maximálním výkonem 45 W a je určena pro síťové zásuvky v EU. Je chráněná proti přepětí i přepólování a díky kompaktním rozměrům se jednoduše přenáší.

Celly Turbo nabíječka, 2,4A černá (TCUSBTURBOBK)
299 Kč

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Síťová nabíječka pro rychlé doplnění šťávy zařízení s USB portem. Celly turbo nabíječka, 2,4A černá (TCUSBTURBOBK) s podporou rychlonabíjení Turbo 2,4A chrání vaše zařízení zabudovanou pojistkou proti zkratu a přetížení, přepětí a přehřátí.

Celly Stolní lampa s bezdrátovým nabíjením (WLLIGHTWH)
1 490 Kč

Celly Stolní LED lampa s bezdrátovým nabíjením (WLLIGHTWH) o výstupu 5 A disponuje 3 světelnými režimy (teplé, studené, neutrální). Flexibilní rameno umožní nasměrovat světlo lampy podle vašich potřeb. Kompatibilní se všemi zařízeními vybavenými bezdrátovou technologií nabíjení.

Celly bezdátová nabíječka s držákem (MOUNTCHARGEBK)
1 190 Kč 809 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Univerzální držák na telefon s bezdrátovým nabíjením. Celly bezdátová nabíječka s držákem (MOUNTCHARGEBK) můžete upevnit na palubní desku, čelní sklo i do mřížky ventilace a vejde se do něj telefon s úhlopříčkou do 6,5 ". Po vložení smartphonu se pogumované kleště automaticky zaklapnou, držák tak můžete obsluhovat pohodlně jednou rukou.

Celly PRO stolní lampa s bezdrátovým nabíjením (WLLIGHTPROWH)
1 999 Kč

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Celly PRO stolní lampa s bezdrátovým nabíjením (WLLIGHTPROWH) o výstupu 5 A disponuje 3 světelnými režimy (teplé, studené, neutrální) a 4 úrovněmi jasu. Flexibilní rameno umožní nasměrovat lampu podle vašich potřeb. Kompatibilní se všemi zařízeními vybavenými bezdrátovou technologií nabíjení.

Celly Bezdrátová nabíječka s magnetem (GHOSTCHARGEBK)
1 299 Kč 1 090 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Celly Bezdrátová nabíječka s magnetem (GHOSTCHARGEBK) do auta zajistí bezpečné uchycení a dostatek šťávy pro telefon za jízdy. Držák lze umístit na palubní desku nebo do mřížky ventilace. Součástí balení jsou 2 kovové lepicí desky, použitelné na jakémkoliv hladkém povrchu – zadní kryt, smartphony, GPS navigace nebo MP3 přehrávače.

Celly cestovní nabíječka 30W,USB+USB-C bílá (TCUSBC30WWH)
999 Kč 890 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Síťová nabíječka s USB a USB-C portem podporuje rychlonabíjení dvou zařízení současně. Celly cestovní nabíječka 30W,USB+USB-C bílá (TCUSBC30WWH) nabíjí připojená zařízení s celkovým maximálním výkonem 48 W a je určena pro síťové zásuvky v EU. Je chráněná proti přepětí i přepólování a díky kompaktním rozměrům se jednoduše přenáší.

Celly Autonabíječka + microUSB kabel, černá
349 Kč 339 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Lehká, přenosná a praktická autonabíječka je vybavena USB-A portem. Celly Autonabíječka s microUSB kabelem CCUSBMICRO zajistí, že svoje přístroje pohodlně nabijete i na cestách. Díky jednoduchému designu skvěle zapadne do interiéru vašeho auta. Plastové provedení. MicroUSB kabel je součástí balení.

Celly Autonabíječka QC CC2USBQC30BK, černá
549 Kč

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Lehká, přenosná a praktická autonabíječka je vybavena dvěma USB-A porty. Celly Autonabíječka QC CC2USBQC30BK zajistí, že na cestách můžete nabíjet i dvě zařízení současně. Oba porty podporují rychlonabíjení a díky jednoduchému designu skvěle zapadnou do interiéru vašeho auta.

Celly Autonabíječka s USB-C a USB CCUSBCQC30BK, černá
599 Kč 584 Kč

Lehká, přenosná a praktická autonabíječka je vybavena USB-C a USB porty. CELLY Autonabíječka s USB-C a USB CCUSBCQC30BK zajistí, že na cestách můžete nabíjet i dvě zařízení současně. Oba porty podporují rychlonabíjení a díky jednoduchému designu skvěle zapadnou do interiéru vašeho auta.

Celly Powerstation nabíjecí stanice (PSUSBC60WWH)
1 389 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Nabíjecí stanice s jedním USB-C portem a čtyřmi USB porty nabíjí s celkovým výstupem 60 W. Celly Powerstation nabíjecí stanice (PSUSBC60WWH) je určená pro síťové zásuvky v EU a má integrovanou ochranu proti přepětí a přepólování. Automaticky detekuje připojená zařízení pro optimální nabíjení.

Celly TC nabíječka 18W bílá (TCUSBC18WWH)
699 Kč 649 Kč

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Síťová nabíječka s USB a USB-C portem podporuje rychlonabíjení dvou zařízení současně. Celly TC nabíječka 18W bílá (TCUSBC18WWH) nabíjí připojená zařízení s celkovým maximálním výkonem 36 W a je určena pro síťové zásuvky v EU. Je chráněná proti přepětí i přepólování a díky kompaktním rozměrům se jednoduše přenáší.

Celly Turbo nabíejčka, 2,4A bílá (TCUSBTURBO)
299 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Síťová nabíječka pro rychlé doplnění šťávy zařízení s USB portem. Celly turbo nabíejčka, 2,4A bílá (TCUSBTURBO) s podporou rychlonabíjení Turbo 2,4A chrání vaše zařízení zabudovanou pojistkou proti zkratu a přetížení, přepětí a přehřátí.

Celly turbo nabíječka, 3,4A,2xUSB bílá (TC2USBTURBO)
449 Kč 349 Kč

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Síťová nabíječka se čtyřmi USB porty pro nabíjení 4 zařízení současně. Celly turbo nabíječka, 3,4A,2×USB bílá (TC2USBTURBO) nabíjí jedním portem rychlostí 1 A a druhým v zelené barvě Turbo rychlostí 2,4 A. Nabíječka je ideálním společníkem na cestách díky kompaktním rozměrům.

Celly Univerzální cestovní nabíječka (TCTRAVELUNI)
499 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Síťová nabíječka s USB portem nabíjecím výstupem 2,4 A. Celly Univerzální cestovní nabíječka (TCTRAVELUNI) je vybavena 3 zástrčkami (evropské, britské, americké) pro využití po celém světě. Nemyslete na to, kterou zástrčku hledat, všechny jsou teď pro vás.

Celly autonabíječka, 2 x USB výstup, 2,1 A, černá
289 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Lehká, přenosná a praktická autonabíječka je vybavena dvěma USB-A porty. Celly Autonabíječka 2,1 A CCUSB22 zajistí, že na cestách můžete nabíjet i dvě zařízení současně. Díky jednoduchému designu skvěle zapadne do interiéru vašeho auta. Nabíječka je vyrobena z plastu a váží pouhých 25 g.

Celly Autonabíječka + Lightning kabel, černá
499 Kč 489 Kč

Lehká, přenosná a praktická autonabíječka je vybavena USB-A portem. Celly Autonabíječka s Lightning kabelem CCUSBLIGHT zajistí, že svoje přístroje pohodlně nabijete i na cestách. Díky jednoduchému designu skvěle zapadne do interiéru vašeho auta. Plastové provedení. Lightning kabel je součástí balení.

Celly Autonabíječka Turbo (2x USB; 3,4 A), černá
399 Kč 299 Kč

Lehká, přenosná a praktická autonabíječka je vybavena dvěma USB porty s celkovým výkonem 3,4 A. Celly autonabíječka 3,4 A, 2× USB CC2USBTURBOBK zajistí, že na cestách můžete nabíjet i dvě zařízení současně. Nabíječka podporuje Quick Charge 3.0. Díky jednoduchému designu skvěle zapadne do interiéru vašeho auta.

Celly Autonabíječka Turbo (3x USB; 4,4 A), černá
399 Kč

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Lehká, přenosná a praktická autonabíječka je vybavena třemi USB porty. Celly autonabíječka 4,4 A, 3× USB CC3USBTURBOBK zajistí, že na cestách můžete nabíjet i dvě zařízení současně. Podporuje rychlonabíjení Quick charge 3.0 a díky jednoduchému designu skvěle zapadne do interiéru vašeho auta.

Celly Autonabíječka Turbo, USB 2,4 A, bílá
299 Kč 249 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Lehká, přenosná a praktická autonabíječka je vybavena USB-A portem s technologií Quick charge 3.0. Celly autonabíječka 2,4 A QC CCUSBTURBOWH pracuje s výstupním proudem až 2,4 A. Zapojuje se do konektoru na zapalovač. Díky jednoduchému designu skvěle zapadne do interiéru vašeho auta.

Celly Celly autonabíječka 2,4 A QC CCUSBTURBO, černá
299 Kč 275 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Lehká, přenosná a praktická autonabíječka je vybavena USB-A portem s technologií Quick charge 3.0. Celly autonabíječka 2,4 A QC CCUSBTURBO pracuje s výstupním proudem až 2,4 A. Zapojuje se do konektoru na zapalovač. Díky jednoduchému designu skvěle zapadne do interiéru vašeho auta.

Celly Bezdrátová nabíječka, černá (WLFASTFEELBK)
669 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Celly Bezdrátová nabíječka (WLFASTFEELBK) s výstupním výkonem 5V/1A , 9V/1,1A. Svůj mobilní telefon položte na podložku – LED indikátor nabíjení informuje o stavu baterie. Lze použít s většinou zadních krytů Celly. Vstup: 5V/2A , 9V/1,8A.

Celly Bezdrátová nabíječka stojánek, černá (WLFASTSTANDBK)
833 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Celly Bezdrátová nabíječka stojánek (WLFASTSTANDBK) s výkonem až 10 A. Svůj mobilní telefon položte na stojánek – LED indikátor nabíjení informuje o stavu baterie. Lze použít s většinou zadních krytů Celly. Vstupní konektor: USB-C.

Celly Bezdrátová rychlonabíječka CH, černá (WLFASTPADBK)
899 Kč 729 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Celly Bezdrátová rychlonabíječka (WLFASTPADBK) s výkonem až 10 A. Svůj mobilní telefon položte na podložku – LED indikátor nabíjení informuje o stavu baterie. Lze použít s většinou zadních krytů Celly. Vstupní konektor: microUSB.

Celly nabíječka 2,1A, 2x USB černá (TCUSB22)
349 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Síťová nabíječka s funkcí se dvěma USB porty pro nabíjení až dvou zařízení současně. Celly nabíječka 2,1A, 2× USB černá (TCUSB22) je vybavena ochranou proti zkratu a přepětí, přetížení a přehřátí, díky čemuž bude vaše zařízení v bezpečí.

Celly Travel nabíječka 1A (TCUSBBK)
299 Kč

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Univerzální síťová nabíječkaUSB portem. Celly Travel nabíječka 1A (TCUSBBK) je ideálním společníkem na cestách díky kompaktním rozměrům. LED kontrolka informuje o stavu nabíjení vašeho zařízení.

Celly turbo nabíejčka, 4,8A,4xUSB černá (TC4USBTURBOBK)
495 Kč

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Síťová nabíječka se čtyřmi USB porty pro nabíjení 4 zařízení současně. Celly turbo nabíječka, 4,8A,4×USB černá (TC4USBTURBOBK) nabíjí dvěma porty rychlostí 1 A, další dva v zelené barvě Turbo rychlostí 2,4 A. Nabíječka je ideálním společníkem na cestách díky kompaktním rozměrům.

Celly Autonabíječka + USB-C kabel, černá
399 Kč 279 Kč

Lehká, přenosná a praktická autonabíječka je vybavena USB-A portem. Celly Autonabíječka s USB-C kabelem CCUSBTYPEC zajistí, že svoje přístroje pohodlně nabijete i na cestách. Díky jednoduchému designu skvěle zapadne do interiéru vašeho auta. Plastové provedení. USB-C kabel je součástí balení.

Celly Autonabíječka 1 A CCUSB, černá
199 Kč

Lehká, přenosná a praktická autonabíječka je vybavena USB-A portem. Celly Autonabíječka 1 A CCUSB zajistí, že svoje přístroje pohodlně nabijete i na cestách. Díky jednoduchému designu skvěle zapadne do interiéru vašeho auta. Plastové provedení.

Celly Autonabíječka Turbo (2x USB; 3,4 A), bílá
399 Kč 299 Kč

Lehká, přenosná a praktická autonabíječka je vybavena dvěma USB porty s celkovým výkonem 3,4 A. Celly autonabíječka 3,4 A, 2× USB CC2USBTURBOWH zajistí, že na cestách můžete nabíjet i dvě zařízení současně. Nabíječka podporuje Quick Charge 3.0. Díky jednoduchému designu skvěle zapadne do interiéru vašeho auta.

Celly Autonabíječka Turbo (3x USB; 4,4 A), bílá
399 Kč

Lehká, přenosná a praktická autonabíječka je vybavena třemi USB porty. Celly autonabíječka 4,4 A, 3× USB CC3USBTURBOWH zajistí, že na cestách můžete nabíjet i dvě zařízení současně. Podporuje rychlonabíjení Quick charge 3.0 a díky jednoduchému designu skvěle zapadne do interiéru vašeho auta.

Celly nabíječka USB-C a USB 3A, černá (TCTYPECUSBBK)
649 Kč 505 Kč

Síťová nabíječka s funkcí se USB a USB-C porty pro nabíjení až dvou zařízení současně. Celly nabíječka USB-C a USB 3A, černá (TCTYPECUSBBK) nenechá ve štychu ani tablet, sluchátka nebo čtečku knih. Port USB nabízí výstup 1 A a port USB-C pak nabízí výstup 3 A.

Celly Nabíječka 3A s Lightning kabelem (TCUSBLIGHT)
599 Kč 569 Kč

Cestovní rychlo-nabíječkaUSB to Lightning kabelem pro nabíjení i synchronizaci dat. Celly nabíječka 3A s Lightning kabelem (TCUSBLIGHT) je ideálním společníkem na cestách díky kompaktním rozměrům. Zabudovaná ochrana proti zkratu a přepólování chrání vaše zařízení před poškozením – výrobek splňuje všechny bezpečnostní normy pro ČR.

Celly turbo nabíječka, 3,4A,2xUSB černá (TC2USBTURBOBK)
449 Kč 318 Kč

Síťová nabíječka se čtyřmi USB porty pro nabíjení 4 zařízení současně. Celly turbo nabíječka, 3,4A,2×USB černá (TC2USBTURBOBK) nabíjí jedním portem rychlostí 1 A a druhým v zelené barvě Turbo rychlostí 2,4 A. Nabíječka je ideálním společníkem na cestách díky kompaktním rozměrům.

Celly Nabíječka 3A s USB-C kabelem (TCUSBTYPEC)
499 Kč 229 Kč

Cestovní rychlo-nabíječkaUSB-C kabelem pro nabíjení i synchronizaci dat. Celly nabíječka 3A s USB-C kabelem (TCUSBTYPEC) je ideálním společníkem na cestách díky kompaktním rozměrům. Zabudovaná ochrana proti zkratu a přepólování chrání vaše zařízení před poškozením – výrobek splňuje všechny bezpečnostní normy pro ČR.

Celly turbo nabíječka, 4,8A,4xUSB bílá (TC4USBTURBO)
499 Kč 399 Kč

Síťová nabíječka se čtyřmi USB porty pro nabíjení 4 zařízení současně. Celly turbo nabíječka, 4,8A,4×USB bílá (TC4USBTURBO) nabíjí dvěma porty rychlostí 1 A, další dva v zelené barvě Turbo rychlostí 2,4 A. Nabíječka je ideálním společníkem na cestách díky kompaktním rozměrům.

Celly Kit bezdrátová nabíječka (WLKIT3IN1WH)
1 190 Kč

Celly Kit bezdrátová nabíječka (WLKIT3IN1WH) s podporou Quick Charge 3.0 urychlí nabíjení až na 18 W. Součástí balení je kabel USB/USB-C, kterým lze připojit nabíječku k bezdrátové podložce, nebo synchronizovat zařízení. Kompatibilní se smartphony s podporou Qi.

Celly Celly Lightning to USB-C kabel (USBLIGHTTYPECWH)
499 Kč 388 Kč

Propojovací kabel Celly Lightning to USB-C kabel (USBLIGHTTYPECWH) o délce 1 metr. Propojte svůj iPhone nebo iPad přes konektor Lightning přímo k počítači, nebo zdroji napájení s USB-C vstupem. Rozhraní: 24-pinový USB-C – samec a 1× Apple Lightning – macho.

Celly TC nabíječka 30W bílá (TCUSBQC30WH)
599 Kč

Síťová nabíječka s funkcí Quick Charge 3.0 o maximálním výkonu 18A vhodná pro zařízení s USB konektorem. Celly TC nabíječka 30W bílá (TCUSBQC30WH) je vybavena ochranou proti zkratu a přepětí, přetížení a přehřátí, díky čemuž bude vaše zařízení v bezpečí.