Connect IT Wirez USB-C - USB-A 3.1 Gen 1, bílý, 2 m CI-1179-56%
299 Kč 129 Kč

Akce

Datový a nabíjecí kabel v bílé barvě. Connect IT Wirez má konektory USB-C a USB-A 3.1 a podporuje extra rychlé nabíjení pomocí proudového toku 3 A. Jeho přenosová rychlost je až 5 Gbps, je vysoce ohebný a dlouho vydrží. Jeho délka je 2 m.

Connect IT Wirez Apple Lightning - USB, bílý, 1 m CI-159
149 Kč

Datový a nabíjecí kabel v bílé barvě. Connect IT Wirez má konektory USB a Lightning a je plně kompatibilní s iTunes a všemi zařízeními od firmy Apple. Nabízí maximální proud 2 A a rychlé nabíjení a plynulý datový přenos. Délka kabelu je 1 m.

Connect IT Wirez Apple Lightning - USB, bílý, 2 m CI-559
199 Kč 197 Kč

Datový a nabíjecí kabel v bílé barvě. Connect IT Wirez má konektory USB a Lightning a je plně kompatibilní s iTunes a všemi zařízeními od společnosti Apple. Poskytne vám rychlé nabíjení a plynulý datový přenos. Délka kabelu je 2 m.

Connect IT InCarz Bluetooth transmitter, stříbrný, CCC-8800-SL
390 Kč

Praktický transmitter s dvouportovou nabíječkou. CONNECT IT InCarz Bluetooth transmitter, stříbrný, CCC-8800-SL umožňuje poslech hudby z USB, simultánní nabíjení, připojení externího zdroje hudby přes 3,5 mm jack a komfortní ovládání pomocí tlačítek. Výhodou je vestavěný mikrofon pro hands-free komunikaci.

Connect IT Wirez Apple Lightning - USB-A, bílý, 0,5 m CCA-4005-WH
139 Kč 109 Kč

Datový a nabíjecí kabel v bílé barvě. Connect IT Wirez má konektory USB a Lightning a je plně kompatibilní s iTunes a všemi zařízeními od firmy Apple. Nabízí maximální proud 2 A a rychlé nabíjení a plynulý datový přenos. Délka kabelu je 0,5 m.

Connect IT Emergency Car Charger záchranářská nabíječka do auta, stříbrná (CCC-7070-SL)
399 Kč

Posledních pár kusů za tuto cenu!

CONNECT IT Emergency Car Charger nabíječka do auta (CCC-7070-SL) umožňuje napájení dvou zařízení současně s výstupním proudem 3 A pro USB-A porty. V případě nouze máte navíc k dispozici hrot na rozbití skla automobilu a skalpel, který přeřízne bezpečnostní pás. Oba prvky jsou bezpečně skryty v těle nabíječky.

Connect IT InCarz PREMIUM nabíječka do auta 2× USB 3,1 A + 1 A, černá CI-243
299 Kč 199 Kč

Nabíječka do auta se 2 porty USB a kabelem microUSB. Connect IT InCarz Premium může nabíjet 2 zařízení současně a hodí se na dobíjení telefonů, tabletů, navigací aj. s konektorem USB a microUSB. Výstupní proud je řízen mikroprocesorem a integrovaná LED kontrolka vás upozorní, že je nabíječka aktivní.

Connect IT Qi CERTIFIED Fast bezdrátová nabíječka, 10 W, černá CWC-7500-BK
499 Kč 349 Kč

Bezdrátová nabíječka je kompatibilní se všemi telefony s bezdrátovým dobíjením Qi (iPhone 8/X, Samsung S7/S8/S9 atd.), podpora všesměrového položení mobilního telefonu na nabíječku, protiskluzová základna, 1,4× rychlejší nabíjení v porovnání se standardními bezdrátovými nabíječkami ušetří až 50 minut času, ultralehká konstrukce (hmotnost pouze 79 g), černá barva.

Connect IT Fast Charge nabíjecí adaptér 4× USB-A, 4,8 A, černý CWC-4010-BK
499 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Lehká cestovní nabíječka se 4 porty USB a maximálním výkonem 24 W. Connect IT Fast Charge může nabíjet 4 zařízení současně a poradí si i se zařízeními s větším odběrem. Systém Smart IC detekuje jejich proudovou potřebu a přerozdělí proud tak, aby nabíjení bylo co nejrychlejší.

Connect IT QUICK CHARGE 3.0 nabíjecí adaptér 2× USB (3,4 A), QC 3.0, černý CWC-3010-BK
499 Kč

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Cestovní nabíječka2 porty USB a podporou rychlonabíjení. Connect IT Quick Charge 3.0 má výkon 30 W, nabíjí o 75 % rychleji než běžná nabíječka a poradí si i s velkoodběrovými zařízeními. Systém Smart IC detekuje jejich proudovou potřebu a přerozděluje proud co nejefektivněji.

Connect IT Cestovní nabíjecí adaptér 3xUSB (3,4 A Smart IC), bílý
499 Kč 265 Kč

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Velmi praktická nabíječka mobilní elektroniky od společnosti Connect IT. Oceníte zejména její tři USB výstupy umožňující dobíjení více než jednoho zařízení v jednu chvíli, stejně jako její drobné rozměry a nízkou hmotnost.

Connect IT Wirez Apple Lightning - USB-A, černý, 0,5 m CCA-4005-BK
139 Kč 116 Kč

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Datový a nabíjecí kabel v černé barvě. Connect IT Wirez má konektory USB a Lightning a je plně kompatibilní s iTunes a všemi zařízeními od firmy Apple. Nabízí maximální proud 2 A a rychlé nabíjení a plynulý datový přenos. Délka kabelu je 0,5 m.

Connect IT Wirez USB-C - USB-A 3.1 Gen 1, černý, 0,5 m CI-1174
189 Kč

Datový a nabíjecí kabel v černé barvě. Connect IT Wirez má konektory USB-C a USB-A 3.1 a podporuje extra rychlé nabíjení pomocí proudového toku 3 A. Jeho přenosová rychlost je až 5 Gbps, je vysoce ohebný a dlouho vydrží. Jeho délka je 0,5 m.

Connect IT Wirez USB-C - USB-A 3.1 Gen 1, černý, 1 m CI-1176
199 Kč 118 Kč

Datový a nabíjecí kabel v černé barvě. Connect IT Wirez má konektory USB-C a USB-A 3.1 a podporuje extra rychlé nabíjení pomocí proudového toku 3 A. Jeho přenosová rychlost je až 5 Gbps, je vysoce ohebný a dlouho vydrží. Jeho délka je 1 m.

Connect IT Wirez MicroUSB - USB, bílý, 1 m CI-146
99 Kč 85 Kč

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Datový a nabíjecí kabel v bílé barvě. Connect IT Wirez má konektory microUSB a USB a přenosovou rychlost až 480 Mbps. Podporuje proudový tok 2,1 A, nabíjení s ním je tedy až o 40 % rychlejší než s běžnými kabely. Jeho délka je 1 m.

Connect IT Fast Charge nabíjecí adaptér 2× USB-A, 3,4 A, černý CWC-2015-BK
299 Kč

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Ultra lehká cestovní nabíječka2 porty USB s rozdílným proudem. Connect IT Fast Charge má výkon 17 W a poradí si nejen se smartphony, ale i s tablety a dalšími zařízeními s větším odběrem. Systém Smart IC detekuje jejich proudovou potřebu a přerozdělí proud tak, aby nabíjení bylo co nejrychlejší.

Connect IT Nabíjecí adaptér POWER CHARGER 2× USB port 2,1 A/1 A, bílý CI-151
249 Kč 169 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Nabíječka na mobilní telefony, tablety, čtečky, herní konzole aj., která se hodí na cestování. Nabíjecí adaptér Connect IT Power Charger má 2 porty USB, každý s jiným výstupním proudem. Podporuje nabíjení 2 zařízení současně a lze ho používat i v zemích, kde je nižší vstupní napětí.

Connect IT Datový kabel Wirez (USB-C), bílá
349 Kč

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Kvalitní napájecí kabel od společnosti Connect IT. Výrobek lze použít k nejběžnějším účelům, tzn: k napájení a k přenosu dat. Balení obsahuje dva kusy.

Connect IT Qi CERTIFIED Fast bezdrátová nabíječka, 10 W, bílá CWC-7500-WH
499 Kč 349 Kč

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Bezdrátová nabíječka je kompatibilní se všemi telefony s bezdrátovým dobíjením Qi (iPhone 8/X, Samsung S7/S8/S9 atd.), podpora všesměrového položení mobilního telefonu na nabíječku, protiskluzová základna, 1,4× rychlejší nabíjení v porovnání se standardními bezdrátovými nabíječkami ušetří až 50 minut času, ultralehká konstrukce (hmotnost pouze 79 g), bílá barva.

Connect IT Wirez MicroUSB - USB, černý, 2 m CI-558
149 Kč 126 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Datový a nabíjecí kabel v černé barvě. Connect IT Wirez má konektory microUSB a USB a je kompatibilní s telefony Samsung, HTC, Blackberry dalšími zařízeními s microUSB portem. Podporuje proudový tok 2,1 A a jeho délka je 2 m.

Connect IT Wirez Steel Knight MicroUSB - USB, metallic gold, 1 m CCA-3010-GD
249 Kč 149 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Kvalitní datový a nabíjecí kabel v elegantním zlatém provedení. Connect IT Wirez Steel Knight má konektory USB a microUSB a podporuje proudový tok 2,1 A, rychlé nabíjení i synchronizaci. Může se pochlubit speciálním nerezovým opletem, díky kterému je mimořádně ohebný a dlouho vydrží. Je dlouhý 1 m.

Connect IT InCarz PREMIUM nabíječka do auta 2× USB 3,1 A + 1 A, bílá CI-708
299 Kč 199 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Nabíječka do auta se 2 porty USB a kabelem microUSB. Connect IT InCarz Premium může nabíjet 2 zařízení současně a hodí se na dobíjení telefonů, tabletů, navigací aj. s konektorem USB a microUSB. Výstupní proud je řízen mikroprocesorem a integrovaná LED kontrolka vás upozorní, že je nabíječka aktivní.

Connect IT Wirez Steel Knight MicroUSB - USB, metallic rose gold, 1 m CCA-3010-RG
249 Kč 149 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Kvalitní datový a nabíjecí kabel v elegantní barvě růžového zlata. Connect IT Wirez Steel Knight má konektory USB a microUSB a podporuje proudový tok 2,1 A, rychlé nabíjení i synchronizaci. Může se pochlubit speciálním nerezovým opletem, díky kterému je mimořádně ohebný a dlouho vydrží. Je dlouhý 1 m.

Connect IT Wirez Apple Lightning - USB, černý, 2 m CI-838
199 Kč 178 Kč

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Datový a nabíjecí kabel v černé barvě. Connect IT Wirez má konektory USB a Lightning a je plně kompatibilní s iTunes a všemi zařízeními od společnosti Apple. Poskytne vám rychlé nabíjení a plynulý datový přenos. Délka kabelu je 2 m.

Connect IT Wirez USB-C - USB-A 3.1 Gen 1, černý, 2 m CI-1178
299 Kč 200 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Datový a nabíjecí kabel v černé barvě. Connect IT Wirez má konektory USB-C a USB-A 3.1 a podporuje extra rychlé nabíjení pomocí proudového toku 3 A. Jeho přenosová rychlost je až 5 Gbps, je vysoce ohebný a dlouho vydrží. Jeho délka je 2 m.

Connect IT Wirez Apple Lightning - USB, černý, 1 m CI-415
149 Kč 145 Kč

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Datový a nabíjecí kabel v černé barvě. Connect IT Wirez má konektory USB a Lightning a je plně kompatibilní s iTunes a všemi zařízeními od firmy Apple. Nabízí maximální proud 2 A a rychlé nabíjení a plynulý datový přenos. Délka kabelu je 1 m.

Connect IT Wirez Steel Knight USB-C - USB, metallic rose gold, 1 m CCA-5010-RG
249 Kč 186 Kč

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Kvalitní datový a nabíjecí kabel v elegantní barvě růžového zlata. Connect IT Wirez Steel Knight má konektory USB-C a USB, proudový tok 2,1 A a přenosovou rychlost až 480 Mbps. Může se pochlubit speciálním nerezovým opletem, díky kterému je mimořádně ohebný a dlouho vydrží. Je dlouhý 1 m.

Connect IT Datový kabel Wirez (Micro-USB), bílá
121 Kč 115 Kč

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Kvalitní napájecí kabel od společnosti Connect IT. Výrobek lze použít k nejběžnějším účelům, tzn: k napájení a k přenosu dat. Balení obsahuje dva kusy.

Connect IT Datový kabel Wirez (Micro-USB), černá
121 Kč 119 Kč

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Kvalitní napájecí kabel od společnosti Connect IT. Výrobek lze použít k nejběžnějším účelům, tzn: k napájení a k přenosu dat. Balení obsahuje dva kusy.

Connect IT Fast PD Charge nabíjecí adaptér 1×USB-C, 18W PD, bílý (CWC-2060-WH)
299 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Cestovní nabíječka CONNECT IT Fast PD Charge s jedním USB-C výstupem umožňuje díky technologii Power Delivery rychlonabíjení o výkonu 18 W. Nehrozí přebití ani přehřívání a lze připojit i zařízení vyžadující vyšší nabíjecí proud jako například tablet. Velký rozsah vstupního napětí 100–240 V umožňuje využití nabíječky i v zahraničí.

Connect IT InCarz nabíječka do auta, 2× USB-A, 4,8 A, 24 W, CARBON CCC-2020-CA
199 Kč

Novinka

Lehká, přenosná a praktická autonabíječka je vybavena 2× USB-A portem s 4,8 A / 12 W. Connect IT InCarz nabíječka do auta, 2× USB-A, 4,8 A, 24 W, CARBON CCC-2020-CA zajistí, že svoje přístroje pohodlně nabijete i na cestách. Díky CE, EMC, RoHS certifikaci a 4× ochraně je bezpečná pro vaše zařízení.

Connect IT Fast Charge nabíjecí adaptér 2× USB-A, 3,4 A, bílý CWC-2015-WH
299 Kč

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Ultra lehká cestovní nabíječka2 porty USB s rozdílným proudem. Connect IT Fast Charge má výkon 17 W a poradí si nejen se smartphony, ale i s tablety a dalšími zařízeními s větším odběrem. Systém Smart IC detekuje jejich proudovou potřebu a přerozdělí proud tak, aby nabíjení bylo co nejrychlejší.

Connect IT Fast PD Charge nabíjecí adaptér 1×USB-C, 18W PD, černý (CWC-2060-BK)
299 Kč

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Cestovní nabíječka CONNECT IT Fast PD Charge s jedním USB-C výstupem umožňuje díky technologii Power Delivery rychlonabíjení o výkonu 18 W. Nehrozí přebití ani přehřívání a lze připojit i zařízení vyžadující vyšší nabíjecí proud jako například tablet. Velký rozsah vstupního napětí 100–240 V umožňuje využití nabíječky i v zahraničí.

Connect IT InCarz QUICK CHARGE 3.0 nabíječka do auta, 1× USB-A, 3 A, CARBON CCC-5012-CA
249 Kč

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Lehká, přenosná a praktická autonabíječka je vybavena 1× USB-A portem s celkovým výkonem 18 W. Connect IT InCarz QUICK CHARGE 3.0 nabíječka do auta, 1× USB-A, 3 A, CARBON CCC-5012-CA zajistí, že svoje přístroje pohodlně nabijete i na cestách. Díky 4× ochraně a certifikacím CE, EMC a RoHS je bezpečná pro vaše zařízení.

Connect IT QUICK CHARGE 3.0 nabíjecí adaptér 1× USB (3 A), QC 3.0, bílý CWC-2010-WH
399 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Nabíječka na mobilní telefony, tablety, čtečky, herní konzole, kamery aj. s podporou rychlonabíjení. Nabíjecí adaptér Connect IT Quick Charge 3.0 má 1 port USB a dobíjí až o 75 % rychleji než běžné nabíječky. Hodí se na cestování a lze ho používat i v zemích, kde je nižší vstupní napětí.

Connect IT QUICK CHARGE 3.0 nabíjecí adaptér 1× USB (3 A), QC 3.0, černý CWC-2010-BK
399 Kč 374 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Nabíječka na mobilní telefony, tablety, čtečky, herní konzole, kamery aj. s podporou rychlonabíjení. Nabíjecí adaptér Connect IT Quick Charge 3.0 má 1 port USB a dobíjí až o 75 % rychleji než běžné nabíječky. Hodí se na cestování a lze ho používat i v zemích, kde je nižší vstupní napětí.

Connect IT Wirez MicroUSB - USB, černý, 1 m CI-111
99 Kč 85 Kč

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Datový a nabíjecí kabel v černé barvě. Connect IT Wirez má konektory microUSB a USB a přenosovou rychlost až 480 Mbps. Podporuje proudový tok 2,1 A, nabíjení s ním je tedy až o 40 % rychlejší než s běžnými kabely. Jeho délka je 1 m.