Lab.C C-Type & microUSB kabel 1,2 m - šedý (LABC-564-GR)
404 Kč

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Reverzibilní USB-C–microUSB kabel od značky Lab.C je výborným a hlavně spolehlivým pomocníkem při přenosu energie a dat. Na každém konci jsou dva konektory – USB-C a microUSB, a tak díky propracovanému systému krytek si bez složitého přepojování redukcí zvolíte potřebný konektor. Určitě také oceníte textilní opletení, které zabrání kabelu se do sebe zamotat.

Lab.C X5 Pro 5Port USB Wall Charger - modrý, LABC-596-NV
1 113 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Praktická síťová nabíječka. LAB.C X5 Pro 5Port USB Wall Charger – modrý disponuje 5 USB porty, z kterých 1 podporuje rychlonabíjení Quick Charge 2.0. Výhodou je bezpečné a rychlé nabíjení až 5 zařízení současně – chytrý IC chip automaticky zvolí správné napájení pro různá zařízení.

Lab.C 4Port Quick Car Charger - černý, LABC-584-BK
810 Kč

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Kvalitní nabíječka do auta. LAB.C 4Port Quick Car Charger – černý umožňuje nabíjet až 4 zařízení zároveň. Rychlé dobíjení zajistí 1× Qualcomm 3.0 USB, které je výrazně rychlejší než standardní nabíječky. Kombinace hliníku a ABS plastu v elegantním designu se hodí do každého vozu.

Lab.C X5 5Port USB Wall Charger - Rose Gold (LABC-587-RG_KR)
1 113 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Stylový USB adaptér X5 5Port USB Wall Charger značky LAB.C využijete jak při cestování, tak během svého pracovního nasazení. Dokáže nabít až 5 zařízení současně s celkovým výstupem 8 A. Adaptér disponuje IC Smart technologií, která optimalizuje napájení dle připojeného zařízení.

Lab.C X5 5Port USB Wall Charger - šedý (LABC-587-GR_KR)
1 113 Kč

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Univerzální USB adaptér od značky LAB.C dokáže napájet až 5 zařízení současně. Celkový výstup adaptéru je 8 ampérů a výkon 40 wattů. Technologie Smart IC zajistí maximální efektivitu a bezpečnost nabíjení. Adaptér nabije chytré telefony, tablety, herní konzole, MP3 přehrávače, GPS navigace i digitální fotoaparáty.

Lab.C USB Car Charger Lightning - šedý (LABC-591-GR)
709 Kč

Stylová USB autonabíječka značky LAB.C v šedé barvě umožňuje nabíjet až 2 zařízení současně s celkovým výstupem 3,4 A. Disponuje MFI certifikací a IC Smart technologií, která optimalizuje napájení dle připojeného zařízení. Podporuje rychlé nabíjení 2,1 A. Je vybavena 120 cm dlouhým Lightning kabelem.

Lab.C USB Car Charger Lightning - zlatý (LABC-591-GD)
709 Kč

Stylová autonabíječka značky LAB.C ve zlaté barvě umožňuje nabíjet až 2 zařízení současně s celkovým výstupem 3,4 A. Disponuje MFI certifikací a IC Smart technologií, která optimalizuje napájení dle připojeného zařízení. Podporuje rychlé nabíjení 2,1 A. Je vybavena 120 cm dlouhým Lightning kabelem.