Skross Cestovní adaptér World PRO Light, bílá
689 Kč

459 Kč

Tento výrobek představuje kompaktní a nejmenší plně uzemněný 3– pólový adaptér na trhu. Jedná se produkt vysoké švýcarské kvality a vkusného designu.


Skross Cestovní adaptér PRO Light USB, bílá
1 069 Kč

742 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Cestovní adaptér SKROSS PRO Light USB je kompaktní a nejmenší plně uzemněný 3–pólový adaptér na trhu. Jedná se o švýcarský produkt vkusného designu a vysoké kvality.


Skross USB nabíjecí adaptér UK, bílá
429 Kč

289 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

USB nabíjecí adaptér od společnosti SKROSS, určený pro osoby cestující po Spojeném Království nebo do zemí s UK standardem. Jedná se o kvalitní a dobře designově zpracovaný švýcarský výrobek.


Skross cestovní adaptér MUV Micro USB, bílá
569 Kč

509 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Kvalitní a dobře vypadající cestovní adaptér sloužící k použití pro šňůry s plochou vidlicí využitelný asi ve 150 zemích světa.


Skross Euro USB nabíjecí adaptér, 2400 mA, 2× USB výstup DC10
414 Kč

296 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Adaptér je vhodný pro dobíjení nejrůznějších multimediálních zařízení (MP3 přehrávače, tablety, smartphony, GSM telefon). Skross Euro USB2 standardní porty USB typu A. a je určen pro evropský typ zásuvek. Disponuje inteligentní funkcí, která se přizpůsobuje kapacitě a stavu nabití příslušného přístroje.


Skross Cestovní adaptér Europe USB pro cizince v ČR PA30USB-45%
579 Kč

313 Kč

Akce

Univerzální cestovní adaptér do síťové zásuvky je opatřen uzemněním a přenáší max proud 16 A. SKROSS Cestovní adaptér Europe USB pro cizince v ČR PA30USB si poradí i se spotřebiči s 2– a 3-kolíkovou šňůrou. Adaptér je naprosto ideálním řešením pro cizince cestující po ČR či SR.


Skross Cestovní adaptér MUV Micro univerzální PA42
524 Kč

374 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Nejmenší univerzální cestovní adaptér vhodný pro cestování po celém světě. Cestovní adaptér MUV Skross uplatníte všude tam, kde se používá plochá vidlice (max. 2,5 A). Je vybaven pojistkou proti přepětí nebo dětskou pojistkou a potěší vás vylepšenou konstrukcí i designem.


Skross USB kabel Charge'n Sync, bílá
239 Kč

149 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Výrobek představuje kvalitní a stylový dobíjecí a synchronizační kabel s délkou jednoho metru.


Skross Dual USB Car Charger nabíjecí autoadaptér, 2× USB, max. 3400 mA DC27
289 Kč

206 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Nabíjecí autoadaptér do auta vám zajistí na vašich cestách vždy nabitý telefon, navigaci či tablet. Skross Dual USB Car Charger je vybaven 2 porty USB (max. výstup DC 5 V/3400 mA), takže může nabíjet 2 zařízení najednou. Používat ho můžete v autě, nákladním vozidle, na lodi i na motocyklu.


Skross USB Car Charger & Micro USB nabíjecí autoadaptér DC29
419 Kč

299 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Nabíječka do auta s 1 portem USB typu A a integrovaným kabelem s konektorem microUSB. Nabíjecí autoadaptér Skross USB Car Charger & Micro USB může nabíjet 2 zařízení současně a je vybaven užitečnou LED indikací. Kvalita a design ze Švýcarska.


Skross USB Car Charger & Type-C nabíjecí autoadaptér DC29C-25%
589 Kč

441 Kč

Akce

Lehká, přenosná a praktická autonabíječka je vybavena vestavěným USB-C kabelem v délce 1 m a USB portem. Díky SKROSS USB Car Charger & Type-C nabíjecí autoadaptér DC29C tak na cestách můžete nabíjet i dvě zařízení současně. Nechybí LED indikátory k sledování procesu nabíjení.


Skross Cestovní adaptér pro použití v Itálii PA25
259 Kč

185 Kč

Univerzální cestovní nabíjecí adaptér od společnosti Skross pro použití v Itálii. Je vybaven uzemněním a dětskou pojistkou a funguje i pro spotřebiče s dvoukolíkovou šňůrou.