UNIQ Dome nabíjecí stojánek pro Apple Watch Marine Blue, UNIQ-DOME-BLUE
590 Kč

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Stylová nabíjecí stanice. Uniq Dome nabíjecí stojánek pro Apple Watch Marine Blue je ideálním řešení pro dobíjení hodinek na cestách. Stojánek je vybaven orgánizátorem kabeláže a praktickou nastavitelnou kolébkou pro umístění hodinek. Výhodou je podpora funkce NIGHTSTAND.


UNIQ Dome nabíjecí stojánek pro Apple Watch Satin Pink, UNIQ-DOME-PINK
590 Kč

Stylová nabíjecí stanice. Uniq Dome nabíjecí stojánek pro Apple Watch Satin Pink je ideálním řešení pro dobíjení hodinek na cestách. Stojánek je vybaven orgánizátorem kabeláže a praktickou nastavitelnou kolébkou pro umístění hodinek. Výhodou je podpora funkce NIGHTSTAND.


UNIQ Dome nabíjecí stojánek pro Apple Watch Midnight Black, UNIQ-DOME-BLACK
590 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Stylová nabíjecí stanice. Uniq Dome nabíjecí stojánek pro Apple Watch Midnight Black je ideálním řešení pro dobíjení hodinek na cestách. Stojánek je vybaven orgánizátorem kabeláže a praktickou nastavitelnou kolébkou pro umístění hodinek. Výhodou je podpora funkce NIGHTSTAND.


UNIQ Aereo 3v1 rychlá bezdrátová nabíječka 7.5/10W, UNIQ-AEREO3IN1(EU)-BLACK
1 990 Kč
+ doprava zdarma

Poslední kus za tuto cenu!

Kvalitní ultra rychlá bezdrátová nabíječka Aereo 3v1 značky UNIQ . Nabíječka umožňuje nabíjet váš iPhone, Apple Watch a AirPods zároveň, čímž šetří váš prostor i nervy. Výhodou je vysoký výkon a nabíjení kontrolované interním chipem Qualcomm 3. Nabíjecí plocha má protiskluzovou úpravu.