REMAX Datový kabel ALIEN, micro USB, 1m dlouhý, barva červenočerná, AA-1135
150 Kč 135 Kč

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Pevný a odolný datový kabel ALIEN, micro USB, 1 m dlouhý v červenočerné barvě od výrobce Remax. Propojte vaše mobilní zařízení s notebookem či PC a jednoduše přesouvejte svá data bezpečně. Využít jej můžete také pro nabíjení telefonu z počítače, či přes adaptér ze sítě. Kabel je s microUSB, dlouhý 1 metr a dodáván v netradiční barevné kombinaci.

REMAX Datový kabel s micro USB konektorem, délka 1 m – žlutý, AA-1110
109 Kč

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Jednoduchý datový kabel s micro USB konektorem, délka 1 m v žluté barvě od výrobce Remax bude vaším společníkem v dnešní online době. Propojte vaše mobilní zařízení s notebookem či PC a jednoduše přesouvejte svá data bezpečně. Kabel je s microUSB, dlouhý 1 metr a dodáván v trendy barvě.

REMAX Datový kabel ALIEN, lighting, 1 m dlouhý, barva černožlutá, AA-1141
150 Kč 98 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Praktický propojovací datový kabel ALIEN značky REMAX, lighting, AA-1141. Kabel má délku 1 m a je v barvě černo/žluté. Disponuje lightning konektorem a USB A samec konektorem. Kabel je určený pro přenos dat a nabíjení mezi Apple a dalšími zařízeními.

REMAX Datový kabel ALIEN, micro USB, 1 m dlouhý, barva- bílorůžová AA-1136
150 Kč 84 Kč

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Pevný a odolný datový kabel ALIEN, micro USB, 1 m dlouhý v bílorůžové barvě od výrobce Remax. Propojte vaše mobilní zařízení s notebookem či PC a jednoduše přesouvejte svá data bezpečně. Využít jej můžete také pro nabíjení telefonu z počítače, či přes adaptér ze sítě. Kabel je s microUSB, dlouhý 1 metr a dodáván v netradiční barevné kombinaci.

REMAX Datový kabel s micro USB konektorem, délka 1 m – bílý, AA-1109
109 Kč

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Jednoduchý datový kabel s micro USB konektorem, délka 1 m v bílé barvě od výrobce Remax bude vaším společníkem v dnešní online době. Propojte vaše mobilní zařízení s notebookem či PC a jednoduše přesouvejte svá data bezpečně. Kabel je s microUSB, dlouhý 1 metr a dodáván v trendy barvě.

REMAX Datový kabel s micro USB konektorem, délka 1 m – modrý, AA-1108
99 Kč 89 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Jednoduchý datový kabel s micro USB konektorem, délka 1 m v modré barvě od výrobce Remax bude vaším společníkem v dnešní online době. Propojte vaše mobilní zařízení s notebookem či PC a jednoduše přesouvejte svá data bezpečně. Kabel je s microUSB, dlouhý 1 metr a dodáván v trendy barvě.

REMAX Datový kabel USB / USB C - nový model, barva černá, AA-1122
249 Kč

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Jednoduchý plochý datový kabel s USB / USB C – nový model, délka 1 m v černé barvě od výrobce Remax bude vaším společníkem v dnešní online době. Propojte vaše mobilní zařízení s notebookem či PC a jednoduše přesouvejte svá data bezpečně. Kabel je s USB typu C, dlouhý 1 metr a navíc doplněn ochranou proti přebíjení.

REMAX Datový kabel ALIEN, lighting, 1 m dlouhý, barva bílomodrá, AA-1142
150 Kč 140 Kč

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Praktický propojovací datový kabel ALIEN značky REMAX, lighting, AA-1142. Kabel má délku 1 m a je v barvě bílo/modré. Disponuje lightning konektorem a USB A samec konektorem. Kabel je určený pro přenos dat a nabíjení mezi Apple a dalšími zařízeními.

REMAX Datový kabel ALIEN, lighting, 1 m dlouhý, barva bílorůžová, AA-1140
150 Kč 140 Kč

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Praktický propojovací datový kabel ALIEN značky REMAX, lighting, AA-1140. Kabel má délku 1 m a je v barvě bílorůžové. Disponuje lightning konektorem a USB A samec konektorem. Kabel je určený pro přenos dat a nabíjení mezi Apple a dalšími zařízeními.

REMAX Datový kabel ALIEN, lighting, 1 m dlouhý, barva červenočerná, AA-1139
150 Kč 140 Kč

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Praktický propojovací datový kabel ALIEN značky REMAX, lighting, AA-1139. Kabel má délku 1 m a je v barvě červeno/černé. Disponuje lightning konektorem a USB A samec konektorem. Kabel je určený pro přenos dat a nabíjení mezi Apple a dalšími zařízeními.

REMAX Datový kabel ALIEN, micro USB, 1m dlouhý, barva černožlutá AA-1137
156 Kč

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Pevný a odolný datový kabel ALIEN, micro USB, 1m dlouhý v černožluté barvě od výrobce Remax. Propojte vaše mobilní zařízení s notebookem či PC a jednoduše přesouvejte svá data bezpečně. Využít jej můžete také pro nabíjení telefonu z počítače, či přes adaptér ze sítě. Kabel je s microUSB, dlouhý 1 metr a dodáván v netradiční barevné kombinaci.

REMAX Datový kabel s micro USB konektorem, délka 1 m – růžový, AA-1107
109 Kč

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Jednoduchý datový kabel s micro USB konektorem, délka 1 m v ružové barvě od výrobce Remax bude vaším společníkem v dnešní online době. Propojte vaše mobilní zařízení s notebookem či PC a jednoduše přesouvejte svá data bezpečně. Kabel je s microUSB, dlouhý 1 metr a dodáván v trendy barvě.

Trust Primo10 Qi Stand 10 W 23325
748 Kč

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Univerzální domácí nabíječka je určená pro mobilní telefony se standardem bezdrátového nabíjení Qi. Trust Primo10 Qi Stand 10 W 23325 dobije váš telefon na výšku i na šířku a nabíjení spustí automaticky po vložení telefonu. Funguje i jako praktický stojánek.

AXAGON Kabel USB-C <> USB-A BUCM-AM05SB, černý
149 Kč

Novinka

Kvalitní kabel v délce 50 cm určený k nabíjení a synchronizaci dat vašich zařízení. Axagon Kabel USB-C <> USB-A BUCM-AM05SB je opatřen vstupem USB 2.0 a výstupem USB-C. Podporuje rychlonabíjení s proudem až 3 A a je stíněný. Praktický opletený design s kovovým pláštěm zaručuje odolnost.

SWISSTEN Síťový adaptér Smart IC 2× USB 3,1 A Power 22013307, bílý
225 Kč

Akce

Síťová nabíječka nabíjí celkovým výstupním proudem 3,1 A. Swissten Síťový adaptér Smart IC 2× USB 3,1 A Power 22013307 disponuje 2× USB portem, může tedy nabíjet dvě zařízení najednou. Díky technologii SMART IC dochází k optimálnímu dávkování proudu podle zařízení. Bílý design zaručuje splynutí se stěnou.

AXAGON 4in1 kabel USB-C <> microUSB, USB-A BUCMM-CAM10
259 Kč 252 Kč

Novinka

Kvalitní kabel v délce 1 m určený k nabíjení a synchronizaci dat vašich zařízení. Axagon 4in1 kabel USB-C <> microUSB, USB-A BUCMM-CAM10 je opatřen vstupem USB 2.0 a výstupy USB-C a microUSB. Podporuje rychlonabíjení s proudem až 3 A a je stíněný. Praktický opletený design s kovovým pláštěm zaručuje odolnost.

AXAGON Kabel USB-C <> USB-A BUCM-AM10SB, černý
158 Kč

Novinka

Kvalitní kabel v délce 1 m určený k nabíjení a synchronizaci dat vašich zařízení. Axagon Kabel USB-C <> USB-A BUCM-AM10SB je opatřen vstupem USB 2.0 a výstupem USB-C. Podporuje rychlonabíjení s proudem až 3 A a je stíněný. Praktický opletený design s kovovým pláštěm zaručuje odolnost.

AXAGON 4in1 kabel USB-C <> microUSB, USB-A BUCMM-CAM20
279 Kč 273 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Kvalitní kabel v délce 2 m určený k nabíjení a synchronizaci dat vašich zařízení. Axagon 4in1 kabel USB-C <> microUSB, USB-A BUCMM-CAM20 je opatřen vstupem USB 2.0 a výstupy USB-C a microUSB. Podporuje rychlonabíjení s proudem až 3 A a je stíněný. Praktický opletený design s kovovým pláštěm zaručuje odolnost.

AXAGON Bezdrátová rychlonabíječka Qi WDC-P10T, černá
349 Kč

Novinka

Ultratenká bezdrátová nabíječka pracuje pomocí technologie Qi. Axagon Bezdrátová rychlonabíječka Qi WDC-P10T nabíjí kompatibilní zařízení výkonem 5 W, 7,5 W či 10 W a podporuje standard rychlého nabíjení Qi FastCharge. Nechybí funkce detekce cizích kovových předmětů a LED indikace nabíjení.

AXAGON Kabel USB-C <> USB-A BUCM-AM20SB, černý
167 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Kvalitní kabel v délce 2 m určený k nabíjení a synchronizaci dat vašich zařízení. Axagon Kabel USB-C <> USB-A BUCM-AM20SB je opatřen vstupem USB 2.0 a výstupem USB-C. Podporuje rychlonabíjení s proudem až 3 A a je stíněný. Praktický opletený design s kovovým pláštěm zaručuje odolnost.

AXAGON SMART nabíječka do auta, 2× 5 V PWC-5V5
149 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Dvojitá nabíječka do auta disponuje 2× USB portem pro nabíjení vašich zařízení za jízdy. Axagon SMART nabíječka do auta, 2× 5 V PWC-5V5 je určená do zapalovače auta (CL), nabíjí s celkovým proudem 4,8 A a celkovým výkonem 24 W. Modrá LED kontrolka informuje o správném nabíjení.

AXAGON Kabel USB-C <> USB-A 3.2 GEN 1 BUCM3-AM10G, šedý
189 Kč 138 Kč

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Kvalitní kabel v délce 1 m určený k nabíjení a synchronizaci dat vašich zařízení. Axagon Kabel USB-C <> USB-A 3.2 Gen 1 BUCM3-AM10G je opatřen vstupem USB 3.2 a výstupem USB-C. Podporuje rychlonabíjení s proudem až 3 A a je stíněný. Praktický opletený design s kovovým pláštěm zaručuje odolnost.

AXAGON Kabel USB-C <> USB-A 3.2 GEN 1 BUCM3-AM05G, šedý
179 Kč 130 Kč

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Kvalitní kabel v délce 50 cm určený k nabíjení a synchronizaci dat vašich zařízení. Axagon Kabel USB-C <> USB-A 3.2 Gen 1 BUCM3-AM05G je opatřen vstupem USB 3.2 a výstupem USB-C. Podporuje rychlonabíjení s proudem až 3 A a je stíněný. Praktický opletený design s kovovým pláštěm zaručuje odolnost.

AXAGON Kabel USB-C <> USB-A 3.2 GEN 1 BUCM3-AM20G, šedý
199 Kč 146 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Kvalitní kabel v délce 2 m určený k nabíjení a synchronizaci dat vašich zařízení. Axagon Kabel USB-C <> USB-A 3.2 Gen 1 BUCM3-AM20G je opatřen vstupem USB 3.2 a výstupem USB-C. Podporuje rychlonabíjení s proudem až 3 A a je stíněný. Praktický opletený design s kovovým pláštěm zaručuje odolnost.

CPA Autodobíječka 1 000 mAh pro Apple iPhone 5 (Lightning) C033 - WHITE
399 Kč 389 Kč

Novinka

Praktická bílá autonabíječka je určená do zapalovače v autě. CPA Autodobíječka 1 000 mAh pro Apple iPhone 5 (Lightning) C033 – WHITE je opatřená konektorem Apple Lightning. Korespondující zařízení nabíjí rychle a spolehlivě. Spirálový kabel šetří místo, takže vám v autě nebude překážet.

Bigben Bezdrátová nabíječka 8binducbase1075WB
799 Kč 789 Kč

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Nabíjecí podložka funguje jako pohodlná domácí nabíječka. BigBen Bezdrátová nabíječka 8binducbase1075WB nabíjí pomocí technologie Qi všechna kompatibilní zařízení s výstupem 7,5 – 10 W. Nechybí LED indikátor nabíjení. Elegantní šedí provedení zalichotí každému interiéru.

Bigben Univerzální nabíjecí kabel 8bcable3en1
699 Kč 689 Kč

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Univerzální nabíjecí kabel je vybavený microUSB kabelem s redukcí Apple Lightning a 20-pin konektorem. BigBen Univerzální nabíjecí kabel 8bcable3en1 je dlouhý 1 m a připojená zařízení nabíjí proudem 2 A. Kompatibilní zařízení nabíjí spolehlivě a rychle.

CellularLine Bezdrátová nabíječka Wireless Fast Charger, černá, WIRELESSPAD10WTYCK
1 090 Kč
+ doprava zdarma

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Nová bezdrátová nabíječka Cellularline Wireless Fast Charger, WIRELESSPAD10WTYCK, s podporou Qi nabíjení je ideální volbou pro chytré nabíjení vašeho iPhonu. Provedení je v černé barvě a balení obsahuje 160 cm dlouhý micro USB kabel a USB adaptér s podporou rychlého nabíjení pro připojení do sítě.

CellularLine USB-C datový kabel s konektorem Lightning, 200 cm, bílý (USBDATAC2LMFI2MW)
601 Kč

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Datový USB-C kabel od společnosti CellularLine zajištující rychlý a spolehlivý přenos dat a nabíjení zařízení s Lightning konektorem. MFi certifikace kabelu garantuje plnou kompatibilitu se všemi zařízeními značky Apple. Díky podpoře standardu Power Delivery ušetří čas při nabíjení vašeho iPhonu, iPadu či MacBooku.

Bigben Cestovní nabíječka 8btravelcharger3a
699 Kč 689 Kč

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Síťová nabíječka je vybavená 2× USB slotem a microUSB kabelem. BigBen Cestovní nabíječka 8btravelcharger3a je opatřena adaptérem, je tedy využitelná ve Velké Británii, Spojených státech americkýchEvropské unii. Díky zapojení do sítě tak nabijete kompatibilní zařízení spolehlivě a rychle.

SWISSTEN Síťový adaptér Smart IC, CE 2x USB, 3 A, bílý (22047000)
379 Kč 232 Kč

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Síťový adaptér značky Swissten Smart IC dokáže nabíjet až dvě zařízení součastně. Díky technologii SMART IC navíc optimálně rozděluje výstupní proud mezi jednotlivá nabíjená zařízení. Životnost kabelu v ohybu je více než 10000 ohybů.

Bigben Bezdrátová nabíječka 8bindubase10WB
699 Kč 689 Kč

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Nabíjecí podložka funguje jako pohodlná domácí nabíječka. BigBen Bezdrátová nabíječka 8bindubase10WB nabíjí pomocí technologie Qi všechna kompatibilní zařízení s výstupem 10 W. Nechybí LED indikátor nabíjení. Stylové šedé provedení zalichotí každému interiéru.

SWISSTEN Síťový adaptér SMART IC, CE 2x USB, 3 A, bílý (22043000)
379 Kč 369 Kč

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Síťový adaptér značky Swissten Smart IC dokáže nabíjet až dvě zařízení součastně. Díky technologii SMART IC navíc optimálně rozděluje výstupní proud mezi jednotlivá nabíjená zařízení. Životnost kabelu v ohybu je více než 10000 ohybů.

SWISSTEN Síťový adaptér SMART IC, CE 2x USB, 3 A, černý (22048000)
379 Kč 369 Kč

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Síťový adaptér značky Swissten Smart IC, dokáže nabíjet až dvě zařízení součastně. Díky technologii SMART IC navíc optimálně rozděluje výstupní proud mezi jednotlivá nabíjená zařízení. Životnost kabelu v ohybu je více než 10000 ohybů.

AXAGON Stojánková bezdrátová Qi rychlonabíječka WDC-S10D, černá
589 Kč

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Bezdrátový nabíjecí stojánek pracuje pomocí technologie Qi. Axagon Stojánková bezdrátová Qi rychlonabíječka WDC-S10D nabíjí kompatibilní zařízení výkonem 5 W, 7,5 W či 10 W a podporuje standard rychlého nabíjení Qi FastCharge. Nechybí funkce detekce cizích kovových předmětů a LED indikace nabíjení.

CellularLine Cellularline Vista Apple Lightning s funkcí stojánku, 120 cm, bílý, USBDATASTANMFI1MW
597 Kč

Posledních pár kusů za tuto cenu!

USB datový kabel Cellularline Vista USBDATASTANMFI1MW s konektorem Apple Lightning potěší multifunkčním využitím. Tento kabel je kompatibilní se zařízeními značky Apple a využít jej můžete jak pro přenos dat, tak pro nabíjení. Unikátní zahnutý konektor Lightning plní funkci stojánku, takže můžete telefon komfortně používat i při nabíjení.

Varta Wall Charger 57958101401
599 Kč

Novinka

Výkonná nabíječka 2× USB s výstupem 2,4 A a 1× USB-C s výstupem 3,0 A. S napětím 100–240 V lze nabíječku Varta Wall Charger 57958101401 využít po celém světě.

REMAX Datový kabel ALIEN, micro USB, 1m dlouhý, barva bílomodrá AA-1138
150 Kč 84 Kč

Novinka

Pevný a odolný datový kabel ALIEN, micro USB, 1 m dlouhý v bílomodré barvě od výrobce Remax. Propojte vaše mobilní zařízení s notebookem či PC a jednoduše přesouvejte svá data bezpečně. Využít jej můžete také pro nabíjení telefonu z počítače, či přes adaptér ze sítě. Kabel je s microUSB, dlouhý 1 metr a dodáván v netradiční barevné kombinaci.

EPICO Metal USB-C to Lightning Cable, 1,2 m 9915141300006, šedá
599 Kč 589 Kč

Novinka

Kabel opatřený koncovkami USB-C a Lightning pro Apple má praktickou délku 120 cm. Epico Metal USB-C to Lightning Cable 9915141300006 je MFi certifikovaný a podporuje Power Delivery, takže nabíjí s výkonem až 60 W. Nerezové opletení zaručuje odolnost kabelu a spolehlivost kabelu.

Mcdodo Manta Type-C na Type-C kabel PD (1.5m) (Černá), CA-6660
199 Kč 189 Kč

Novinka

Kabel pro přenos dat o délce 1,5 m umožňuje nabití telefonu díky Quick Charge 4.0. Je vyrobený z TPE a nylonu. Mcdodo Manta Type-C na Type-C kabel PD (1.5m) (Černá) je perfektní příslušenství nejen pro váš počítač.