Počet nalezených produktů: 60

Pro daný výběr nebyly nalezeny žádné nabízené výrobky.

Vypnout filtr

Seznam je omezen pomocí filtrů:  Novinka


MiniBatt PowerAIR - Qi bezdrátová fast nabíječka pro 2 zařízení 15 W MB-PWAIRW
1 999 Kč

1 749 Kč
+ doprava zdarma

Akce

MiniBatt PowerAIR je praktická bezdrátová nabíječka s vysoce kvalitním indukčním nabíjením a podporou fast charge, která umožňuje současné nabíjení hned dvou zařízení. Dobíjejte své přístroje s maximální volností – žádné kabely a hledání volných zásuvek. MiniBatt PowerAIR je kompatibilní se všemi telefony a příslušenstvím, které podporují Qi. Pogumovaný povrch na spodní straně podložky zajišťuje, že telefon zůstane bezpečně na svém místě. V balení naleznete USB-C konektor, který připojíte k vaší USB zástrčce a můžete začít nabíjet. Nabíjení vašeho smartphonu nemohlo být nikdy jednodušší!


Belkin 4-portová nabíječka 5,4A F8M990vfWHT
1 299 Kč
1 259 Kč
+ doprava zdarma

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Belkin 4-portová USB nabíječka 5,4A Family Rockstar je kompatibilní se všemi zařízeními a disponuje dlouhým 3m kabelem. Nabíječku lze namontovat na zeď a dodávaný proud se díky inteligentními čipu přepíná podle nabíjeného zařízení, takže nehrozí poškození vašeho telefonu nebo tabletu.


Belkin Autonabíječka, 2.4A + 1A, vč. microUSB kabelu F8M890bt04-BLK
399 Kč
389 Kč
+ doprava zdarma

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Lehká, přenosná a praktická autonabíječka je vybavena vestavěným rychlonabíjecím microUSB kabelem s proudem 2,4A a USB portem s proudem 1A. Díky Belkin autonabíječce F8M890bt04-BLK tak na cestách můžete nabíjet dvě zařízení současně.


Belkin Bezdrátová nabíjecí podložka Qi F7U014vf
1 189 Kč
+ doprava zdarma

Poslední kus za tuto cenu!

Bezdrátová dobíjecí plochá podložka s technologií Qi umožňuje velmi rychlé dobíjení kompatibilních přístrojů. Belkin Bezdrátová nabíjecí podložka Qi F7U014vfSLV disponuje technologií BOOST UP a nabíjí silou 15 W. Design s protiskluzovou úpravou zajistí, že váš telefon nebude putovat tam, kam nemá.


Belkin Bezdrátový nabíjecí stojánek Qi F7U052vfWHT
1 649 Kč
1 629 Kč
+ doprava zdarma

Poslední kus za tuto cenu!

Bezdrátový dobíjecí stojánek s technologií Qi umožňuje velmi rychlé dobíjení kompatibilních přístrojů a to i přes plastový obal. Belkin bezdrátový nabíjecí stojánek Qi F7U052vfWHT je vhodný pro přístroje značek Apple, Samsung, LG, Sony a další kompatibilní smartphony.


Belkin Domácí micro nabíječka 230V/5V, 2,4A + Lightning kabel F8J125vf04-WHT
499 Kč
489 Kč
+ doprava zdarma

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Rychlonabíječka s kabelem lighting o délce 1,2 metrů se perfektně hodí jako náhradní zdroj pro vybrané Apple zařízení. Belkin domácí micro nabíječka pracuje pomocí USB rozhraní a je určena do běžné elektrické sítě 230 V. Připojené zařízení dobíjí výstupním proudem 2.4 A s napětím 5 V.


Belkin Kabel MIXIT 90° Lightning 1,2 m, černý F8J147bt04-BLK
399 Kč
389 Kč
+ doprava zdarma

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Kabel je speciální redukce z rozhraní Lightning na rozhraní USB. Belkin MIXIT 90° Lightning se zahnutým konektorem do úhlu 90° je kompatibilní s přístroji Apple iPhone 5/5C/5S, iPad 4. generace a iPad Mini, iPod Nano 7 generace, iPod Touch 5, iPad air. Celková délka kabelu je 1,2 m.


Belkin Kabel MIXIT Lightning 2m, černý F8J023bt2M-BLK
449 Kč
+ doprava zdarma

Poslední kus za tuto cenu!

Synchronizační Kabel MIXIT Lightning 2m, černý F8J023bt2M-BLK je kompatibilní s většinou pouzder mobilních telefonů a nabijete s ním iPhone/iPad/iPod/Macbook. Dlouhý 2m kabel nabízí dostatečnou svobodu dosahu.


Belkin Kabel s redukcí microUSB s adaptérem na Lightning a USB-C F8J050bt04-BLK
699 Kč
679 Kč
+ doprava zdarma

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Univerzální kabel s redukcí microUSB s adaptérem na Lightning a USB-C značky Belkin je kompatibilní s mnoha zařízeními díky třem různým konektorům. Každý adaptér má malý háček, který se připojí k hlavnímu kabelu, takže je pořád po ruce. Celková délka je 1,2 metru.


Belkin Nabíječka do auta USB 2.4A F8J054btBLK
269 Kč
259 Kč
+ doprava zdarma

Poslední kus za tuto cenu!

Mikronabíječka do zapalovače v autě s **rychlonabíjecím USB portem (2.4 A) ** je ideální pro iPad, iPhone, iPod, většinu dalších smartphonů, tabletů a e-booků. Nabíječka do auta USB 2.4A F8J054btBLK umožňuje zapojení lighting i microUSB kabel.


Belkin Nabíječka do auta USB pro 4 pasažéry F8M935bt06-BLK
899 Kč
889 Kč
+ doprava zdarma

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Výkonná nabíječka do auta disponuje čtyřmi rychlonabíjecími USB porty a pohodlně nabije všechna zařízení s microUSB konektorem. Nabíječka do auta pro 4 pasažéry F8M935bt06-BLK s dvěma porty přímo na těle a dalšími dvěma na prodlužovacím rozbočovači je ideálním řešením na cesty.


Belkin USB-C nabíječka do auta 15W 3A/5V, černá F7U005bt04-BLK
699 Kč
689 Kč
+ doprava zdarma

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Belkin USB-C nabíječka do auta 15W 3A/5V F7U005bt04-BLK s výstupním poudem 3 A a standardním napětím 5 V. Nabíječka určená do zapalovače auta je vybavena oboustranným USB-C kabelem, čímž odpadá souboj s chybným zapojením.


EPICO dual car charger, nabíječka do auta 9915101300069-53%
649 Kč

299 Kč
+ doprava zdarma

Akce

Vysoce kvalitní duální autonabíječka v unikátním designovém provedení se spolehlivě postará o přísun energie hned dvěma mobilním zařízením najednou. Oba nabíjecí USB porty disponují skvělou hodnotou nabíjejícího proudu na úrovni 2,4 A. Autonabíječka je vybavena praktickou LED indikací, která přehledně informuje o průběhu nabíjení. Zařízení podporuje vstupní napětí 12 V / 24 V. Nechybí ochrana proti přepětí, jež výrazně zvyšuje bezpečnost používání autonabíječky na vašich cestách.


I-TEC USB-C CHARGER 60 W + USB-A Port 12 W CHARGER-C60WPLUS
619 Kč
599 Kč
+ doprava zdarma

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Univerzální nabíjecí adaptér na všechna zařízení s portem USB-CUSB. I-tec USB-C CHARGER 60 W + USB-A Port 12 W nabije váš notebook, tablet, smartphone, Bluetooth hands-free a další zařízení. Je malý, lehký a vybavený inteligentní ochranou proti proudovému přetížení, přepětí, zkratu a přehřátí.


QUALCOMM QC-020P MULTI CESTOVNÍ DOBÍJEČ USB 3.0 (5X) - ČERNÝ ATCUSBMULTI-5-44%
499 Kč

279 Kč
+ doprava zdarma

Akce

Super rychlá nabíječka Qualcomm QC-020P se řadí do kategorie cestovních nabíječek, díky které budete mít vždy dostatek šťávy ve svých mobilních zařízeních. Hlavní předností tohoto zařízení je technologie Qualcomm quick charge 3.0, jenž dokáže nabít kompatibilní zařízení na 80 % do 35 minut. Flexibilní napětí od 3,6 V do 20 V se automaticky přizpůsobí připojené elektronice. Nabíječka si také rozumí s kabeláží a porty typu USB-C, díky čemuž poskytuje vysoký standard nabíjení.


PremiumCord Mobile dock USB 3.1 typ C na HDMI + 2× USB 3.0 + PD charge ku31dock12
843 Kč
829 Kč
+ doprava zdarma

Novinka

Dokovací stanice, kterou můžete připojit svůj mobilní telefon k HDMI monitoru nebo projektoru, synchronizovat ho s připojenými periferiemi, jako je např. flash disk či klávesnice, a ještě ho zároveň nabíjet. PremiumCord Mobile dock je kompatibilní s telefony, které disponují USB-C.


AXAGON BUMM-AM05QB, HQ Kabel MicroUSB <-> USB A, datový a nabíjecí 2 A, černý, 0,5 m
79 Kč
+ doprava zdarma

Novinka

Datový a nabíjecí kabel s konektory microUSB a USB o délce 0,5 mčerné barvě. Kabel Axagon můžete použít pro současnou synchronizaci dat a rychlonabíjení vašeho telefonu nebo tabletu. Je plně kompatibilní s originálními datovými kabely a vybavený stíněním a ochranou proti zlomení.


AXAGON BUMM-AM05QG, HQ Kabel MicroUSB <-> USB A, datový a nabíjecí 2 A, zelený, 0,5 m
79 Kč
+ doprava zdarma

Novinka

Datový a nabíjecí kabel s konektory microUSB a USB o délce 0,5 m ve stylovém zeleném provedení. Kabel Axagon můžete použít pro současnou synchronizaci dat a rychlonabíjení telefonu nebo tabletu. Je plně kompatibilní s originálními datovými kabely a vybavený stíněním a ochranou proti zlomení.


AXAGON BUMM-AM05QL, HQ Kabel MicroUSB <-> USB A, datový a nabíjecí 2 A, modrý, 0,5 m
79 Kč
+ doprava zdarma

Novinka

Datový a nabíjecí kabel s konektory microUSB a USB o délce 0,5 m ve stylovém modrém provedení. Kabel Axagon můžete použít pro současnou synchronizaci dat a rychlonabíjení telefonu nebo tabletu. Je plně kompatibilní s originálními datovými kabely a vybavený stíněním a ochranou proti zlomení.


AXAGON BUMM-AM05QW, HQ Kabel MicroUSB <-> USB A, datový a nabíjecí 2 A, bílý, 0,5 m
79 Kč
+ doprava zdarma

Novinka

Datový a nabíjecí kabel s konektory microUSB a USB o délce 0,5 m v elegantním bílém provedení. Kabel Axagon můžete použít pro současnou synchronizaci dat a rychlonabíjení telefonu nebo tabletu. Je plně kompatibilní s originálními datovými kabely a vybavený stíněním a ochranou proti zlomení.


AXAGON BUMM-AM10QB, HQ Kabel MicroUSB <-> USB A, datový a nabíjecí 2 A, černý, 1 m
89 Kč
+ doprava zdarma

Novinka

Datový a nabíjecí kabel s konektory microUSB a USB o délce 1 mčerné barvě. Kabel Axagon můžete použít pro současnou synchronizaci dat a rychlonabíjení vašeho telefonu nebo tabletu. Je plně kompatibilní s originálními datovými kabely a vybavený stíněním a ochranou proti zlomení.


AXAGON BUMM-AM10QG, HQ Kabel MicroUSB <-> USB A, datový a nabíjecí 2 A, zelený, 1 m
89 Kč
+ doprava zdarma

Novinka

Datový a nabíjecí kabel s konektory microUSB a USB o délce 1 m ve stylové zelené barvě. Kabel Axagon můžete použít pro současnou synchronizaci dat a rychlonabíjení vašeho telefonu nebo tabletu. Je plně kompatibilní s originálními datovými kabely a vybavený stíněním a ochranou proti zlomení.


AXAGON BUMM-AM15QB, HQ Kabel MicroUSB <-> USB A, datový a nabíjecí 2 A, černý, 1,5 m
99 Kč
+ doprava zdarma

Novinka

Datový a nabíjecí kabel s konektory microUSB a USB o délce 1,5 mčerné barvě. Kabel Axagon můžete použít pro současnou synchronizaci dat a rychlonabíjení vašeho telefonu nebo tabletu. Je plně kompatibilní s originálními datovými kabely a vybavený stíněním a ochranou proti zlomení.


AXAGON BUMM-AM15QG, HQ Kabel MicroUSB <-> USB A, datový a nabíjecí 2 A, zelený, 1,5 m
99 Kč
+ doprava zdarma

Novinka

Datový a nabíjecí kabel s konektory microUSB a USB o délce 1,5 m ve stylovém zeleném provedení. Kabel Axagon můžete použít pro současnou synchronizaci dat a rychlonabíjení vašeho telefonu nebo tabletu. Je plně kompatibilní s originálními datovými kabely a vybavený stíněním a ochranou proti zlomení.


AXAGON BUMM-AM15QL, HQ Kabel MicroUSB <-> USB A, datový a nabíjecí 2 A, modrý, 1,5 m
99 Kč
+ doprava zdarma

Novinka

Datový a nabíjecí kabel s konektory microUSB a USB o délce 1,5 m ve stylovém modrém provedení. Kabel Axagon můžete použít pro současnou synchronizaci dat a rychlonabíjení vašeho telefonu nebo tabletu. Je plně kompatibilní s originálními datovými kabely a vybavený stíněním a ochranou proti zlomení.


AXAGON BUMM-AM15QW, HQ Kabel MicroUSB <-> USB A, datový a nabíjecí 2 A, bílý, 1,5 m
99 Kč
+ doprava zdarma

Novinka

Datový a nabíjecí kabel s konektory microUSB a USB o délce 1,5 m v elegantním bílém provedení. Kabel Axagon můžete použít pro současnou synchronizaci dat a rychlonabíjení vašeho telefonu nebo tabletu. Je plně kompatibilní s originálními datovými kabely a vybavený stíněním a ochranou proti zlomení.


AXAGON BUMM-AM20QB, HQ Kabel MicroUSB <-> USB A, datový a nabíjecí 2 A, černý, 2 m
109 Kč
+ doprava zdarma

Novinka

Datový a nabíjecí kabel s konektory microUSB a USB o délce 2 mčerné barvě. Kabel Axagon můžete použít pro současnou synchronizaci dat a rychlonabíjení vašeho telefonu nebo tabletu. Je plně kompatibilní s originálními datovými kabely a vybavený stíněním a ochranou proti zlomení.


AXAGON BUMM-AM20QG, HQ Kabel MicroUSB <-> USB A, datový a nabíjecí 2 A, zelený, 2 m
109 Kč
+ doprava zdarma

Novinka

Datový a nabíjecí kabel s konektory microUSB a USB o délce 2 m ve stylovém zeleném provedení. Kabel Axagon můžete použít pro současnou synchronizaci dat a rychlonabíjení vašeho telefonu nebo tabletu. Je plně kompatibilní s originálními datovými kabely a vybavený stíněním a ochranou proti zlomení.


AXAGON BUMM-AM20QL, HQ Kabel MicroUSB <-> USB A, datový a nabíjecí 2 A, modrý, 2 m
109 Kč
+ doprava zdarma

Novinka

Datový a nabíjecí kabel s konektory microUSB a USB o délce 2 m ve stylovém modrém provedení. Kabel Axagon můžete použít pro současnou synchronizaci dat a rychlonabíjení vašeho telefonu nebo tabletu. Je plně kompatibilní s originálními datovými kabely a vybavený stíněním a ochranou proti zlomení.


AXAGON BUMM-AM20QW, HQ Kabel MicroUSB <-> USB A, datový a nabíjecí 2 A, bílý, 2 m
109 Kč
+ doprava zdarma

Novinka

Datový a nabíjecí kabel s konektory microUSB a USB o délce 2 m v elegantním bílém provedení. Kabel Axagon můžete použít pro současnou synchronizaci dat a rychlonabíjení vašeho telefonu nebo tabletu. Je plně kompatibilní s originálními datovými kabely a vybavený stíněním a ochranou proti zlomení.


Belkin Bezdrátová nabíjecí podložka Qi F8M747bt
699 Kč
689 Kč
+ doprava zdarma

Novinka

Bezdrátová dobíjecí plochá podložka s technologií Qi umožňuje praktické dobíjení kompatibilních přístrojů. Belkin Bezdrátová nabíjecí podložka Qi F8M747bt disponuje napětím 5 V a výstupním proudem 1000 mA. Design s protiskluzovou úpravou zajistí, že váš telefon nebude putovat tam, kam nemá.


EPICO 45W PD CAR CHARGER - space grey 9915101900015
649 Kč
639 Kč
+ doprava zdarma

Novinka

Autonabíječka duálního charakteru, který je vybaven USB-A 3.0 portem s podporou fast charge technologie a USB-C portem s podporou Power Delivery 3.0. EPICO 45W PD CAR CHARGER je vybaven přepěťovou ochranou a ochranou proti přebíjení.


EPICO METAL lightning cable for iPhone 1,2m - space gray 9915111900002
499 Kč
489 Kč
+ doprava zdarma

Novinka

Kabel s kovovým opletením je vyjímečně odolný a díky certifikaci MFi zajišťuje úplnou kompatibilitu s produkty značky Apple. EPICO METAL lightning cable for iPhone můžete využít nejen pro nabíjení iPhonu, iPadu nebo iPodu, ale současně ho můžete využít i pro přenos dat.


EPICO Nabíjecí magnetický USB-C kabel EPICO 2m - šedý 9915101900013
799 Kč
789 Kč
+ doprava zdarma

Novinka

Nabíjecí kabel EPICO s magnetickým USB-C konektorem, který se při zavadění o kabel rozpojí a zachrání MacBook před pádem a poškozením. Kabel disponuje „L“ koncovkou, která eliminuje mechanické ohýbání a zajišťuje tak jeho dlouhou životnost. Nabíjecí magnetický USB-C kabel je určen pro nabíjení, nepodporuje přenost dat.


EPICO Type-C to HDMI cable - space grey 9915101900011
1 099 Kč
1 079 Kč
+ doprava zdarma

Novinka

Kabel Epico Type-C to HDMI umožňuje převod obrazu a zvuku ve vysokém rozlišení 4K z Typ-C konektoru na HDMI. Je kompatibilní se zařízením s USB-C portem. K použití tohoto kabelu není třeba instalace softwaru ani ovladačů, stačí jen zapojit. Celková délka je 1,8 m.


Nillkin DUOS Fast Charger Autodobíječ Black/Red (EU Blister) 2439158
573 Kč
559 Kč
+ doprava zdarma

Novinka

Nabíječka do auta, která je až o 30 % rychlejší než běžné autodobíječe. Nillkin DUOS Fast Charger může nabíjet 2 zařízení současně a je vybaven portem USB a USB-C. Podporuje rychlé nabíjení a vaše zařízení automaticky rozpozná. Potěší vás také luxusním designem v červenočerné barvě a odolným provedením.


Nillkin RockPower Audio Adapter Lightning/3,5 mm Black (EU Blister) 2440275
382 Kč
369 Kč
+ doprava zdarma

Novinka

Poslouchejte hudbu a nabíjejte svůj iPhone najednou. Nillkin RockPower Audio Adapter vám umožní propojit iPhone s konektorem Lightning se zařízením, které má jako konektor 3,5mm jack. Adaptér má zabudovaný chip pro čistý zvuk. Kabel je dlouhý 8 cm.


Belkin Bezdrátová nabíjecí podložka Qi bílá F7U050vfWHT
1 399 Kč
1 379 Kč
+ doprava zdarma

Momentálně nedostupné

Bezdrátová dobíjecí plochá podložka s technologií Qi umožňuje velmi rychlé dobíjení kompatibilních přístrojů a to i přes plastový obal. Belkin bezdrátová nabíjecí podložka Qi F7U050vfWHT je vhodná pro přístroje značek Apple, Samsung, LG, Sony a další kompatibilní smartphony.