CellularLine Bezdrátová nabíjecí stanice Wireless Fast Charger Dual s 2× 10 W WIRELESSDUALPADK, černá
1 499 Kč 1 462 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Duální bezdrátová nabíjecí podložka s technologií Qi umožňuje praktické dobíjení až dvou kompatibilních přístrojů najednou. Cellularline Bezdrátová nabíjecí stanice Wireless Fast Charger Dual s 2× 10 W WIRELESSDUALPADK nabíjí výkonem 10 W na obou plochách. Protiskluzový povrch a LED kontrolky napomáhají pohodlnému užívání.

CellularLine Bezdrátová rychlá nabíječka WIRELESSPAD FAST CHARGER, Qi standard, bílá WIRELESSPADIPHW
1 299 Kč 999 Kč

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Nová bezdrátová nabíječka Cellularline WIRELESSPAD Fast Charger Kit s podporou Qi nabíjení je ideální volbou pro chytré nabíjení vašeho smartphonu. Stačí položit telefon schopný bezdrátového nabíjení na nabíječku a díky indukci se začne okamžitě nabíjet. Speciální technologie bezdrátového nabíjení Wideactive™ 1 doplňuje energii telefonu konstantním proudem a zabraňuje tak případnému přehřátí.

CellularLine Nabíjecí set USB adaptéru a USB-C kabelu, Qualcomm Quick Charge 3.0, 18 W, černý ACHHUKITQCTYCK
449 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Sada síťové nabíječky a USB-C kabelu jednoduše dobije vaše mobilní zařízení. Cellularline Nabíjecí set USB adaptéru a USB-C kabelu ACHHUKITQCTYCK podporuje rychlonabíjení Qualcomm Quick Charge 3.0 a nabíjí celkovým výkonem 18 W. Kabel je dlouhý 1 m a spolu s nabíječkou chráněn proti zkratu, přepólování a přehřívání.

CellularLine Set nabíječky s USB-C konektorem a Lightning kabelu,18W PD, MFI certifikace ACHIPHKITC2LPD18WW, bílý
999 Kč 944 Kč

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Sada síťové nabíječky a USB-C kabelu jednoduše dobije vaše mobilní zařízení. Cellularline Set nabíječky s USB-C konektorem a Lightning kabelu ACHIPHKITC2LPD18WW podporuje Power Delivery a nabíjí celkovým výkonem 18 W. Kabel je dlouhý 1 m a spolu s nabíječkou chráněn proti zkratu, přepólování a přehřívání.

CellularLine Bezdrátová nabíječka Wireless Fast Charger, černá, WIRELESSPAD10WTYCK
1 090 Kč 880 Kč

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Nová bezdrátová nabíječka Cellularline Wireless Fast Charger, WIRELESSPAD10WTYCK, s podporou Qi nabíjení je ideální volbou pro chytré nabíjení vašeho iPhonu. Provedení je v černé barvě a balení obsahuje 160 cm dlouhý micro USB kabel a USB adaptér s podporou rychlého nabíjení pro připojení do sítě.

CellularLine Univerzální síťová nabíječka Energy Station ACHUSB5QUAL9AK, černá
999 Kč

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Nabíjecí USB stanice jednoduše dobije vaše mobilní zařízení. Cellularline Univerzální síťová nabíječka Energy Station QC ACHUSB5QUAL9AK podporuje rychlonabíjení Qualcomm Quick Charge 3.0 a nabíjí celkovým výkonem 50 W. Dává k dispozici 5 USB portů a disponuje technologií detekce připojeného zařízení.

CellularLine Bezdrátová nabíječka Wireless Octopus s přísavkami, Qi 10 W WIRELESSOCTOPUSK, černá
599 Kč 479 Kč

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Nabíjecí stojánek a držák na telefon dobíjí všechny mobilní telefony kompatibilní s technologií Qi. Cellularline Bezdrátová nabíječka Wireless Octopus s přísavkami, Qi kompatibilní 10 W WIRELESSOCTOPUSK je opatřená 8 přísavkami, díky čemuž dobře drží i na telefonu s krytem. Dá se využít i jako stojánek a kroužek na úchop pro pohodlné používání telefonu.

CellularLine Síťová nabíječka pro bezdrátové nabíječky, adaptivní nabíjení, 18 W ACHWIRADAPT18WK, černá
448 Kč

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Praktický síťový adaptér slouží k dobíjení bezdrátových nabíječek. Cellularline Síťová nabíječka pro bezdrátové nabíječky ACHWIRADAPT18WK je kompatibilní s technologií Qi a rozumí si s bezdrátovými nabíječkami s výstupy 5 W, 10 W a 15 W. Dále je opatřená USB konektorem a nabíjí s celkovým výstupem 18 W.

CellularLine USB-C datový kabel s konektorem Lightning, 200 cm, bílý (USBDATAC2LMFI2MW)
601 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Datový USB-C kabel od společnosti CellularLine zajištující rychlý a spolehlivý přenos dat a nabíjení zařízení s Lightning konektorem. MFi certifikace kabelu garantuje plnou kompatibilitu se všemi zařízeními značky Apple. Díky podpoře standardu Power Delivery ušetří čas při nabíjení vašeho iPhonu, iPadu či MacBooku.

CellularLine WIRELESS FAST CHARGER STAND, Qi standart, bílý WIRELESTANDIPHW
1 499 Kč 1 300 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Stojánek pro bezdrátové nabíjení Cellularline WIRELESS FAST CHARGER STAND ve stylovém Apple designu představuje originální řešení pro dobíjení vašeho smartphonu. Už nebudete muset řešit otravné nabíjecí kabely. Speciální technologie bezdrátového nabíjení Wideactive™ 2 pomocí dvou cívek doplňuje energii telefonu konstantním proudem a zabraňuje tak případnému přehřátí.

CellularLine Skládací stojánek Wireless Passport s bezdrátovým nabíjením, 10 W WIRELESFOLD10WTYCB, modrý
699 Kč 605 Kč

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Skládací nabíjecí stojánek nabízí dvě polohy nabíjení a díky velikosti pasové knížky se skvěle hodí na cesty. Cellularline Skládací stojánek Wireless Passport s bezdrátovým nabíjením, 10 W WIRELESFOLD10WTYCB pracuje na principu technologie Qi a nabíjí připojená zařízení výkonem 10 W i přes obal. Součástí balení je 1,6m USB-C kabel.

CellularLine Set autonabíječky s USB-C konektorem a Lightning kabelu, 30W PD, MFI certifikace CBRIPHKITC2L2PD30W, bílý
899 Kč 661 Kč

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Lehká, přenosná a praktická autonabíječka je vybavena USB a USB-C portem. Cellularline Set autonabíječky s USB-C konektorem a Lightning kabelu CBRIPHKITC2L2PD30W zajistí, že svoje přístroje pohodlně nabijete i na cestách. Nabíječka je opatřená MFI certifikací a podporuje Power Delivery. Pracuje s celkovým výkonem 30 W.

CellularLine USB datový kabel s konektorem USB-C, 2 m, bílý, USBDATACUSBC2M
299 Kč

Posledních pár kusů za tuto cenu!

USB kabel Cellularline USBDATACUSBC2MW je praktickým doplňkem, který vám usnadní nabíjení a přenos dat všech zařízení s USB-C konektorem. Kromě kvalitního zpracování potěší i extra délkou 200 cm, díky níž vám dodá svobodu pohybu. Kabel je vyveden v bílé barvě.

CellularLine WIRELESS FAST CHARGER STAND, Qi standart WIRELESTANDADATK
892 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Univerzální bezdrátová nabíječka WIRELESS FAST CHARGER STAND, podpora adaptivního nabíjení, rychlé nabíjení Fast Charge, nabíjí telefon v ideální pozici, jemný povrch stojánku, LED indikace o stavu nabíjení, 160 cm microUSB kabel součástí balení.

CellularLine Set USB autonabíječky a USB-C kabelu Tetra Force 18 W, Qualcomm Quick Charge 3.0, černá TETRCBRHUKITQCTYCK
649 Kč 599 Kč

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Sada extra odolné nabíječky do auta a kabelu USB-C. Set autonabíječky a kabelu Tetra Force CellularLine vám bude sloužit dlouhá léta. Nabíječka má výkon 18 W a podporuje rychlonabíjení Qualcomm Quick Charge 3.0. Kabel s konektory USB a USB-C je krytý speciální žáruvzdornou vrstvou z aramidu a je dlouhý 1 m.

CellularLine Set USB nabíječky a USB-C kabelu, adaptivní nabíjení, 15 W, bílý ACHSMKIT15WTYCW
399 Kč 282 Kč

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Sada síťové nabíječky a USB-C kabelu jednoduše dobije vaše mobilní zařízení. Cellularline Set USB nabíječky a USB-C kabelu ACHSMKIT15WTYCW je založená na technologii adaptivního nabíjení a nabíjí celkovým výkonem 15 W. Kabel je dlouhý 1 m a spolu s nabíječkou chráněn proti zkratu, přepólování a přehřívání.

Mohlo by vás dále zajímat

Nabídku nejlevnějších produktů seřazených podle ceny naleznete v kategorii levné Nabíječky na tablety.
Nabídku našich zlevněných produktů naleznete v kategorii Nabíječky na tablety výprodej.
Produkty v akci naleznete v kategorii Nabíječky na tablety akce.