Celly Autonabíječka Turbo, USB 2,4 A, bílá
299 Kč 236 Kč

Lehká, přenosná a praktická autonabíječka je vybavena USB-A portem s technologií Quick charge 3.0. Celly autonabíječka 2,4 A QC CCUSBTURBOWH pracuje s výstupním proudem až 2,4 A. Zapojuje se do konektoru na zapalovač. Díky jednoduchému designu skvěle zapadne do interiéru vašeho auta.

Celly Cestovní nabíječka 45W,USB+USB-C bílá (TCUSBC45WWH)
1 109 Kč 397 Kč

Síťová nabíječka s USB a USB-C portem podporuje rychlonabíjení dvou zařízení současně. Cestovní nabíječka 45W,USB+USB-C bílá (TCUSBC45WWH) nabíjí připojená zařízení s celkovým maximálním výkonem 45 W a je určena pro síťové zásuvky v EU. Je chráněná proti přepětí i přepólování a díky kompaktním rozměrům se jednoduše přenáší.

Celly Stolní lampa s bezdrátovým nabíjením (WLLIGHTWH)
1 490 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Celly Stolní LED lampa s bezdrátovým nabíjením (WLLIGHTWH) o výstupu 5 A disponuje 3 světelnými režimy (teplé, studené, neutrální). Flexibilní rameno umožní nasměrovat světlo lampy podle vašich potřeb. Kompatibilní se všemi zařízeními vybavenými bezdrátovou technologií nabíjení.

Celly cestovní nabíječka 30W,USB+USB-C bílá (TCUSBC30WWH)
999 Kč 890 Kč

Síťová nabíječka s USB a USB-C portem podporuje rychlonabíjení dvou zařízení současně. Celly cestovní nabíječka 30W,USB+USB-C bílá (TCUSBC30WWH) nabíjí připojená zařízení s celkovým maximálním výkonem 48 W a je určena pro síťové zásuvky v EU. Je chráněná proti přepětí i přepólování a díky kompaktním rozměrům se jednoduše přenáší.

Celly Turbo nabíječka, 2,4A černá (TCUSBTURBOBK)
299 Kč

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Síťová nabíječka pro rychlé doplnění šťávy zařízení s USB portem. Celly turbo nabíječka, 2,4A černá (TCUSBTURBOBK) s podporou rychlonabíjení Turbo 2,4A chrání vaše zařízení zabudovanou pojistkou proti zkratu a přetížení, přepětí a přehřátí.

Celly turbo nabíječka, 3,4A,2xUSB bílá (TC2USBTURBO)
449 Kč 349 Kč

Síťová nabíječka se čtyřmi USB porty pro nabíjení 4 zařízení současně. Celly turbo nabíječka, 3,4A,2×USB bílá (TC2USBTURBO) nabíjí jedním portem rychlostí 1 A a druhým v zelené barvě Turbo rychlostí 2,4 A. Nabíječka je ideálním společníkem na cestách díky kompaktním rozměrům.

Celly autonabíječka, 2 x USB výstup, 2,1 A, černá
289 Kč

Lehká, přenosná a praktická autonabíječka je vybavena dvěma USB-A porty. Celly Autonabíječka 2,1 A CCUSB22 zajistí, že na cestách můžete nabíjet i dvě zařízení současně. Díky jednoduchému designu skvěle zapadne do interiéru vašeho auta. Nabíječka je vyrobena z plastu a váží pouhých 25 g.

Celly Autonabíječka Turbo (2x USB; 3,4 A), černá
399 Kč 349 Kč

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Lehká, přenosná a praktická autonabíječka je vybavena dvěma USB porty s celkovým výkonem 3,4 A. Celly autonabíječka 3,4 A, 2× USB CC2USBTURBOBK zajistí, že na cestách můžete nabíjet i dvě zařízení současně. Nabíječka podporuje Quick Charge 3.0. Díky jednoduchému designu skvěle zapadne do interiéru vašeho auta.

Celly bezdátová nabíječka s držákem (MOUNTCHARGEBK)
1 190 Kč 1 166 Kč

Novinka

Univerzální držák na telefon s bezdrátovým nabíjením. Celly bezdátová nabíječka s držákem (MOUNTCHARGEBK) můžete upevnit na palubní desku, čelní sklo i do mřížky ventilace a vejde se do něj telefon s úhlopříčkou do 6,5 ". Po vložení smartphonu se pogumované kleště automaticky zaklapnou, držák tak můžete obsluhovat pohodlně jednou rukou.

Celly nabíječka USB-C a USB 3A, černá (TCTYPECUSBBK)
649 Kč 505 Kč

Síťová nabíječka s funkcí se USB a USB-C porty pro nabíjení až dvou zařízení současně. Celly nabíječka USB-C a USB 3A, černá (TCTYPECUSBBK) nenechá ve štychu ani tablet, sluchátka nebo čtečku knih. Port USB nabízí výstup 1 A a port USB-C pak nabízí výstup 3 A.

Celly PRO stolní lampa s bezdrátovým nabíjením (WLLIGHTPROWH)
1 999 Kč

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Celly PRO stolní lampa s bezdrátovým nabíjením (WLLIGHTPROWH) o výstupu 5 A disponuje 3 světelnými režimy (teplé, studené, neutrální) a 4 úrovněmi jasu. Flexibilní rameno umožní nasměrovat lampu podle vašich potřeb. Kompatibilní se všemi zařízeními vybavenými bezdrátovou technologií nabíjení.

Celly Autonabíječka s USB-C a USB CCUSBCQC30BK, černá
599 Kč 584 Kč

Lehká, přenosná a praktická autonabíječka je vybavena USB-C a USB porty. CELLY Autonabíječka s USB-C a USB CCUSBCQC30BK zajistí, že na cestách můžete nabíjet i dvě zařízení současně. Oba porty podporují rychlonabíjení a díky jednoduchému designu skvěle zapadnou do interiéru vašeho auta.

Celly Autonabíječka + USB-C kabel, černá
399 Kč 280 Kč

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Lehká, přenosná a praktická autonabíječka je vybavena USB-A portem. Celly Autonabíječka s USB-C kabelem CCUSBTYPEC zajistí, že svoje přístroje pohodlně nabijete i na cestách. Díky jednoduchému designu skvěle zapadne do interiéru vašeho auta. Plastové provedení. USB-C kabel je součástí balení.

Celly Bezdrátová nabíječka, černá (WLFASTFEELBK)
669 Kč 521 Kč

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Celly Bezdrátová nabíječka (WLFASTFEELBK) s výstupním výkonem 5V/1A , 9V/1,1A. Svůj mobilní telefon položte na podložku – LED indikátor nabíjení informuje o stavu baterie. Lze použít s většinou zadních krytů Celly. Vstup: 5V/2A , 9V/1,8A.

Celly Bezdrátová nabíječka s magnetem (GHOSTCHARGEBK)
1 299 Kč 1 090 Kč

Celly Bezdrátová nabíječka s magnetem (GHOSTCHARGEBK) do auta zajistí bezpečné uchycení a dostatek šťávy pro telefon za jízdy. Držák lze umístit na palubní desku nebo do mřížky ventilace. Součástí balení jsou 2 kovové lepicí desky, použitelné na jakémkoliv hladkém povrchu – zadní kryt, smartphony, GPS navigace nebo MP3 přehrávače.

Celly Bezdrátová rychlonabíječka CH, černá (WLFASTPADBK)
899 Kč 729 Kč

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Celly Bezdrátová rychlonabíječka (WLFASTPADBK) s výkonem až 10 A. Svůj mobilní telefon položte na podložku – LED indikátor nabíjení informuje o stavu baterie. Lze použít s většinou zadních krytů Celly. Vstupní konektor: microUSB.

Celly nabíječka 2,1A, 2x USB černá (TCUSB22)
349 Kč

Síťová nabíječka s funkcí se dvěma USB porty pro nabíjení až dvou zařízení současně. Celly nabíječka 2,1A, 2× USB černá (TCUSB22) je vybavena ochranou proti zkratu a přepětí, přetížení a přehřátí, díky čemuž bude vaše zařízení v bezpečí.

Celly Autonabíječka 1 A CCUSB, černá
199 Kč

Lehká, přenosná a praktická autonabíječka je vybavena USB-A portem. Celly Autonabíječka 1 A CCUSB zajistí, že svoje přístroje pohodlně nabijete i na cestách. Díky jednoduchému designu skvěle zapadne do interiéru vašeho auta. Plastové provedení.

Celly Autonabíječka 3,4 A CCTYPECUSBBK, černo-šedá
499 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Lehká, přenosná a praktická autonabíječka je vybavena USB-C a USB-A porty. Celly Autonabíječka 3,4A CCTYPECUSBBK zajistí, že na cestách můžete nabíjet i dvě zařízení současně. Díky jednoduchému designu skvěle zapadne do interiéru vašeho auta.

Celly Autonabíječka + Lightning kabel, černá
499 Kč 489 Kč

Lehká, přenosná a praktická autonabíječka je vybavena USB-A portem. Celly Autonabíječka s Lightning kabelem CCUSBLIGHT zajistí, že svoje přístroje pohodlně nabijete i na cestách. Díky jednoduchému designu skvěle zapadne do interiéru vašeho auta. Plastové provedení. Lightning kabel je součástí balení.

Celly Autonabíječka + microUSB kabel, černá
349 Kč 339 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Lehká, přenosná a praktická autonabíječka je vybavena USB-A portem. Celly Autonabíječka s microUSB kabelem CCUSBMICRO zajistí, že svoje přístroje pohodlně nabijete i na cestách. Díky jednoduchému designu skvěle zapadne do interiéru vašeho auta. Plastové provedení. MicroUSB kabel je součástí balení.

Celly Autonabíječka QC CC2USBQC30BK, černá
549 Kč

Lehká, přenosná a praktická autonabíječka je vybavena dvěma USB-A porty. Celly Autonabíječka QC CC2USBQC30BK zajistí, že na cestách můžete nabíjet i dvě zařízení současně. Oba porty podporují rychlonabíjení a díky jednoduchému designu skvěle zapadnou do interiéru vašeho auta.

Celly Autonabíječka Turbo (2x USB; 3,4 A), bílá
399 Kč 349 Kč

Lehká, přenosná a praktická autonabíječka je vybavena dvěma USB porty s celkovým výkonem 3,4 A. Celly autonabíječka 3,4 A, 2× USB CC2USBTURBOWH zajistí, že na cestách můžete nabíjet i dvě zařízení současně. Nabíječka podporuje Quick Charge 3.0. Díky jednoduchému designu skvěle zapadne do interiéru vašeho auta.

Celly Autonabíječka Turbo (3x USB; 4,4 A), bílá
399 Kč

Lehká, přenosná a praktická autonabíječka je vybavena třemi USB porty. Celly autonabíječka 4,4 A, 3× USB CC3USBTURBOWH zajistí, že na cestách můžete nabíjet i dvě zařízení současně. Podporuje rychlonabíjení Quick charge 3.0 a díky jednoduchému designu skvěle zapadne do interiéru vašeho auta.

Celly Autonabíječka Turbo (3x USB; 4,4 A), černá
399 Kč

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Lehká, přenosná a praktická autonabíječka je vybavena třemi USB porty. Celly autonabíječka 4,4 A, 3× USB CC3USBTURBOBK zajistí, že na cestách můžete nabíjet i dvě zařízení současně. Podporuje rychlonabíjení Quick charge 3.0 a díky jednoduchému designu skvěle zapadne do interiéru vašeho auta.

Celly Celly autonabíječka 2,4 A QC CCUSBTURBO, černá
299 Kč 232 Kč

Lehká, přenosná a praktická autonabíječka je vybavena USB-A portem s technologií Quick charge 3.0. Celly autonabíječka 2,4 A QC CCUSBTURBO pracuje s výstupním proudem až 2,4 A. Zapojuje se do konektoru na zapalovač. Díky jednoduchému designu skvěle zapadne do interiéru vašeho auta.

Celly Kit bezdrátová nabíječka (WLKIT3IN1WH)
1 190 Kč

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Celly Kit bezdrátová nabíječka (WLKIT3IN1WH) s podporou Quick Charge 3.0 urychlí nabíjení až na 18 W. Součástí balení je kabel USB/USB-C, kterým lze připojit nabíječku k bezdrátové podložce, nebo synchronizovat zařízení. Kompatibilní se smartphony s podporou Qi.

Celly Powerstation nabíjecí stanice (PSUSBC60WWH)
1 399 Kč 815 Kč

Novinka

Nabíjecí stanice s jedním USB-C portem a čtyřmi USB porty nabíjí s celkovým výstupem 60 W. Celly Powerstation nabíjecí stanice (PSUSBC60WWH) je určená pro síťové zásuvky v EU a má integrovanou ochranu proti přepětí a přepólování. Automaticky detekuje připojená zařízení pro optimální nabíjení.

Celly TC nabíječka 18W bílá (TCUSBC18WWH)
699 Kč 625 Kč

Síťová nabíječka s USB a USB-C portem podporuje rychlonabíjení dvou zařízení současně. Celly TC nabíječka 18W bílá (TCUSBC18WWH) nabíjí připojená zařízení s celkovým maximálním výkonem 36 W a je určena pro síťové zásuvky v EU. Je chráněná proti přepětí i přepólování a díky kompaktním rozměrům se jednoduše přenáší.

Celly TC nabíječka 30W bílá (TCUSBQC30WH)
599 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Síťová nabíječka s funkcí Quick Charge 3.0 o maximálním výkonu 18A vhodná pro zařízení s USB konektorem. Celly TC nabíječka 30W bílá (TCUSBQC30WH) je vybavena ochranou proti zkratu a přepětí, přetížení a přehřátí, díky čemuž bude vaše zařízení v bezpečí.

Celly Turbo nabíejčka, 2,4A bílá (TCUSBTURBO)
299 Kč 291 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Síťová nabíječka pro rychlé doplnění šťávy zařízení s USB portem. Celly turbo nabíejčka, 2,4A bílá (TCUSBTURBO) s podporou rychlonabíjení Turbo 2,4A chrání vaše zařízení zabudovanou pojistkou proti zkratu a přetížení, přepětí a přehřátí.

Celly Univerzální cestovní nabíječka (TCTRAVELUNI)
499 Kč

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Síťová nabíječka s USB portem nabíjecím výstupem 2,4 A. Celly Univerzální cestovní nabíječka (TCTRAVELUNI) je vybavena 3 zástrčkami (evropské, britské, americké) pro využití po celém světě. Nemyslete na to, kterou zástrčku hledat, všechny jsou teď pro vás.

Celly Nabíječka 3A s USB-C kabelem (TCUSBTYPEC)
499 Kč 287 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Cestovní rychlo-nabíječkaUSB-C kabelem pro nabíjení i synchronizaci dat. Celly nabíječka 3A s USB-C kabelem (TCUSBTYPEC) je ideálním společníkem na cestách díky kompaktním rozměrům. Zabudovaná ochrana proti zkratu a přepólování chrání vaše zařízení před poškozením – výrobek splňuje všechny bezpečnostní normy pro ČR.

Celly Nabíječka 3A s microUSB kabelem (TCUSBMICRO)
549 Kč 343 Kč

Cestovní rychlo-nabíječkamicroUSB kabelem pro nabíjení i synchronizaci dat. Celly nabíječka 3A s microUSB kabelem (TCUSBMICRO) je ideálním společníkem na cestách díky kompaktním rozměrům. Zabudovaná ochrana proti zkratu a přepólování chrání vaše zařízení před poškozením – výrobek splňuje všechny bezpečnostní normy pro ČR.

Celly turbo nabíejčka, 4,8A,4xUSB černá (TC4USBTURBOBK)
499 Kč 399 Kč

Síťová nabíječka se čtyřmi USB porty pro nabíjení 4 zařízení současně. Celly turbo nabíječka, 4,8A,4×USB černá (TC4USBTURBOBK) nabíjí dvěma porty rychlostí 1 A, další dva v zelené barvě Turbo rychlostí 2,4 A. Nabíječka je ideálním společníkem na cestách díky kompaktním rozměrům.

Celly Datový a nabíjecí kabel USB-C USBCUSBCPDBK, černá - rozbaleno-47%
399 Kč 208 Kč

Rozbaleno

Nabíjecí a datový kabel USB-C porty je oboustranný a podporuje rychlonabíjení. CELLY Datový a nabíjecí kabel s konektory USB-C USBCUSBCPDBK nabíjí připojená zařízení s celkovým maximálním výkonem 100 W. Kabel o délce 1 m je díky odolnému materiálu vhodný i na cesty.

Celly turbo nabíječka, 4,8A,4xUSB bílá (TC4USBTURBO)
499 Kč 399 Kč

Síťová nabíječka se čtyřmi USB porty pro nabíjení 4 zařízení současně. Celly turbo nabíječka, 4,8A,4×USB bílá (TC4USBTURBO) nabíjí dvěma porty rychlostí 1 A, další dva v zelené barvě Turbo rychlostí 2,4 A. Nabíječka je ideálním společníkem na cestách díky kompaktním rozměrům.

Celly Nabíječka 3A s Lightning kabelem (TCUSBLIGHT)
599 Kč 569 Kč

Cestovní rychlo-nabíječkaUSB to Lightning kabelem pro nabíjení i synchronizaci dat. Celly nabíječka 3A s Lightning kabelem (TCUSBLIGHT) je ideálním společníkem na cestách díky kompaktním rozměrům. Zabudovaná ochrana proti zkratu a přepólování chrání vaše zařízení před poškozením – výrobek splňuje všechny bezpečnostní normy pro ČR.

Celly Bezdrátová nabíječka stojánek, černá (WLFASTSTANDBK)
833 Kč

Celly Bezdrátová nabíječka stojánek (WLFASTSTANDBK) s výkonem až 10 A. Svůj mobilní telefon položte na stojánek – LED indikátor nabíjení informuje o stavu baterie. Lze použít s většinou zadních krytů Celly. Vstupní konektor: USB-C.

Celly turbo nabíječka, 3,4A,2xUSB černá (TC2USBTURBOBK)
449 Kč 318 Kč

Síťová nabíječka se čtyřmi USB porty pro nabíjení 4 zařízení současně. Celly turbo nabíječka, 3,4A,2×USB černá (TC2USBTURBOBK) nabíjí jedním portem rychlostí 1 A a druhým v zelené barvě Turbo rychlostí 2,4 A. Nabíječka je ideálním společníkem na cestách díky kompaktním rozměrům.

Mohlo by vás dále zajímat

Nabídku nejlevnějších produktů seřazených podle ceny naleznete v kategorii levné Nabíječky na tablety.
Nabídku našich zlevněných produktů naleznete v kategorii Nabíječky na tablety výprodej.
Produkty v akci naleznete v kategorii Nabíječky na tablety akce.