ZÁHOŘÍ Rudel Pouzdro na náboje na pažbu - gumové, kulové 8xK
140 Kč

Pouzdro na náboje z pružné gumy je určeno pro uchycení na pažbu zbraně. Pouzdro oceníte při společných lovech, kdy je nutné mít náboje vždy po ruce pro potřeby rychlého přebití. Pouzdro je určeno pro 8 ks kulových nábojů univerzální ráže.

ZÁHOŘÍ Rudel Pouzdro na náboje lodenové - zpevněné, brokové 4xB
215 Kč

Jednořadé zpevněné pouzdro určené pro uložení 4 ks brokových nábojů lze uchytit za opasek nebo pouze vložit do kapsy či k obalu zbraně. Náboje jsou v pouzdru uchyceny pomocí poutek z pružné gumy. Použitý materiál je tichý, náboje v pouzdru neoxidují.

ZÁHOŘÍ Rudel Pouzdro na náboje lodenové - zpevněné, kulové 6xK
215 Kč

Jednořadé zpevněné pouzdro určené pro uložení 6 ks kulových nábojů lze uchytit za opasek nebo pouze vložit do kapsy či k obalu zbraně. Náboje jsou v pouzdru uchyceny pomocí poutek z pružné gumy. Použitý materiál je tichý, náboje v pouzdru neoxidují.

ZÁHOŘÍ Rudel Pouzdro na náboje na pažbu - gumové, brokové 4xB
140 Kč

Pouzdro na náboje z pružné gumy je určeno pro uchycení na pažbu zbraně. Pouzdro oceníte při společných lovech, kdy je nutné mít náboje vždy po ruce pro potřeby rychlého přebití. Pouzdro je určeno pro 4 ks brokových nábojů univerzální ráže.

ZÁHOŘÍ Rudel Pouzdro na náboje na pažbu - gumové, brokové 5xB
140 Kč

Pouzdro na náboje z pružné gumy je určeno pro uchycení na pažbu zbraně. Pouzdro oceníte při společných lovech, kdy je nutné mít náboje vždy po ruce pro potřeby rychlého přebití. Pouzdro je určeno pro 5 ks brokových nábojů univerzální ráže.