8 688 Kč

6 082 Kč
+ doprava zdarma

Realistická nafukovací panna s 3-D-obličejem, s dvěma měkkými milostnými otvory, pohyblivýma rukama a realisticky tvarovanýma rukama a nohama. Včetně PVC podprsenky a kalhotek. Přiloženo také vibrační vajíčko, talkový pudr, růžová taška a pumpička.


2 719 Kč

1 903 Kč
+ doprava zdarma

Nafukovací panna v životní velikosti s třemi tělesnými otvory. Pro intenzivnější dráždění je vagína opatřena dráždivými výstupky a vibračním vajíčkem.


1 119 Kč

783 Kč

Nafukovací panna BRANDY s velkým poprsím a tvrdými bradavkami je hnědooká blondýnka s realistickými vlasy a obličejem. Má celkem tři milostné otvory – vagínu, anál a lačná ústa.


1 344 Kč

941 Kč

Nafukovací panna tmavé pleti v životní velikosti. Tři tělesné otvory (ústa, vagína, anál) a černé, hedvábné vlasy.


7 438 Kč

5 207 Kč
+ doprava zdarma

Nafukovací panna se sladkou 3-D-tváří. Bruneta s dlouhými vlasy, přírodními prsy, vagínou a análem z materiálu podobnému kůži a realisticky tvarovanýma rukama a nohama. Včetně vibrační jednotky, skladovacího vaku, sady lepení na opravu a hustilky.


2 844 Kč

1 991 Kč
+ doprava zdarma

Nafukovací panna s vibracemi a třemi otvory pro trojí zábavu. Pořiďte si bloňdatou milenku se svůdným obličejem, která je ochotná se milovat kdykoliv. Nafukovací panna se třemi milostnými otvory. Sníte o dokonalé milence? Sedící slečna s krásnými bloňdatými vlasy a sametově hebkou pokožkou se jí může stát. Panna tělové barvy s hezkou tváří a otevřenými ústy v životní velikosti je vždy ochotná milenka pro dlouhé večery. Užijte si hluboký průnik do vzrušené vaginy či análního otvoru ke kterému pa


1 119 Kč

783 Kč

Nafukovací nevěsta bez zábran se třemi tělesnými otvory (ústa, vagína, anál) a natištěnými podvazky. Včetně PVC sukně a halenky.


831 Kč

582 Kč

Nafukovací muž GORGEOUS v životní velikosti v realistickém provedení s natištěným obličejem, vlasy a ochlupením na hrudi. Obličej a namalované chlupy na hrudi po nasvícení ve tmě svítí.


981 Kč

687 Kč

Nafukovací muž s pevným penisem. Obličej, tmavé vlasy a chlupy na hrudi jsou natištěny.


1 556 Kč

1 089 Kč
+ doprava zdarma

Nafukovací panák GARY B. s gumovým tvarovaným obličejem, pusou dokořán a se stopořený penisem je vhodná pomůcka pro ženy i muže. Umělý penis je dlouhý 20,5 cm a jeho průměr je 3–4 cm.