Záruka: 24 měsíců (IČ 24 měsíců) Kód: 12146630

KOKOS Kokos Angel 1 Masturbator

KOKOS Kokos Angel 1 Masturbator

Partnerský prodej - cenu dopravy určuje partner
Pečlivě promyšlený vnitřní kanál masturbátoru Kokos Angel 1 Masturbator má spoustu skvělých ženských vychytávek. Masturbátor má realisticky tvarovanou vagínu, dokonce má vlastní bod G! Celý popis
Ušetříte 404 Kč 1 499 Kč
1 095 Kč
Zboží od: ErosStar.cz
Prodej zastřešuje MALL.CZ včetně případné reklamace či vrácení zboží.
Partner odesílá zboží v samostatné zásilce.
Partner určuje způsoby a ceny doručení.
Ušetříte 404 Kč 1 499 Kč
1 095 Kč
Poslední kus
Vrácení zdarma i přes Zásilkovnu
S novou kartou za

7.10.2022 k osobnímu odběru
Prodejny
7.10.2022 - 10.10.2022 na vaší adrese
Možnosti doručení

Popis

Čekala jen na vás, až se jí zmocníte. Čistá, netknutá, chtěla toho pravého a také se jej dočkala. Teď vám chce dát své vše. Je to nadržená panna, která se vás nemůže dočkat. Nebeský masturbátor Kokos Angel 1 Masturbator – sex jako s pravým andělem.

S vyšpuleným zadečkem na vás čeká. Nestydí se, chce vás. Mírně rozevřené pysky panny vás zvou k sobě. Pečlivě se podíváte a zjistíte, jaká je Kokos Angel 1 Masturbator čistá, růžová. Stydké pysky vagíny jsou namodelovány podle zcela čisté netknuté panny. Zavřete své oči a pomalu zasuňte. Prožijte spolu její poprvé. Bude to nezapomenutelný zážitek. Hlavně bude takhle úzká pořád!

Pečlivě promyšlený vnitřní kanál masturbátoru Kokos Angel 1 Masturbator má spoustu skvělých ženských vychytávek. Masturbátor má realisticky tvarovanou vagínu, dokonce má vlastní bod G! Nabídne vám tu nejvíce vzrušující zábavu, kterou jste kdy ochutnali.

Po celé vnitřní stěně masturbátoru Kokos Angel 1 Masturbator je nespočet stimulačních výstupků, bran a hrbolků. S každým místem se pocit mění. Vrchní a spodní stěna jsou jinak tvarované. Každý zásun bude unikátní záplavou potěšení pro vaše smysly.

K čištění masturbátoru Kokos Angel 1 Masturbator doporučujeme používat kvalitních čistících prostředků pro erotické pomůcky.