Záruka: 24 měsíců (IČ 24 měsíců) Kód: 11849257

KOKOS Kokos Sally Masturbator

KOKOS Kokos Sally Masturbator

Partnerský prodej - cenu dopravy určuje partner
S roztaženýma nohama čeká až do ní zasunete a vezmete si její poprvé. Kokos Sally Masturbator má s péčí navrhnutý design. Stydké pysky vagíny jsou namodelovány podle zcela čisté netknuté panny. Zavřete své oči a pomalu zasuňte. Celý popis
Ušetříte 204 Kč 1 199 Kč
995 Kč
Zboží od: ErosStar.cz
Prodej zastřešuje MALL.CZ včetně případné reklamace či vrácení zboží.
Partner odesílá zboží v samostatné zásilce.
Partner určuje způsoby a ceny doručení.
Ušetříte 204 Kč 1 199 Kč
995 Kč
Vrácení zdarma i přes Zásilkovnu
S novou kartou za

4.10.2022 k osobnímu odběru
Prodejny
4.10.2022 - 5.10.2022 na vaší adrese
Možnosti doručení

Popis

Její pocit chtíče je silný a to je stále panna. Bez zkušeností, přesto by vás v posteli dostala na pokraj vyvrcholení během několika sekund. Kokos Sally Masturbator se s vámi mazlit nebude, je dravá a čeká jen na vás.

S roztaženýma nohama čeká až do ní zasunete a vezmete si její poprvé. Kokos Sally Masturbator má s péčí navrhnutý design. Stydké pysky vagíny jsou namodelovány podle zcela čisté netknuté panny. Zavřete své oči a pomalu zasuňte. Prožijte spolu její poprvé. Bude to nezapomenutelný zážitek. Hlavně bude takhle úzká pořád!

Pečlivě promyšlený vnitřní kanál masturbátoru Kokos Sally Masturbator má spoustu skvělých ženských vychytávek. Masturbátor má realisticky tvarovanou vagínu, dokonce má vlastní bod G! Nabídne vám tu nejvíce vzrušující zábavu, kterou jste kdy ochutnali.

Po celé vnitřní stěně masturbátoru Kokos Sally Masturbator je nespočet stimulačních výstupků, bran a hrbolků. S každým místem se pocit mění. Vrchní a spodní stěna jsou jinak tvarované. Každý zásun bude unikátní záplavou potěšení pro vaše smysly.

K čištění masturbátoru Kokos Sally Masturbator doporučujeme používat kvalitních čistících prostředků pro erotické pomůcky.