Záruka: 24 měsíců (IČ 24 měsíců) Kód: 8848236

WOWO Dětská plovací vesta, plavací pás pro děti, plavecký pás, nafukovací kruh

WOWO Dětská plovací vesta, plavací pás pro děti, plavecký pás, nafukovací kruh

Partnerský prodej - cenu dopravy určuje partner
Velikost: L Vhodné pro: Věk děťátka: od 6 měsíců do 30 měsíců Váha děťátka: 8–15kg Extra dárek: Ruční pumpa Plovací kolo pro miminka má originální vlastnosti, díky kterým je plavání bezpečnější a šťastnější. Přední část plovacího kola je zvednutá a zabrání tak převrácení vpřed. Celý popis
691 Kč
Zboží od: WOWO, s.r.o.
Prodej zastřešuje MALL.CZ včetně případné reklamace či vrácení zboží.
Partner odesílá zboží v samostatné zásilce.
Partner určuje způsoby a ceny doručení.
691 Kč
Doprava zdarma
Vrácení zdarma i přes Zásilkovnu
S novou kartou za

27.9.2022 - 29.9.2022 na vaší adrese
Možnosti doručení

Popis

Proč se rozhodnout pro plovací kolo pro miminka, děti?

Vysoká kvalita

Plovací kolo pro miminka má originální vlastnosti, díky kterým je plavání bezpečnější a šťastnější. Design a proces výroby plovacího kola pro miminka splňuje požadavky evropských bezpečnostních norem. Plovací kolo pro miminka je vyrobeno z odolného materiálu nepropustného pvc o tloušťce 0,35 mm. Povrch dětského kola je hladký a měkký.

Jedinečný design prevence před převrácením

Přední část plovacího kola je zvednutá a zabrání tak převrácení vpřed. Naše plovací kolo pro miminka má jedinečný design s pohodlnou měkkou částí pod hrudníkem.

Jednoduché použití a pohodlí

Design dvouvrstvého airbagu poskytuje dětem vícenásobnou ochranu při plavání a usnadňuje nafouknutí a vyfouknutí plovacího kola. Snadno se skladuje a přepravuje.

Perfektní dárek pro děti

Toto plovací kolo pro miminka je vynikající pro vývoj dýchacího systému dítěte, trávicího systému, posílení koordinace těla. Také poskytne ideální držení těla při plavání, přičemž má miminko větší radost s plavání.