Počet nalezených produktů: 27

Pro daný výběr nebyly nalezeny žádné nabízené výrobky.

Chia Shake Dietní kaše 300 g
399 Kč

Dietní kaše přispívá k normálnímu spalování tukových zásob v ketóze i bez cvičení.


Chia Shake Dietní koktejl 450 g
399 Kč

Dietní koktejl je proteinový nápoj s chia semínky, který přispívá k normálnímu spalování tukových zásob.


Chia Shake Dietní polévka 300 g
399 Kč

Dietní polévka je proteinová polévka, která přispívá k redukci hmotnosti. Obsahuje vysoké množství bílkovin a vlákniny.  Díky nízkému obsahu sacharidů, cukrů a tuků nastartujete ketogenní dietu.


Chia Shake Optimal 450 g
299 Kč

Optimal obsahuje vyvážený poměr bílkovin, sacharidů, tuků, vitamínů a minerálů.


Fit-day Plant based smoothie Detox 600 g
575 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

FIT-DAY Plant based smoothie Detox je kombinací přírodního zdroje bílkovin z hrachu a rýže se 100% sušenou zeleninou.


Fit-day Plant based smoothie Green 600 g
575 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

FIT-DAY Plant based smoothie Green je kombinací přírodního zdroje bílkovin z hrachu a rýže se 100% sušenou zeleninou.


Fit-day Protein Mugcake CINNAMON 600 g
499 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

FIT-DAY Protein Mugcake CINNAMON (koláč se skořicí) je kombinací kvalitního zdroje bílkovin se sušeným ovocem, ovesnými vločkami a oříšky.


Fit-day Protein Pancake CHOCOLATE 600 g
464 Kč

FIT-DAY Protein Pancake chocolate (čokoládový lívanec) je kombinací kvalitního zdroje bílkovin s ovesnými vločkami a kakaem.


Good Nature Express Diet - bramborová kaše 26 g
74 Kč

Express Diet – instantní bramborová kaše bohatá na bílkoviny s nízkým obsahem tuku dochucená smetanou a sýrem, vás zaručeně udrží ve stavu ketózy. Potravina je vhodná u proteinové diety Express Diet – 5denní proteinová dieta.


Good Nature Express Diet - Dezert s čokoládovou příchutí 25,5 g
74 Kč

Express Diet – dezert s čokoládovou příchutí s nízkým obsahem cukru a tuku je bohatý na bílkoviny. Tento dezert je vhodný, když máte chuť na něco sladké, ale zároveň si chcete udržet metabolizmus ve stavu ketózy. Potravina je vhodná u proteinové diety Express Diet – 5denní proteinová dieta.


Good Nature Express Diet - instantní kaše
74 Kč

Express Diet – instantní kaše je součástí 5denní proteinové diety, která představuje úplnou náhradu stravy pro redukci tělesné hmotnosti.


Good Nature Express Diet - instantní polévka
78 Kč

Express Diet – instantní polévka je součástí 5denní proteinové diety, která představuje úplnou náhradu stravy pro redukci tělesné hmotnosti.


Good Nature Express Diet - kuřecí nugety 28 g
74 Kč

Express Diet – instantní kuřecí nugety bohaté na bílkoviny a vlákninu s nízkým obsahem tuku a sacharidů dokážou tělo zasytit a zároveň ho udrží ve stavu ketózy. Potravina je vhodná u proteinové diety Express Diet – 5denní proteinová dieta.


Good Nature Express Diet - máslové sušenky s čokoládovou polevou 28 g
74 Kč

Express Diet – máslové sušenky s čokoládovou polevou jsou bohaté na bílkoviny a vlákninu. Tyto sušenky jsou vhodné, když máte chuť na něco sladké, ale zároveň si chcete udržet metabolizmus ve stavu ketózy. Potravina je vhodná u proteinové diety Express Diet – 5denní proteinová dieta.


Good Nature Express Diet - rajčatovo-oreganové krekry 50 g
74 Kč

Express Diet – rajčatovo-oreganové bílkovinové krekry jsou bohaté na vlákninu, mají nízký obsah sacharidů. Tyto krekry jsou vhodné, když si chcete na něčem pochutnat, ale zároveň si chcete udržet metabolizmus ve stavu ketózy.


Good Nature Express Diet - toastový chléb 33 g
74 Kč

Express Diet – proteinový toastový chléb zpestří váš jídelníček během proteinové diety. Potravina je vhodná u proteinové diety Express Diet – 5denní proteinová dieta.


Topnatur Ovesný nápoj 350 g
51 Kč

Ovesný nápoj (Oves Milk) je rostlinný produkt určený pro použití jako vysoce biologicky hodnotná alternativa živočišného mléka, které je pro řadu osob rizikové s ohledem na obsah mléčného cukru (laktózy), alergizujících bílkovin a mléčného tuku.