Leifheit Profi mop

Leifheit Profi mop

Hodnocení: 4,6
1 095 Kč 529 Kč

Záruka 3 roky

Vynikající podlahový mop Profi je vhodný na všechny typy podlah. Díky snímatelné náhradě, kterou lze prát v pračce, a vysoce odolné konstrukci bude dlouholetým pomocníkem při úklidu celé Vaší domácnosti.

Spontex QuickMax Profi abrazivní náhrada-20%
249 Kč 199 Kč

Výprodej

Abrazivní náhrada určená pro mop Spontex QuickMax Profi je vhodná pro všechny typy podlahových krytin a pomůže se snadným odstraněním veškerých nečistot, které na zemi ulpěly.

Spontex Full Action systém abrazivní náhrada
190 Kč 149 Kč

Nová verze náhrady s modrým středem pro mop Spontex Full Action systém pro ještě efektivnější čistění je vyrobena z mikrovlákna a snadno zachytí všechny nečistoty, které na podlaze ulpěly. Balení obsahuje 1 kus.

Leifheit Náhradní hlavice k mopu TWIST DISC
209 Kč 139 Kč

Náhradní hlavice pro mopy Twist Disc od značky Leifheit ideální pro čištění dlaždic a kamenných podlah. Hlavice z mikrovlákna intenzivně vstřebává nečistoty. Určeno pro rotační mopy.

Vileda 155747 UltraMax náhrada Microfibre 2v1
349 Kč 239 Kč

Náhrada k mopu Vileda Ultramax, Easy Wring Ultramat a Ultramat TURBO se 2 druhy vláken umyje podlahu lépe než kdy předtím. Mikroaktivní vlákna pohltí a setřou mastnotu a šmouhy, abrazivní vlákna lépe odstraní i zaschlé nečistoty.

Vileda TURBO 2in1 náhrada 2ks
420 Kč 399 Kč

Náhrada k Easy Wring and Clean a Easy Wring and Clean TURBO. Vileda TURBO 2in1 náhrada 2ks komibnuje dva druhy trásní, které odstraní i tu nejodolnější špínu jedním tahem. Díky trojúhelníkovému tvaru snadno uklidíte i v rozích. Lze prát v pračce. V balení naleznete 2 třásňové náhrady bez plastové hlavice.

Vileda Easy Wring & Clean Turbo 2 v 1 náhrada
299 Kč 189 Kč

Náhrada určená k mopu Vileda Easy Wring & Clean Turbo v sobě kombinuje dva typy vláken. Bílé třásně z mikrovlákna odstraní běžné nečistoty a červená vlákna ze speciálního materiálu si zase poradí s odolnou špínou.

Vileda Úklidová sada EASY WRING & CLEAN 140825-48%
1 290 Kč 659 Kč

Akce

Úklidový set Easy Wring and Clean od Viledy Vám usnadní nepříjemné uklízení. Tato sada obsahuje univerzální mop s třásňovou náhradou a ždímací kýbl s pedálovým mechanismem, se kterým mop vyždímáte doslova za vteřinku. Trojúhelníkový tvar vám zajistí snadný úklid v rozích.

Leifheit Náhrada Clean Twist Extra Soft XL 52016
339 Kč 259 Kč

Náhrada vhodná k mopům Leifheit Clean Twist a Combi System se záběrem 42 cm je určena zejména pro citlivé podlahy na vlhko jako jsou parkety. Návlek je možné prát v pračce až na 60°C.

Leifheit Mop Twist Micro Duo - náhrada 55320
439 Kč 199 Kč

Náhrada Micro Duo XL je vhodná k mopům Leifheit Clean Twist a Combi System. Hodí se na všechny typy podlah a díky dvěma typům vláken perfektně zachytí i nejodolnější nečistoty.

Leifheit Náhrada Profi Micro Duo folded 55126-46%
429 Kč 230 Kč

Akce

Náhrada k mopům Leifheit Profi je vyrobena z dvou druhů mikrovláken, díky kterým perfektně absorbuje veškeré nečistoty. Je vhodná na všechny povrchy podlah a lze jí prát v pračce.

Vileda Easy Wring & Clean náhrada
249 Kč 149 Kč

Náhrada k mopu Vileda Easy Wring & Clean (Easy Mocio) je ze 100 % mikrovlákna, které zajišťuje optimální savost třásní. Usnadní Vám nepříjemné uklízení, protože se její trojúhelníkový tvar hlavice dostane do každého rohu.

MAX náhrady na mop (2ks)

MAX náhrady na mop (2ks)

Hodnocení: 4,5
179 Kč 109 Kč

Primárně doporučeny pro MAX FLAT MOP SET MFM4001BR komplexní úklidový systém. Náhrady jsou určeny pro všechny typy podlah – vinylové, dřevěné, laminátové, keramické i dlážděné. Bílý návlek z mikrovlákna obsahuje nylonové mikročástice, které jednoduše pohlcují hrubé nečistoty a špínu tak, aby nedošlo k jejímu dalšímu roznášení. Šedý návlek z mikrovlákna má ultra jemnou strukturu a je určen pro efektivní čištění a absorpci.

Leifheit Náhrada k mopu PICOBELLO S Cotton plus
269 Kč 129 Kč

Náhrada vhodná k mopům Leifheit Picobello a Piccolo je s příměsí bavlny a hodí se na vytírání všech typů podlah, zejména dlaždic a kamenných podlah. Náhradu lze prát v pračce na 40°C.

Leifheit Náhrada Combi M Micro Duo
299 Kč 249 Kč

Náhrada k vytírání pro mopy Combi od značky Leifheit. Určená pro všechny typy podlah – lino, parkety, dřevo a jiné. Speciální mikrovlákno zachycuje veškeré nečistoty, nevytváří žmolky a rychlé osychá. Přichycení na patentky.

Vileda 100°C a Steam mop náhrada 2 ks
339 Kč 259 Kč

Dva náhradní návleky vyrobené z mikrovlákna jsou vhodné pro Vileda 100°C mop a Steam mop. Trojúhelníkový tvar je velice praktický pro úklid v rozích a navíc jej lze vyprat v pračce.

Leifheit Náhrada Profi Cotton Plus folded 55117
329 Kč 319 Kč

Náhrada na mopy Leifheit z řady Profi je určená zejména pro kamenné podlahy a dlažby včetně těch venkovních. Je tvořená mikrovláknem s příměsí bavlny a výhodou je, že jí lze prát v pračce.

Vileda Ultramax XL Refill Universal
365 Kč 269 Kč

Náhrada k mopu Vileda Ultramax XL Microfibre 2v1, Ultramax Set BOX XL Ultramat Turbo XL. Nadstandardní velikost čisticí hlavice zaručuje větší záběr pro odstranění špíny. Mop je vhodný na všechny typy tvrdých podlah.

Leifheit Náhrada Profi Extra Soft folded 55116
349 Kč 199 Kč

Náhrada na mop Leifheit Profi se záběrem 42 cm je určena na podlahy citlivé na vlhko jako jsou například parkety. Lze jí dobře vyždímat a výhodou je také možnost praní v pračce až na 60°C.

Leifheit Náhrada Profi Micro Duo Collect long 55128
455 Kč 199 Kč

Náhrada určená na mopy Leifheit z řady Profi je speciálně tvarovaná do tvaru půlměsíce, díky kterému efektivněji posbírá špínu. Je tvořena dvěma druhy mikrovláken pro odstranění všech nečistot.

Spontex Express System náhrada
239 Kč 149 Kč

Náhrada na mop Spontex Express je vyrobena ze 100 % mikrovlákna. Zvyšuje efektivitu a snižuje spotřebu čistících prostředků. Dokonalý pomocník pro rychlý, snadný a efektivní úklid všech podlah v domácnosti.

Vileda Virobi náhrada 20 ks
169 Kč 139 Kč

Balení nabízí 20 ks náhradních elektrostatických utěrek pro mop Vileda Virobi. Elektrostatické utěrky jsou velmi efektivní pro sběr nečistot a využijete je zejména, pokud máte domácího mazlíčka.

Leifheit Náhrada Combi XL Micro Duo
379 Kč 299 Kč

Náhrada k vytírání pro mopy Combi od značky Leifheit určená pro všechny typy podlah – lino, parkety, dřevo a jiné. Speciální mikrovlákno zachycuje veškeré nečistoty, nevytváří žmolky a rychlé osychá. Přichycení na patentky.

Spontex Express System Plus náhrada
239 Kč 169 Kč

Náhrada na inovovaný Express System Plus z mikrovlákna zajišťuje velmi účinný úklid, snadno totiž odstraňuje i odolné nečistoty. Velkou výhodou je, že návlek je možné prát v pračce.

Leifheit Náhrada k mopu PICOBELLO S Super soft
259 Kč 139 Kč

Náhrada k mopům z řady Picobello a Picollo má záběr 27 cm a je určená zejména pro podlahy citlivé na vlhko jako jsou parkety či lamino. Náhradu lze dobře vyždímat a může se prát v pračce.

Leifheit Clean Twist Systém XL + náhrada Micro
1 790 Kč 1 109 Kč

Clean Twist Systém XL s Micro náhradou od značky Leifheit se hodí pro úklid středních a větších ploch. Využijete ho na všechny typy podlah, ať už máte parkety, lamino nebo dřevo. Díky pohyblivému kloubu se mop dostane do všech rohů nebo nepřístupných míst. Je výborný také na úklid schodů nebo vytírání do osmiček.

Spontex Quickmax Profi náhrada
259 Kč 169 Kč

Náhrada k mopu Spontex QuickMax je vyrobena z mikrovlákna pro efektivní čištění a aborpci. Plochý mop se záběrem 28 cm zajistí dokonalé vyčištění bez ztráty času. Navíc jí lze prát v pračce až na 60 °C.

Vileda Spray Max náhrada 1.2
249 Kč 239 Kč

Oboustranná náhrada k mopu Vileda Spray MAX. Během vytírání ho lze otočit na čistou stranu a pokračovat bez potřeby proplachování hadru. Disponuje dvěma druhy vláken – lépe odstraňuje nečistoty. Lze použít na všechny druhy tvrdých podlah.

Leifheit Náhradní hlavice k mopu Power Mop 3v1
169 Kč 159 Kč

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Třásňová hlavice k mopu Leifheit Power Mop 3v1 ze tří druhů vláken. Předností vrchní vrstvy je vysoká míra savosti, spodní vrstvy Power Scrub a Power Pick-up slouží k slouží k odstranění zaschlých nečistot a sběru vlasů a chlupů.

Leifheit Náhradní hlavice k mopu TWIST DISC 2 ks
479 Kč 349 Kč

Náhradní hlavice pro mopy Twist Disc od značky Leifheit ideální pro čištění dlaždic a kamenných podlah. Hlavice z mikrovlákna intenzivně vstřebává nečistoty. Určeno pro rotační mopy.

Spontex Full Action System Plus
999 Kč 689 Kč

Set inovovaného mopu Full Action System má účinnější systém odstředění mopu, takže je vhodný na všechny typy podlah. Výhodou je, že obsahuje rovnou dvě náhrady – standardní a s abrazivní vrstvou na extra odolnou špínu.

Leifheit Clean Twist mop Active 52067
229 Kč 159 Kč

Náhradní hlavice k mopu Leifheit Disc Mop je vyrobena z mikrovlákna, které skvěle absorbuje všechny nečistoty. Je pratelná až na 60 °C, takže její použití je hygienické a dlouhodobé.

Leifheit Clean Twist extra soft M a náhrada k mopu twist Micro Duo M-39%
1 790 Kč 1 090 Kč

Akce

Rotační úklidový set Leifheit určen pro mytí podlah bez kontaktu se špinavou vodou. Rotační systém umístěný přímo v držadle umožňuje rychlé ukončení rotace. Je vhodný pro všechny typy podlah. Náhrada mopu ze speciálního mikrovlákna, které zachycuje všechny nečistoty.

Leifheit Náhradní hlavice k TWIST DISC MOP Micro Duo
199 Kč

Třásňová hlavice k mopu Clean Twist Disc určená především k čištění dlaždic a kamenných podlah. Dva druhy mikrovláken hlavice značky Leifheit jsou schopny intenzivně vstřebávat nečistoty, a tím důkladně vyčistit podlahy. Jednoduchá a rychlá instalace.

Leifheit Náhrada k mopu PICOBELLO M Extra soft
320 Kč 169 Kč

Náhrada pro mop Picobello má záběr 33 cm. Je vhodná především pro podlahy citlivé na vlhkost jako jsou parkety, korek či lamino. Velkou výhodou je, že lze náhradu prát v pračce.

Leifheit Náhrada Profi Static Plus folded
455 Kč 329 Kč

Náhrada Static Plus pro mopy Leifheit Profi je perfektní alternativou ke klasického smetáku. Použivá se na sucho a díky použitému mikrovláknu přitahuje elektrostaticky veškerý prach, chlupy a vlasy.

Vileda Ultramax Micro+Cotton náhrada
249 Kč 222 Kč
+ doprava zdarma

Akce

Náhradní hlavice k mopu Ultramax Micro&Cotton. Vhodný na hrubší povrchy a dlažbu. Hloubkově čistí mastnotu a šmouhy na podlaze. Vhodné pro extra mokré čištění.

Vileda Spin & Clean náhrada
199 Kč 179 Kč

Náhrada k rotačnímu mopu Spin & Clean od značky Vileda pro unikátní systém mytí podlah bez ručního ždímání. Mop je vhodný na všechny typy tvrdých podlah. Náhradu lze prát na 60 °C v pračce.

Leifheit Náhrada Clean Twist Static Plus XL 52018
299 Kč 199 Kč

Náhrada Static Plus určená na mopy Clean Twist a Combi System o záběru 42 cm je účinnou alternativou smetáku. Díky elektrostatické síle dokonale absorbuje jemný prach a vlasy jako magnet.

Spontex SPX Express system+ COMPACT náhrada
219 Kč 139 Kč

Kompaktní náplň ze 100% mikrovlákna, které účinně čistí nečistoty. Spontex SPX Express system+ COMPACT náhrada je vhodná na všechny typy povrchů. Používá se mokrý pouze s vodou nebo obvyklým čistícím prostředkem.

Leifheit 51007 Window Cleaner stěrka na okna-22%
279 Kč 215 Kč
+ doprava zdarma

Akce

Náhradní sací hubice o délce stěrky 17 cm je vhodná pro všechny čističe oken Leifheit Window Cleaner. Díky hubici se dostanete i na méně přístupná místa či na více členitá okna, kam se standardní hubice nevejde.

Leifheit Náhrada Combi M Static Plus-33%
299 Kč 199 Kč
+ doprava zdarma

Akce

Náhrada pro mopy Combi od značky Leifheit určená pro suché vytírání všech typů podlah. Mikrovlákno elektrostaticky přitahuje nečistoty – vhodné na zvířecí chlupy. Přichycení na patentky.

Lock&Lock Náhrada k rozprašovacímu mopu, 2 ks
249 Kč 189 Kč

Náhrada k mopu Lock&Lock vyrobená z mikrovláken je vhodná na suché i mokré čištění. Mikrovláknové náhrady sbírají více prachu a nečistot než běžné mopy, rychle schnou a na podlaze nezanechávají žádné stopy. Po vyprání v pračce je lze použít opakovaně. V balení 2 kusy.

Surtep Náhrada na mop Easy a Classsic 73121 Modrá
60 Kč

Náhrada pro mop Classic a Easy Microfiber Surtep z kvalitního mikrovlákna. Vyměnitelný návlek (náhrada) z mikrovlákna pro rychlé nasazení a jednoduchou manipulaci. Hrubá vlákna působí jako magnet na vodu a prach, pojme několikanásobně více vody než běžně používané náhrady.

Spontex Full Action System náhrada
149 Kč 139 Kč

Náhrada na mop Spontex Full Action System je vyrobena ze 100 % mikrovlákna. Zvyšuje efektivitu a snižuje spotřebu čistících prostředků. Dokonalý pomocník pro rychlý, snadný a efektivní úklid všech podlah v domácnosti.

Leifheit Náhrada k mopu PICOBELLO S Micro duo-61%
249 Kč 97 Kč
+ doprava zdarma

Akce

Náhrada k mopům z řady Picobello a Piccolo je tvořena dvěma druhy mikrovláken, které se postarají o perfektní absorbci nečistot. Je široká 27 cm a vhodná i na podlahy citlivé na vlhkost.

5five Mop plochý s kbelíkem 7 l + 1 náhradní návlek
785 Kč

Mop plochý s kbelíkem 7 l – mop nové generace s jedinečným designem pro dokonalé odstranění nečistot z každé podlahy. Tento mop má v horní části dvě komory – jednu pro zvlhčení mopu a druhou pro vyždímání mopu. Kbelík je vybavem dvěmi vypouštěcími ventily.