Buďtea nakupujte s dopravou ZDARMA
0
měsíčně
Záruka: 24 měsíců (IČ 24 měsíců) Kód: 21991715

Choetech Solární nabíječka USB 21W 5V, SC004

Choetech Solární nabíječka USB 21W 5V, SC004

Partnerský prodej - cenu dopravy určuje partner
Skládací cestovní fotovoltaická nabíječka Choetech 14W s USB 5V / 2,4A solárním panelem Praktická solární nabíječka s účinností až 23,5 %. Tento přenosný solární panel o výkonu 14 W je navíc vybaven portem USB kompatibilním s většinou zařízení. Nabíjejte s ním svůj smartphone i tablet, ať Celý popis
Produkt je momentálně nedostupný.
1 376 Kč
Zboží od: EnergoDom
Prodej zastřešuje MALL.CZ včetně případné reklamace či vrácení zboží.
Partner odesílá zboží v samostatné zásilce.
Partner určuje způsoby a ceny doručení.
1 376 Kč
S novou kartou za

Popis

Skládací cestovní fotovoltaická nabíječka Choetech 14W s USB 5V / 2,4A solárním panelem

Praktická solární nabíječka s účinností až 23,5 %. Tento přenosný solární panel o výkonu 14 W je navíc vybaven portem USB kompatibilním s většinou zařízení. Nabíjejte s ním svůj smartphone i tablet, ať jste kdekoli.

Pro milovníky pěší turistiky

Tento 14wattový solární panel může nabíjet vaše zařízení prostřednictvím portu USB. Přenosný solární panel je skvělou volbou pro kempování, karavaning a je také dobrou podporou pro turisty na dlouhé vzdálenosti – horské i jiné.

Volná energie

Soustava s vysoce účinnými solárními panely, které dokáží přeměnit až 23,5 % energie. Toto přenosné a praktické zařízení prakticky bez vašeho dohledu automaticky přeměňuje sluneční světlo na čistou a bezplatnou energii.

Optimální účinnost

Solární nabíječka Choetech má kompaktní rozměry, skládací konstrukci a pohodlnou rukojeť, takže ji lze snadno uložit a vzít kamkoli s sebou. Díky chytré konstrukci s podpěrami byl výsledný úhel vystaven slunci v maximální možné míře.

Vlastnosti:

  • Elegantní design
  • 1 port USB
  • Vodotěsné
  • Skládací a přenosná forma
  • Rozměry ve složeném stavu: 14 × 15 cm
  • Výkon: 14 W
  • Hmotnost: 0, 35 kg
  • Maximální napětí: 5V-2,1A

Včetně:

  • Solární panel Choetech
  • Uživatelská příručka

Připraven k cestování

Přenosná solární nabíječka je jedinečné zařízení určené pro pokročilé cestovatele. Poskytuje dodatečný zdroj energie v náročných situacích a přináší nezapomenutelné zážitky. Energie získaná ze slunečních paprsků nabízí rychlý návrat k mobilní komunikaci. Skládací konstrukce je vhodná pro různé fáze cestování. Solární panely se budou úspěšně hodit jako pomůcka při náročných výletech, kempování, horolezectví, ale i při práci.

Oceňovaná efektivita

Chytrá konstrukce zařízení je velkou výhodou pro trochu náročnější turisty, kteří upřednostňují praxi a pohodlí v jednom. Solární nabíječka nezatěžuje na delších trasách ani nekomplikuje upevnění nebo přepravu. Přídavné háčky usnadňují správné připevnění zařízení k cestovnímu zavazadlu. Kryt panelů je vodotěsný a dostatečně robustní, aby mohl být použit i v nepříznivých povětrnostních podmínkách. Rozměry zařízení nepřesahují velikost listu B5, což dále dokládá jeho úhlednost.