Salvequick Textile Elastická náplast textilní, 75 cm
71 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Textilná náplasť od švédskeho výrobcu Salvequick Textilná náplasť na strihanie. Textilné náplasti je vždy dobré mať po ruke, pretože sú veľmi odolné a univerzálne.

Salvequick MED Wart Náplast na bradavice, 20 ks
221 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Náplasť na bradavice od švédskeho výrobcu Salvequick Salvequick náplasť MED na bradavice. Pomáha odstrániť bradavice a zabraňuje ich ďalšiemu šíreniu.

Salvequick Corn Náplast na kuří oka, 6 ks
63 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Náplasti na kurie oká od švédskeho výrobcu Salvequick Salvequick náplaste na kurie oká, stvrdnutú kožu a mozole. Kyselina salicylová obsiahnutá v strede krúžku zmäkčí tvrdé jadro kurieho oka a pomáha ho odstrániť, zmi

Cannaderm thermolka, hřejivá konopná náplast 3 ks
135 Kč

Cannaderm thermolka, hřejivá konopná náplast snižuje lokální překrvení postižených míst. Krátký chladivý efekt po aplikaci (trvá několik minut) se postupně rozvíjí v silný hřejivý účinek. Hydrogelová forma náplasti umožňuje snadné sejmutí náplasti z pokožky bez jejího podráždění a trhání chloupků.

Cosmos Active - Chladivý polstářek jednoráz. velký
122 Kč

Chladivý polštářek s okamžitým účinkem Cosmos ACTIVE. Praktická první pomoc a okamžitá úleva od bolesti. Samochladicí polštářek okamžitě uleví od bolesti a rychle sníží otok při podvrtnutí, natažených šlachách či svalech.  Používá se jako jednorázová první pomoc.

Cosmos náplasti na sport 5 ks
35 Kč

Cosmos® Náplast na sport na rány pro sportovce.  Hygienicky ošetří drobná poranění na různých částech těla. Vybavena je polstrovaným polštářkem s tlumícím efektem, zároveň nijak neomezuje hybnost, takže se můžete nadále věnovat tréninku. Je voděodolná, prodyšná a odpuzuje nečistoty.

Simply you AU-MEDIC blokátor bolesti 4 ks
163 Kč

AU-MEDIC blokátor bolesti je revoluční a jedinečný přípravek na trhu, který snižuje citlivost na bolest. Jeho výhodou je nenávykovost a vysoká bezpečnost bez nežádoucích účinků.

Mohlo by vás dále zajímat

Nabídku nejlevnějších produktů seřazených podle ceny naleznete v kategorii levné Náplasti.
Nabídku našich zlevněných produktů naleznete v kategorii Náplasti výprodej.
Produkty v akci naleznete v kategorii Náplasti akce.