Záruka: 24 měsíců (IČ 24 měsíců) Kód: 9582901

Biora Lubrikant vaziva Biora 125 ml

Biora Lubrikant vaziva Biora 125 ml

Partnerský prodej - cenu dopravy určuje partner
Biora je masážní lubrikant vaziva, který je určen ke stimulaci buněk těla k tvorbě vlastního hyaluronanu. Ten je důležitý pro správnou funkci pohybového aparátu, neboť látky tohoto komplexu jsou přirozenou součástí kloubů, svalů a vaziv. Celý popis
228 Kč
Prodává olimpia.cz
Prodej zastřešuje MALL.CZ včetně případné reklamace či vrácení zboží.
Partner odesílá zboží v samostatné zásilce.
Partner určuje způsoby a ceny doručení.
228 Kč
S novou kartou za

11.7.2022 - 12.7.2022 na vaší adrese
Možnosti doručení

Popis

Biora je masážní lubrikant vaziva, který je určen ke stimulaci buněk těla k tvorbě vlastního hyaluronanu. Ten je důležitý pro správnou funkci pohybového aparátu, neboť látky tohoto komplexu jsou přirozenou součástí kloubů, svalů a vaziv.

Popis:

Komplex vysokomolekulární kyseliny hyaluronové, chondroitinsulfátu a protokolagenu v masážní formě – to je jedinečné složení pro váš zdravý a dobře fungující pohybový aparát. Látky tohoto komplexu chrání pohybový aparát před škodlivým působením enzymů a infekcí způsobujícími degenerativní změny kloubních chrupavek. Obsažené složky pomáhají při jejich obnově a zajišťují dostatečnou kvalitu kloubního a vazivového mazu.

Vysokomolekulární kyselina hyaluronová, jako hlavní složka, zajišťuje správnou lubrikaci kloubů, elasticitu a pružnost chrupavek pro správnou funkci celého pohybového aparátu. Masážní forma tohoto komplexu obohacená navíc o důležité vitamíny proniká snadno pokožkou a podporuje tvorbu vlastní kyseliny hyaluronové stimulací tělních buněk.

Kdy Lubrikant vaziva Biora pomáhá:
  • snižuje bolestivost kloubů,
  • zlepšuje pohyblivost pohybového aparátu,
  • uvolňuje svalstvo,
  • regeneruje vazivo,
  • urychluje hojící procesy.

Balení:

125 ml

Náš tip:

V naší nabídce naleznete také další přípravky s kolagenem a přípravky na klouby.

Upozornění:

Určeno pouze k zevnímu použití. Pro vysoký hydratační efekt chraňte pokožku po použití před mrazem. Bez známých vedlejších negativních účinků. Přípravek nezanechává žádné skvrny a neznečišťuje prádlo.

Jak používat:

Lubrikant vtírejte opakovaně do pokožky v místech pohybových potíží až do úplného vstřebání. Aplikujte několikrát denně.

Přídatné látky:

voda, denaturovaný alkohol, parfém