Buďtea nakupujte s dopravou ZDARMA
Záruka: 24 měsíců (IČ 24 měsíců) Kód: 5846468

Kelmy Směs na krém bez příchutě 300g -

Kelmy Směs na krém bez příchutě 300g -

Partnerský prodej - cenu dopravy určuje partner
Krémová poleva neutrální chutí, kterou je možné podle potřeby různě dochutit. Celý popis
134 Kč
Zboží od: Vše na vaření
Prodej zastřešuje MALL.CZ včetně případné reklamace či vrácení zboží.
Partner odesílá zboží v samostatné zásilce.
Partner určuje způsoby a ceny doručení.
134 Kč
S novou kartou za

8.12.2022 - 9.12.2022 na vaší adrese
Možnosti doručení

Popis

Prášek na jednoduchou a rychlou přípravu polevy, kterou je možné použít na povrchy i náplně dortových korpusů, rolád, cukroví, koláčů, sušenek a mnoha dalších dezertů. Polevu je možné dochutit například čokoládou, kakaem, citronovou nebo pomerančovou šťávou apod.
Příprava polevy: 300 gramů prášku a 300 gramů vody se důkladně promíchá 10 minut při střední rychlosti v mixéru tak, aby vznikl vláčný krém. Poleva se pak může ještě dochutit
Balení 300 gramů, neutrální chuť 

 

 

Pokud se Vám zrovna nechce dělat složitý krém a chcete si práci ulehčit, stačí vám tato jednoduchá směs na výborný sladký krém, který je navíc i bezlepkový.

Krém Kelmy v bílé barvě, je ideální pro zdobení jakýkoliv dortů. Stačí jej zředit 1:1 vodou ( já doporučuji mlékem, krém je poté ještě chutnější ) a šlehat při střední rychlosti, zhruba 2 minuty. Vznikne hladký tuhý krém, krásné bílé barvy. Do hotového krému můžete přidat barvu, světlý krém se krásně probarvuje. Do krému se může přidat také jakákoliv další surovina ( kakao, mleté ořechy, strouhaná čokoláda, kokos, marmeláda a mnoho dalšího ), vznikne tedy ihned a jednoduše spousta dalších variant krémů. Krém Kelmy výborně drží, není tedy problém nazdobit například cupcakes předem i o 2dny. Na povrchu bude krém tuhý a zevnitř krásně nadýchaný. Díky tomu, že je krém opravdu dost tuhý, není třeba bát se jej v malém množství nanést příklad i pod potahovou hmotu. Jakákoliv ruská špička ( zdobící koncovka ) jde s tímto krémem skvěle dohromady – například složitější květy drží opravdu výborně. Z 300g této směsi, máte hotový krém, kterým nazdobíte zhruba 24 cupcakes, popřípadě jeden běžný dort. Směs je bezlepková.