Georgian Nectar 100% gruzínský Džus Granátové jablko a Višeň, 300 ml

Georgian Nectar 100% gruzínský Džus Granátové jablko a Višeň, 300 ml

Partnerský prodej - cenu dopravy určuje partner
300 a 1000 ml. 100% přírodní ovocná šťáva. NENÍ vyrobeno z koncentrátu. Bez přidaného cukru, barviv a stabilizátorů – konzervantů. Celý popis
51 Kč
Cena je uvedena včetně DPH.
0,17 Kč/ml

Skladem u partnera 5+ kusů

1.12.2021 - 2.12.2021 při doručení na adresu
Možnosti doručení
 

Zboží partnera GruzínskýČaj.cz

Prodej zastřešuje MALL.CZ včetně případné reklamace či vrácení zboží.
Partner odesílá zboží v samostatné zásilce.
Partner určuje způsoby a ceny doručení.

Záruka: 24 měsíců (IČ 24 měsíců) Kód: 100030194973

Popis

100% přírodní ovocná šťáva.

NENÍ vyrobeno z koncentrátu.

Bez přidaného cukru, barviv a stabilizátorů – konzervantů.

 

Naše šťáva je vylisována z divoce rostoucích granátových jablek a višní, pocházejících výlučně z ekologicky čisté krajiny gruzínských vesnic a lesů. Šetrná technologie výroby stoprocentní šťávy z granátových jablek a višní umožňuje uchovat prakticky všechny vitamíny a minerály, které se nacházejí v čerstvých granátových jablkách a višních. Dopřejte si sklenici chuťově výborné, prémiové, ryze přírodní ovocné šťávy a prospějte tak svému zdraví.

 

Granátové jablko je celosvětově známé ovoce především pro své různorodé příznivé účinky na lidské zdraví. Bývá často označováno za studnici antioxidantů a aminokyselin. Antioxidanty a aminokyseliny prospívají při prevenci proti nádorovým onemocněním a snižují rizika vzniku srdečně-cévních chorob. Granátová jablka dále obsahují vápník, hořčík, draslík, sodík, železo, fosfor, z vitamínu pak především B, C a A. Díky obsahu hořčíku, draslíku a sodíku je šťáva z granátových jablek vhodná pro sportovce, lidi pracující v teplých prostředích, nemocné s horečkou a obecně pro všechny, kdo chtějí přirozenou cestou v těle doplnit minerály. Granátové jablko je rovněž nízkokalorické a zlepšuje trávení, je tudíž ideálním doplňkem stravy při hubnutí.


Višně jsou šťavnaté, nízkokalorické, sladko-trpké ovoce. Jsou zdrojem přírodních antioxidantů, aminokyselin, antokyanů, vlákniny, důležitých vitamínů C, K, A, E, B a minerálů jako je vápník, hořčík, železo, draslík, fosfor, zinek, mangan, a mohou tak mít řadu příznivých zdravotních účinků. Díky velmi nízkému obsahu cukru jsou oblíbeným doplňkem stravy při hubnutí. Višně bývají často označovány za takzvané „čističky těla“. Dokáží na sebe navázat škodlivé látky, které se tak mohou z těla vyloučit. Pomáhají čistit krev, játra a ledviny, mohou mít rovněž pozitivní účinky při léčbě cukrovky nebo zánětlivých onemocnění.


Složení: 80% granátové jablko, 20% višeň. Pasterizováno.


Skladovat v chladném a suchém místě, před použitím protřepat.

Po otevření skladovat v chladničce, spotřebovat do 3 dnů.


Nutriční hodnoty (100g):

Kalorie: 60kcal – 252kj

Tuk: 0g

Bílkoviny: 0g

Celkový obsah sacharidů: 16g

– z toho přírodní cukr: 13,2g

Draslík: 157mg

Sodík: 6,7mg