Slaskoukjidlu.cz Sirup bezový květ s citronem - tekuté ovoce v lahvi, 500 ml, citron - bezový květ

Slaskoukjidlu.cz Sirup bezový květ s citronem - tekuté ovoce v lahvi, 500 ml, citron - bezový květ

Partnerský prodej - cenu dopravy určuje partner
Extra silná koncentrace ovoce bez přidaných cukrů a bez chemie. Na výrobu 1 litru našeho sirupu se spotřebuje 7 kg ovoce dle druhu. Sirup obsahuje pouze a jen ovoce, defacto se jedná o “tekuté ovoce v lahvi”. Celý popis
220 Kč
Cena je uvedena včetně DPH.

Skladem u partnera 5+ kusů

2.12.2021 - 3.12.2021 při doručení na adresu
Možnosti doručení
 

Zboží partnera Slaskoukjidlu.cz

Prodej zastřešuje MALL.CZ včetně případné reklamace či vrácení zboží.
Partner odesílá zboží v samostatné zásilce.
Partner určuje způsoby a ceny doručení.

Záruka: 24 měsíců (IČ 24 měsíců) Kód: 100042714651

Popis

Bezový sirup je 100 % ovocný sirup z extra koncentrovaného ovoce. Sirup je BEZ přidaného cukru a chemických konzervačních látek. Sirup nezahušťujeme, nedoslazujeme a ani neředíme vodou. I přes to, že náš sirup neobsahuje přidané cukry, sirup je sladký a hustý, díky tomu jak velké množství ovoce obsahuje. 

Jak se vyrábí

Naše sirupy se vyrábí z čerstvě vylisovaného ovoce. Vylisováním čerstvého ovoce vzniká ovocná šťáva, ze které se postupně odpaří voda a tím vzniká extra hustý a silný ovocný koncentrát. Na výrobu 1 litru bezového koncentrátu s citronem je tak spotřeba 7 kg čerstvého ovoce. Kombinací citronového, hroznového koncentrátu a výluhu z čerstvého květu bezu, tak vzniká lahodný Bezový sirup s citronem.

Co v našich sirupech nenajdete

Naše sirupy neobsahují: lepek, gmo, konzervanty, umělá barviva, přidané cukry, umělá sladidla, přidané chemické látky a tedy jsou i bez alergenů. Naše koncentrátové sirupy neředíme vodou a ani nijak nezahušťujeme.

Skladování a spotřeba

Sirup neobsahuje vodu a proto se v neředěném stavu nezkazí. V chladu krystalizuje podobně jako včelí med, což není na závadu. Teplem se sirup vrátí do tekutého stavu. Stejně tak na závadu není drobná sedimentace na dně (vinný kámen) a zákal, běžná věc u přírodních produktů. Doba trvanlivosti ovocného koncentrátu je 12 měsíců. Po otevření skladujte v chladu a spotřebujte do 30 dnů. Nevystavujte přímému slunci.