Allboards , Bílá magnetická tabule 90x60cm, TM96D

Allboards , Bílá magnetická tabule 90x60cm, TM96D

Partnerský prodej - cenu dopravy určuje partner
Povrch tabule je vyroben z vysoce kvalitního lakovaného plechu, je magnetický a je určený k popisování smazatelnými popisovači. Na povrch poskytujeme 10-ti letou záruku. Rám je vyroben z nelakovaného dřeva borovice. Tabuli je možné zavěsit jak na výšku, tak i na šířku. Celý popis
609 Kč
Cena je uvedena včetně DPH.

Skladem u partnera 5+ kusů

26.1.2022 - 27.1.2022 na vaší adrese
Možnosti doručení
 

Zboží partnera Tabule-magneticke.cz

Prodej zastřešuje MALL.CZ včetně případné reklamace či vrácení zboží.
Partner odesílá zboží v samostatné zásilce.
Partner určuje způsoby a ceny doručení.

Záruka: 24 měsíců (IČ 24 měsíců) Kód: 3616890

Popis

Povrch tabule je vyroben z vysoce kvalitního lakovaného plechu, je magnetický a je určený k popisování smazatelnými popisovači. Na povrch poskytujeme 10-ti letou záruku. Rám je vyroben z nelakovaného dřeva borovice. Tabuli je možné zavěsit jak na výšku, tak i na šířku. Součástí balení je standardní sada pro montáž na zeď v podobě 4ks hřebíčků a 2ks plíšků viz. montážní návod níže. Potřebujete nestandardní rozměr? Zvládneme pro vás vyrobit tabuli přesně na míru, kontaktujte nás pomocí kontaktního formuláře. Detaily si přečtěte ve článku zde. Rozměry:

Rozměry, které u tabulí uvádíme jsou vždy vnější. Dřevěný rám, který je 13mm šíroký při pohledu zepředu, změnšuje čistý rozměr magnetické plochy. Proto, například tabule 100×80 cm, bude mít čistou plochu korku přibližně 97,4 × 77,4 cm (vnitřní část). Rám je 15mm hluboký a to je současně celková tloušťka tabule.

Hmotnost: 1kg