Záruka: 24 měsíců (IČ 24 měsíců) Kód: 17929866

Li-Go 3D Hodiny 40x40cm Koláč provedení povrchu: dub B

Li-Go 3D Hodiny 40x40cm Koláč provedení povrchu: dub B

Partnerský prodej - cenu dopravy určuje partner
Provedení povrchu : Bříza je sametově matná, má hladký povrch s velmi jemnou kresbou dřeva, téměř žádné suky. Díky velmi světlému provedení vytváří výrazný kontrast s řezanou černou hranou Dub A má povrch s jemnou strukturou (reliéf) dřeva, z 90% matný. Odstín řadíme mezi světlejší. Celý popis
1 600 Kč
Zboží od: Li-Go
Prodej zastřešuje MALL.CZ včetně případné reklamace či vrácení zboží.
Partner odesílá zboží v samostatné zásilce.
Partner určuje způsoby a ceny doručení.
1 600 Kč
Poslední 2 kusy
Vrácení zdarma i přes Zásilkovnu
S novou kartou za

6.10.2022 k osobnímu odběru
Prodejny
6.10.2022 - 10.10.2022 na vaší adrese
Možnosti doručení

Popis

Provedení povrchu :

Bříza je sametově matná, má hladký povrch s velmi jemnou kresbou dřeva, téměř žádné suky. Díky velmi světlému provedení vytváří výrazný kontrast s řezanou černou hranou Dub A má povrch s jemnou strukturou (reliéf) dřeva, z 90% matný. Odstín řadíme mezi světlejší. Suky jsou tmavé, výrazné a vystupují z jemné kresby dřeva. Oliva je sametově, matná má hladký povrch, odstín světlý až středně tmavý, má výraznou kresbu dřeva a je zcela bez suků. Odstíny jsou velmi teplé, okrové až oranžové. Dub B má povrch s jemnou strukturou (reliéf) dřeva, z 90% matný. Odstín je medový, pokud na něj dopadá přímé slunce je více žlutý. Kresbou dřeva probíhají jemné černé linky, jedná se o nejoblíbenější odstín. Doporučujeme pokud kupujete jako dárek (překvapení).  Jedle má povrch s jemnou strukturou (reliéf) dřeva, z 90% matný. Jde o středně tmavý odstín, má výraznou kresbu dřeva, stejně tak i suky. Působí rustikálním dojmem. Ořech má povrch s jemnou strukturou (reliéf) dřeva, z 90% matný. Tmavý odstín, kresba dřeva příliš nevystupuje, odstín je hnědý včetně suků. Na ořechu příliš nevyniká řezaná (černá) hrana. Černá s patinou, povrh je hladký a matný, připomíná žíhaný kovový plech, šedivý povrch je také podobný antracitu, skvěle ladí k černým odstínům například nábytku.

Hodinový strojek poháněný baterií AA s tichým chodem. Ručičky jsou vyrobeny z hliníku. Pokud byste chtěli jiný tvar či odstín, můžete si ručičky snadno objednat (na internetu) a sami vyměnit. Velikost hodin je možné poptat až do rozměru 90×90cm. Stačí napsat na [email protected]. Materiál:

Tradiční lisovaná dřevovláknitá deska 8mm.  Vyrábí se suchou cestou, rozsekáním zbytků tvrdého a měkkého dřeva do dřevěných vláken, které se díky obsahu ligninu* vhodně zkombinují s voskem a pryskyřicovým pojidlem. Poté se za vysokého tlaku naformují do desek. Výhoda je dobrá pevnost a výborná opracovatelnost .Na desku je nalisován dekor – povrch který je v provedení různých dřev, textur nebo čistě bílém. Povrch se snadno ošetřuje, odolává vlhku či přímému slunci (UV záření).  Naše dřevovláknité desky jsou vyráběny v souladu s evropskou normou EN622, a jsou dodávány pouze od evropských dodavatelů s certifikací FSC. MDF (na rozdíl od dýhovaných nebo překližkových desek je materiál bez defektů, nekroutí se, nepopraská, odstín nebledne ani netmavne.

Ekologie:

Díky dlouhé životnosti (desítky let) se jedná o velmi ekologický výrobek. Dřevo ze kterého jsou desky vyrobeny je nejudržitelnější stavební materiál – obnovitelný zdroj který ukládá obrovské množství uhlíku. Nekácí se zbytečně žádné stromy, desky obsahují až 65% zbytků z pilařské výroby a z 87% se jedná o materiál z obnovitelných zdrojů.