Jewstone Stříbrné náušnice kůň
1 660 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Náušnice ve tvaru koně jsou vyrobeny z leštěného stříbra a opatřen povrchovou úpravou rhodiem proti potlačení stárnutí stříbra.

MINET Stříbrné náušnice MINET KRUHY 4 cm
395 Kč

Nosíte ráda kruhy? Vůbec se není čemu divit. Jakmile člověk jednou okusí jejich kouzlo, zamiluje si je navěky.Šperky české značky MINET jsou jedinečné. Atraktivní a přitom stále jemný design oceníte během každodenního nošení i při výjimečných příležitostech.

Náušnice

Dámské náušnice můžete vybrat v klasickém provedení jako zlaté náušnice nebo cenové příznivější stříbrné či z chirurgické oceli. Pokud jste alergičtí na kov, vybírejte mezi titanovými náušnicemi.

  • Dámské stříbrné náušnice

Dámské náušnice stříbrné jsou cenově příznivé, proto si jich můžete koupit několik sad a kombinovat je s ostatními šperky. Je třeba je pravidelně čistit, protože mají tendenci černat.

  • Zlaté naušnice

Zlaté náušnice jsou nestárnoucí klasikou a nikdy nevyjdou z módy. Na zlaté náušnice jsou jen minimální alergické reakce. Zlato se hodí i jako materiál pro výrobu zásnubních prstenů. Existuje i bílé či růžové zlato.

  • Dámské náušnice z chirurgické oceli

Chirurgická ocel je pevný materiál, který není tolik náchylný na poškrábání. Z chirurgické oceli se vyrábí i další druhy šperků jako řetízky apod.

  • Pánské náušnice

Náušnice pánské by měly být v jednoduchém designu a bez zdobení. Oblíbené jsou pecky nebo hladké kroužky.

  • Dětské náušnice

Dětské náušnice vždy přizpůsobte věku dítěte. Dětské náušnice by měly být zlaté (méně alergických reakcí) a neměly by mít ostré hrany.

  • Náušnice pecky

Dámské náušnice pecky sluší každému tvaru obličeje. Rozumět si budou s kulatým, oválným, srdíčkovým, protáhlým i čtvercovým.

  • Visací náušnice

Visací náušnice jsou vhodné pro dámy s kulatým obličejem. Prodlouží jej a tváře opticky upozadí. Kromě visacích náušnic se hodí i slzičkové, pecky nebo geometrické s ostrými hranami.

  • Náušnice kroužky

Náušnice ve tvaru kroužků, ať už větších či menších, nejlépe ladí se čtvercovým obličejem. Ostré hrany opticky zjemní. V provedení to mohou být plné kruhy nebo polokruhy.

→ Náušnice mohou být součástí soupravy šperků spolu s náhrdelníkem a prstenem.

Mohlo by vás dále zajímat

Nabídku nejlevnějších produktů seřazených podle ceny naleznete v kategorii levné Náušnice.
Nabídku našich zlevněných produktů naleznete v kategorii Náušnice výprodej.
Produkty v akci naleznete v kategorii Náušnice akce.