Preciosa Náušnice Moment Magique By Marta Bermuda Blue 7088 46

Značka: Preciosa Náš kód: 100000719705
Preciosa Náušnice Moment Magique By Marta Bermuda Blue 7088 46

Partnerský prodej

Preciosa Náušnice Moment Magique By Marta Bermuda Blue 7088 46

Náušnice Moment Magique By Marta Bermuda Blue 7088 46. Celý popis

895

895 Kč včetně DPH
Již se neprodává

Popis

Popis produktu

Společnost Preciosa patří v současnosti k jednomu z nejvýznamnějších výrobců a exportérů českého sklářského a bižuterního průmyslu.  Její historie se začala psát v roce 1376, kdy se na území severních Čech v srdci Evropy rozhořela první sklářská pec. Od té doby se Čechy staly sklářskou velmocí a svou výjimečnou pozici si zachovaly po sedm staletí až do dnešní doby.

Preciosa je přímým pokračovatelem slavné tradice českého křišťálu. Svou obchodní politiku postavila na věhlasu českého křišťálu a umění sklářských mistrů, které se již po staletí dědí z otce na syna.

V současné době používá Preciosa ve výrobním procesu Preciosa® Hi-Pure Crystal™ technologie, které zajišťují jejím výrobkům mimořádné opticko -  estetické vlastnosti.

Značka Preciosa® GENUINE CZECH CRYSTAL™ je zárukou nejvyšší kvality českého výrobku, který lze získat pouze od Preciosy.

Exklusivní šperky z českého broušeného křišťálu jsou určeny ženám, které mají styl, vědí co je in a milují ten pocit být samy sebou. Vysoká brilance, třpyt a elegance šperků z Preciosy vyzdvihne individualitu i osobnost současné ženy…

Materiál: chirurgická ocel, krystal, krystal Preciosa
Povrchová úprava: lesk
Osazení: krystal
Barva: modrá
Průměr: 1 cm

Parametry

Parametry produktu %1% %2%

Určení dámské
Materiál chirurgická ocel, krystal, krystal Preciosa
Barva modrá
Kámen hlavní krystal
Průměr 1 cm