10× více produktů za nejlepší ceny
10× více produktů za nejlepší ceny

Nejprodávanější LEGO stavebnice za akční ceny!

Buďte
a nakupujte s dopravou ZDARMA
0
měsíčně
Upřesnit parametry
SkyShowtime zdarma
LEGO Harry Potter 76402 Bradavice: Brumbálova pracovna LEGO Harry Potter 76402 Bradavice: Brumbálova pracovna
LEGO Harry Potter 76402 Bradavice: Brumbálova pracovna

Čarodějky, kouzelníci i mudlové starší 8 let budou zaručeně nadšení z kultovních postav, zábavných prvků a autentických doplňků, které na ně čekají ve stavebnici LEGO® Harry Potter™ Bradavice: Brumbálova pracovna (76402). Tento vícepatrový model z Bradavic nabízí hned několik míst z oblíbené filmové série s autentickými detaily, které inspirují k nápaditému hraní.

můžete mít DNES

Od MALL
SkyShowtime zdarma
LEGO DUPLO® 10875 Nákladní vlak LEGO Harry Potter 76402 Bradavice: Brumbálova pracovna
LEGO DUPLO® 10875 Nákladní vlak

LEGO® DUPLO® 10875 Nákladní vlak je díky snadnému ovládání a spoustě interaktivních prvků vhodný i pro ty nejmenší. Děti se mohou stát strojvedoucím vláčku s motorem s technologií Push & Go – vláček lze uvést do chodu jemným postrčením dopředu nebo dozadu a zastavit přidržením nebo zvednutím z kolejí. Pomozte jim umístit na koleje 5 barevných akčních kostek, díky kterým vláček houká, rozsvěcuje a zhasíná světla, zastavuje pro doplnění paliva, mění směr jízdy a zastavuje, kdekoliv je libo.

můžete mít 11.12.

Od MALL
SkyShowtime zdarma
LEGO Harry Potter 76388 Výlet do Prasinek LEGO Harry Potter 76402 Bradavice: Brumbálova pracovna
LEGO Harry Potter 76388 Výlet do Prasinek

Stavebnice Výlet do Prasinek od LEGO® Harry Potter™ přináší modely oblíbených míst z kouzelných filmových trháků. Děti budou moct prozkoumávat bezpočet herních příležitostí a dát na odiv svou vášeň pro magický svět Harryho Pottera. Ve stavebnici najdete exkluzivní výroční zlatou minifigurku Rona Weasleyho.

můžete mít DNES

Od MALL
Výprodej
LEGO DUPLO 10966 Legrace ve vaně: Plovoucí ostrov se zvířátky LEGO DUPLO 10966 Legrace ve vaně: Plovoucí ostrov se zvířátky
LEGO DUPLO 10966 Legrace ve vaně: Plovoucí ostrov se zvířátky

Přeneste své dítko z koupelny na tropický ostrov plný příležitostí k hraní a rozvíjení dovedností. Přátelský lev stojí ve svém plovoucím ostrovním ráji, plameňák plave kolem v kruhu a ryba s chobotnicí skotačí ve vodě. Ostrov lze rozdělit na dvě části, které taky plavou – a jakmile koupání skončí, vše lze snadno umýt a schovat dovnitř.

můžete mít DNES

Od MALL
Výprodej
LEGO City 60381 Adventní kalendář LEGO DUPLO 10966 Legrace ve vaně: Plovoucí ostrov se zvířátky
LEGO City 60381 Adventní kalendář

Zpestřete si čekání na svátky se sadou Adventní kalendář LEGO® City 2023 (60381). Děti mohou odpočítávat dny do Vánoc se známými vánočními postavami, mini modely a doplňky. Stačí rozložit herní podložku s motivem kouzelné zimní scenérie a můžete si užít bezpočet nápaditých příběhů a dobrodružství.

můžete mít DNES

Od MALL
Výprodej
LEGO Super Heroes 76231 Adventní kalendář Strážci Galaxie LEGO DUPLO 10966 Legrace ve vaně: Plovoucí ostrov se zvířátky
LEGO Super Heroes 76231 Adventní kalendář Strážci Galaxie

Udělejte radost fanouškům Marvelu od 6 let adventním kalendářem Strážci Galaxie od LEGO® Marvel Studios (76231). Zábava začíná již 1. prosince a pokračuje až do Štědrého dne. Na děti čeká 24 dárků se superhrdiny.

můžete mít DNES

Od MALL
SkyShowtime zdarma
LEGO Icons 10311 Orchidej LEGO Icons 10309 Sukulenty
LEGO Icons 10311 Orchidej

Užijte si jedinečný stavitelský projekt pro dospělé a postavte si se stavebnicí LEGO® Orchidej (10311) krásný výstavní model květiny. Dejte si záležet na každém detailu bílorůžových květů a modrého ozdobného květináče, ze kterého ční 5 listů a 2 kořínky. Užijte si soustředěné stavění a pak si model naaranžujte podle sebe a dodejte vašemu domovu moderní nádech.

můžete mít DNES

Od MALL
SkyShowtime zdarma
LEGO Icons 10309 Sukulenty LEGO Icons 10309 Sukulenty
LEGO Icons 10309 Sukulenty

Sukulenty jsou často vstupenkou do světa pokojových rostlin, které zároveň v interiéru plní estetický účel. Nyní si můžete se stavebnicí LEGO® Sukulenty (10309) vychutnat jedinečný stavitelský projekt pro dospělé a postavit si elegantní výstavní model, který obohatí váš domov.

můžete mít DNES

Od MALL
SkyShowtime zdarma
LEGO Icons 10280 Kytice LEGO Icons 10309 Sukulenty
LEGO Icons 10280 Kytice

Překvapte někoho ze svých přátel nebo blízkých krásnou kyticí, která v žádném případě nebude obyčejným dárkem. LEGO® Botanicals kytice ohromí spoustou krásných květů v úžasných barvách – a to vše z LEGO kostek. Stonky květin jsou nastavitelné, takže lze kytici snadno přizpůsobit jakékoli váze. Rozvíjejte tvořivost a všímavost a užijte si zábavu při stavění poutavého výstavního kusu.

můžete mít DNES

Od MALL
SkyShowtime zdarma
LEGO Marvel Avengers 76217 Já jsem Groot LEGO Harry Potter 76421 Domácí skřítek Dobby
LEGO Marvel Avengers 76217 Já jsem Groot

Pořiďte pohyblivý model Já jsem Groot (76217) od LEGO® Marvel dětem od 10 let. Každý fanoušek filmu Strážci galaxie Vol. 2 studia Marvel si jistě vzpomene na slavnou scénu, v níž malý Groot tančí. Pohyblivý model lze jednoduše polohovat a potěší také kazetou s fiktivní hudbou!

můžete mít DNES

Od MALL
SkyShowtime zdarma
LEGO Harry Potter 76421 Domácí skřítek Dobby LEGO Harry Potter 76421 Domácí skřítek Dobby
LEGO Harry Potter 76421 Domácí skřítek Dobby

Potěšte fanoušky Harryho Pottera zcela prvním modelem Domácího skřítka Dobbyho z kostek LEGO®. Kostičková verze této nezapomenutelné postavy má polohovatelnou hlavu pro různé vzhledy a pohyblivé končetiny, aby Dobby mohl držet ikonické předměty, které jsou součástí stavebnice. Nechybí detailní sestavitelný model ponožky Harryho Pottera s deníkem Toma Raddla, díky němuž Harry Dobbyho osvobodil, a „létající“ pudinkový dort tety Petunie, který fandům připomene klasické scény.

můžete mít DNES

Od MALL
SkyShowtime zdarma
LEGO Technic 42154 2022 Ford GT LEGO Harry Potter 76421 Domácí skřítek Dobby
LEGO Technic 42154 2022 Ford GT

Prozkoumejte úžasné detaily a ikonické provedení vozu prostřednictvím stavebnice pro dospělé LEGO® Technic 2022 Ford GT (42154). Postavte si zadní pohon s diferenciálem, funkční šestiválcový motor, nezávislé tlumiče na všech kolech, řízení přední nápravy, otevírací dveře, detailní světla, funkční zadní spoiler a otevírací kapotu. Vaše kreativní úsilí bude odměněno fantastickou sběratelskou replikou v měřítku 1:12, která je ideální na výstavku.

můžete mít DNES

Od MALL