BARE Neoprenové boty ULTRAWARMTH 7 mm 47/48 (EU)

BARE Neoprenové boty ULTRAWARMTH 7 mm 47/48 (EU)

Partnerský prodej - cenu dopravy určuje partner
Vysoké 7 mm neoprenové potápěčské boty Bare ULTRAWARMTH s technologií Ultrawarmth Celliant® zajišťující nejlepší výhřevnost bot během ponoru. Celý popis

Velikost

1 850 Kč
Cena je uvedena včetně DPH.
Partner: Agama PRO

Skladem u partnera poslední 1 kus

7.12.2021 - 8.12.2021 při doručení na adresu
Možnosti doručení
 

Zboží partnera Agama PRO

Prodej zastřešuje MALL.CZ včetně případné reklamace či vrácení zboží.
Partner odesílá zboží v samostatné zásilce.
Partner určuje způsoby a ceny doručení.

Záruka: 24 měsíců (IČ 24 měsíců) Kód: 100059453234

Popis

Neoprenové potápěčské boty Bare ULTRAWARMTH vyrobeny ze 7 mm neoprenu jsou vybaveny perfektní technologií Ultrawarmth Celliant® Infrared Thermal Technology zabudovanou do vnitřní tkaniny. Díky této technologii jsou boty jedněmi z nejlépe výhřevných bot na trhu.

Neoprenové boty na potápění samozřejmě chrání nohy před ostrými předměty a zabraňují tvorbě puchýřů. Velmi odolná a robustní podrážka byla testována v nejnáročnějších podmínkách, aby byla zajištěna podpora při chůzi na mokrých površích jako je lodní paluba, místa vstupu a výstupu při potápění.

Bare ULTRAWARMTH mají extrémně odolný zip a široký klín s ELASTEK neoprenem kolem kotníků a lýtek, který se hodí pro všechny varianty tvarů a velikostí dolních končetin.

Technologie Ultrawarmth Celliant® Infrared Technology:
  • Je vědecky ověřená technologie určená pro uchování tělesného tepla, urychlení obnovy teploty a zvýšení výkonu.
  • 13 Thermo-reaktivních minerálů vložených do tkaniny materiálu převádí tělesné teplo do infračervené energie a odráží ji zpět do těla.
  • Lékařské studie prokázaly, že infračervená energie zlepšuje tělesný oběh. Zvýšený oběh zlepšuje hladinu kyslíku v těle, což vám umožnuje vydávat méně energie, zlepšit celkovou teplotu vašeho těla a zvýšit váš čas ponoru.