BARE Kukla ULTRAWARMTH DRY 7 mm S

BARE Kukla ULTRAWARMTH DRY 7 mm S

Partnerský prodej - cenu dopravy určuje partner
Kukla Bare ULTRAWARMTH DRY je vyrobena ze 7 mm neoprenu, poskytující vysoký tepelný komfort hlavy, zátylku i krku. Navíc kukla má technologii Ultrawarmth Celliant® pro vyšší výhřevnost. Celý popis

Velikost

1 790 Kč
Cena je uvedena včetně DPH.
Partner: Agama PRO

Skladem u partnera poslední 1 kus

7.12.2021 - 8.12.2021 při doručení na adresu
Možnosti doručení
 

Zboží partnera Agama PRO

Prodej zastřešuje MALL.CZ včetně případné reklamace či vrácení zboží.
Partner odesílá zboží v samostatné zásilce.
Partner určuje způsoby a ceny doručení.

Záruka: 24 měsíců (IČ 24 měsíců) Kód: 100053810850

Popis

Potápěčská neoprenová kukla Bare ULTRAWARMTH 7 mm je vybavena skvělou technologií Ultrawarmth Celliant® Infrared Thermal Technology, která je zabudovaná do vnitřní tkaniny. Díky tétu skutečnosti je kukla Bare ULTRAWARMTH jedna z nejlépe vyhřívaných kukel na trhu.

Vnější full-strech materiál ELASTEK zajišťuje uchování tepla a další zvýšení tepelného komfortu včetně pohodlné pružnosti. Vnitřní materiál lícnice a krku ELASTEK/GLIDESKIN-IN umožňuje pohodlné nasazování kukly Bare, díky čemuž hladce klouže po vlasech.

Krční manžeta kukly funkčně navazuje na límec obleku, čímž účinně zvyšuje tepelný komfort. Tuto kuklu si tedy určitě zamilujete, zejména pokud se rádi potápíte ve studených vodách a extrémních podmínkách.

Odvzdušňovací ventil GEN2 umožnuje únik zachyceného vzduchu, aniž by došlo k vniknutí vody. Kukla má na zadní straně praktické poutko pro zajištění správné pozice pásku masky.

Dvojitě lepené skryté švy SECURELOCK zlepšují jak izolaci, tak snižují cirkulaci vody, což vede k dalšímu zásadnímu zvýšení tepelného komfortu, a tedy i delším a pohodlnějším ponorům.

Technologie Ultrawarmth Celliant® Infrared Technology:
  • Je vědecky ověřená technologie určená pro uchování tělesného tepla, urychlení obnovy teploty a zvýšení výkonu.
  • 13 Thermo-reaktivních minerálů vložených do tkaniny materiálu převádí tělesné teplo do infračervené energie a odráží ji zpět do těla.
  • Lékařské studie prokázaly, že infračervená energie zlepšuje tělesný oběh. Zvýšený oběh zlepšuje hladinu kyslíku v těle, což vám umožnuje vydávat méně energie, zlepšit celkovou teplotu vašeho těla a zvýšit váš čas ponoru.