Starbucks by Nescafé Dolce Gusto Cappuccino, 3 balení
449 Kč

Vyvážená, bohatá chuť cappuccina – to jsou kávové kapsle Starbucks Cappuccino. Tento jemný a krémový nápoj si nyní můžete přichystat doma v kávovaru Nescafé Dolce Gusto. Produkt obsahuje 3 balení, každé po 12 kusech.

NESCAFÉ Dolce Gusto® kávové kapsle Cappuccino 3balení
449 Kč 359 Kč

NESCAFÉ® Dolce Gusto® kávové kapsle Cappuccino 3balení. Pražená mletá káva se sušeným plnotučným mlékem a cukrem. Napěněné horké mléko, mírně oslazené, v malém množství bohatého tmavého espressa.

Gimoka Dolce Gusto Cappuccino 4x 16 ks
436 Kč 373 Kč

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Vychutnejte si harmonické splynutí mléka a kávy s dokonalou pěnou na povrchu díky kapslím z italské pražírny Gimoka. Kapsle jsou vhodné pro přístroje Dolce Gusto, které vám vykouzlí neodolatelné cappuccino.

René Cappuccino kapsle pro kávovary Dolce Gusto 16 ks
129 Kč 109 Kč

Kávové kapsle Rene Cappuccino pro kávovary Dolce Gusto potěší všechny milovníky lahodného krémového cappuccina. V kapslích se snoubí bohatě napěněné mléko s chutí jediněčného italského espressa.

CAFFÉ CORSINI Cappuccino 16 kapslí
99 Kč

Kávové kapsle Cappuccino od značky Caffé Corsini přichystají lahodný kávový nápoj. Kapsle se směsí mleté pražené kávy a mléka jsou vhodné do kávovaru Nescafé Dolce Gusto. Balení obsahuje 16 kávových kapslí.

NESCAFÉ Dolce Gusto® kávové kapsle white mix 1
450 Kč

Vychutnejte si NESCAFÉ® Dolce Gusto® kávové kapsle White Mix, který se skládá z oblíbených káv s mlékem. V balení naleznete 1 krabičku kávových kapslí Flat White, 1 krabičku kávových kapslí Cappuccino a 1 krabičku kávových kapslí Latte Macchiatto Caramel. Tímto mixem nezklamete žádného člena rodiny ani návštěvu.