Nespresso kapsle jsou speciálně určené do kávovarů Nespresso. Spojením kapsle a kávovaru vzniknou snadno a rychle rozmanité druhy káv. Ať už dáváte přednost jemnému Latte či silnému Espressu, Nespresso kávovar vždy připraví ten pravý šálek kávy pro vás.

Zobrazit více

S Nespresso kapslemi vytvoříte lahodnou kávu za okamžik

Nespresso kapsle jednoduše vložíte do kávovaru Nespresso a pouhým stisknutím tlačítka vytvoříte kvalitní kávu vyvážené chuti dle vašich preferencí. Jaké další výhody mají kávové kapsle Nespresso?

  Rychlá a snadná příprava kávy
  Dostupnost kapslí i kávovarů
  Káva je již namíchána dle kvalitní receptury
  Na výběr široká škála velikostí kávy (40–110 ml)
  Dlouhá trvanlivost kapslí
  Čerstvost kávy díky kvalitní konzervaci
  V Nabídce také plnitelné kapsle Nespresso

Nespresso kapsle druhy

Hliníkové a recyklovatelné Nespresso kapsle jsou plněny výběrovou kávou z vyhlášených regionů celého světa. Kapsle Nespresso můžeme dělit na 2 základní druhy dle typu kávy:

 • Nespresso kapsle s kávou Robusta – káva s větším podílem kofeinu a zemité chuti
 • Nespresso kapsle s kávou Arabica – káva vysoké kvality, kyselejší chuti, s nižším podílem kofeinu
TIP!

Se zásobníky na kapsle budete mít svoji oblíbenou příchuť kávy přehledně urovnanou a vždy po ruce.

Nespresso L´Or kapsle

 • Hliníkové kapsle s kávou značky L´Or je na výběr v mnoha příchutích i druhů káv. Hliníkové kapsle jsou 100 % recyklovatelné a nepropouští světlo ani vzduch, proto si káva zachovává maximální čerstvost až do chvíle přípravy.

Na výběr máte z L´Or Guatemala, L´Or India, L´Or Lungo Profondo, L´Or Espresso Ristretto a dalších.

Starbucks Nespresso

 • Kapsle mohou být naplněny také oblíbenou a chutnou kávou Starbucks. Vybírejte z chutí Starbucks by Nespresso Espresso Roast, Starbucks by Nespresso Pike Place Roast, Starbucks by Nespresso Single-Origin Columbia, Starbucks by Nespresso House Blend a spousty dalších.

S Nespresso kapslemi připravíte i horkou čokoládu!

 • Kapsle mohou být také určené pro přípravu lahodné horké čokolády s bohatou mléčnou pěnou. Vychutnejte si kapsle Cafféluxe Nespresso Hot Chocolate nebo René Espresso Chocolade, které jsou kompatibilní s kávovary Nespresso.

Nespresso kapsle bez kofeinu

 • Kapsle Nespresso se vyrábí i ve verzi kávy bez kofeinu, která je vhodná pro těhotné ženy a lidi s vyšším tlakem, kteří si tradiční kávu nemohou dopřát.

  TIP!

  Vyzkoušet můžete také další druhy kapslí a kávovarů. Vychutnejte si lahodnou chuť kapslí Dolce Gusto nebo kapslí Tassimo.

Buďte
a nakupujte s dopravou ZDARMA
0
měsíčně
Upřesnit parametry
Lavazza NCC Qualità Oro kapsle 10 ks Lavazza NCC Espresso Ristretto kapsle 10 ks
Lavazza NCC Qualità Oro kapsle 10 ks

Kávové kapsle Lavazza NCC Qualità Oro obsahují směs, kterou vytvořil zakladatel značky již v roce 1956. Obsažená káva je 100% Arabica původem z Latinské Ameriky, která díky střednímu stupni pražení získává aromatickou vůni s tóny květin, medu a sladu. Hliníkové kapsle kompatibilní s kávovary Nespresso.

můžete mít DNES

Od MALL
Lavazza NCC Espresso Ristretto kapsle 10 ks Lavazza NCC Espresso Ristretto kapsle 10 ks
Lavazza NCC Espresso Ristretto kapsle 10 ks

Kávové kapsle Lavazza NCC Espresso Ristretto obsahují směs Arabiky s Robustou. Díky tmavému pražení káva získala stálou, rafinovanou chuť s tóny čokolády a karamelu. Hliníkové kapsle jsou kompatibilní s kávovary Nespresso.

můžete mít DNES

Od MALL
Lavazza NCC Lungo kapsle 10 ks Lavazza NCC Espresso Ristretto kapsle 10 ks
Lavazza NCC Lungo kapsle 10 ks

Kávové kapsle Lavazza NCC Lungo obsahují 100% Arabiku. Díky světlému pražení káva získala intenzivní chuť s květinovými a ovocnými tóny, vhodnou na přípravu lunga. Hliníkové kapsle jsou kompatibilní s kávovary Nespresso.

můžete mít DNES

Od MALL
Lavazza NCC Espresso Classico kapsle 10 ks Jacobs Espresso Intenso intenzita 10, 40 ks kapslí, kompatibilní s kávovary Nespresso
Lavazza NCC Espresso Classico kapsle 10 ks

Kávové kapsle Lavazza NCC Espresso Classico obsahují 100% Arabiku. Díky střednímu pražení káva získala klasickou chuť s tóny cereálií a sušenek, které vyvažuje trocha kyselosti. Hliníkové kapsle jsou kompatibilní s kávovary Nespresso.

můžete mít DNES

Od MALL
Meseta Monorigine Brasile 3x10 ks hliníkové Nespresso* kompatibilní kapsle Jacobs Espresso Intenso intenzita 10, 40 ks kapslí, kompatibilní s kávovary Nespresso
Meseta Monorigine Brasile 3x10 ks hliníkové Nespresso* kompatibilní kapsle

Meseta „Brasile“ se zrodila ze spojení vybrané brazilské arabiky a vyznačuje se jemnými náznaky, které obklopují patro: kakao, lískové ořechy a vanilka. Espresso s rafinovaným profilem, sladkou chutí, jemnou kyselinkou a intenzivní vůní a harmonickým a přesvědčivým tělem:

můžete mít 23.4. - 24.4.

Jacobs Espresso Intenso intenzita 10, 40 ks kapslí, kompatibilní s kávovary Nespresso Jacobs Espresso Intenso intenzita 10, 40 ks kapslí, kompatibilní s kávovary Nespresso
Jacobs Espresso Intenso intenzita 10, 40 ks kapslí, kompatibilní s kávovary Nespresso
MALL.CZ Dny – Sleva 20 % na vybrané kávové kapsle značky Jacobs s kódem 24MDW4CZ59 (platí od 15. 4. do 28. 4. 2024 nebo do vyprodání zásob)!
Espresso Intenso intenzita 10, 40 ks kapslí, kompatibilní s kávovary Nespresso od značky Jacobs. Přazená mletá káva v kapslích. Hliníková kapsle lépe uchovává aroma a zaručuje ideální tlak pro perfektní extrakci.

můžete mít DNES

Od MALL
215 Kč s kódem
24MDW4CZ59
Infinito caffé - Gourmet , kapsle pro kávovary NESPRESSO 50 ks (ekonomické balení) Jacobs Espresso Ristretto intenzita 12, 40 ks kapslí, kompatibilní s kávovary Nespresso
Infinito caffé - Gourmet , kapsle pro kávovary NESPRESSO 50 ks (ekonomické balení)

INFINITO caffé Gourmet, kapsle pro kávovary NESPRESSO 50 ks. Kapsle jsou kompatibilní se systémem NESPRESSO. Obsah kapsle: mletá káva Infinito Caffé – Gourmet. Složení: 80% arabica + 20% robusta Barevné provedení se může lišit od vyobrazeného dle dostupnosti víček kapslí u výrobce.

můžete mít 26.4. - 30.4.

Jacobs Espresso Ristretto intenzita 12, 40 ks kapslí, kompatibilní s kávovary Nespresso Jacobs Espresso Ristretto intenzita 12, 40 ks kapslí, kompatibilní s kávovary Nespresso
Jacobs Espresso Ristretto intenzita 12, 40 ks kapslí, kompatibilní s kávovary Nespresso
MALL.CZ Dny – Sleva 20 % na vybrané kávové kapsle značky Jacobs s kódem 24MDW4CZ59 (platí od 15. 4. do 28. 4. 2024 nebo do vyprodání zásob)!
Espresso Ristretto intenzita 12, 40 ks kapslí, kompatibilní s kávovary Nespresso od značky Jacobs. Intenzivní espresso se silnou a jemnou pěnou. Hliníková kapsle lépe uchovává aroma a zaručuje ideální tlak pro perfektní extrakci espressa nebo lunga.

můžete mít DNES

Od MALL
215 Kč s kódem
24MDW4CZ59
L'Or Dárkové balení kapslí 40 ks Jacobs Espresso Ristretto intenzita 12, 40 ks kapslí, kompatibilní s kávovary Nespresso
L'Or Dárkové balení kapslí 40 ks
Soutěžte s kávou L´OR o kávovar nebo zásobu kávy na rok. Soutěž platí od 1.3.2024 do 31.5.2024.

Dárkové balení kapslí L'Or Seasonal Creation se 40 ks kasplí potěší každého milovníka kávy. Výběr chutí přenese do vzdálených krajin. Kapsle jsou vhodné do kávovarů Nespresso.

můžete mít DNES

Od MALL
Starbucks by NESPRESSO Smooth Caramel Flavoured Coffee, kávové kapsle – 12x10 kapslí v balení Starbucks by NESPRESSO Smooth Caramel Flavoured Coffee, kávové kapsle – 12x10 kapslí v balení
Starbucks by NESPRESSO Smooth Caramel Flavoured Coffee, kávové kapsle – 12x10 kapslí v balení

Dopřejte si lahodný šálek kávy s příchutí karamelu Starbucks Smooth Caramel. Kapsle obsahující 100% Arabiku jsou jemně pražené (Blonde roast). Zcela jistě vás uchvátí karamelová chuť s tóny másla, můžete přidat i mléko pro ještě jemnější šálek kávy. Balení 12×10 kapslí.

můžete mít DNES

Od MALL
L'Or Pack 60ks - Colombia, Papua, Lungo Profondo, Guatemala, Onyx, Ristretto Starbucks by NESPRESSO Smooth Caramel Flavoured Coffee, kávové kapsle – 12x10 kapslí v balení
L'Or Pack 60ks - Colombia, Papua, Lungo Profondo, Guatemala, Onyx, Ristretto
Soutěžte s kávou L´OR o kávovar nebo zásobu kávy na rok. Soutěž platí od 1.3.2024 do 31.5.2024.
Výběrový ochutnávkový set prémiové kávy kompatibilní s kávovary Nespresso. L'OR Pack 60ks – Colombia, Papua, Lungo Profondo, Guatemala, Onyx, Ristretto balení obsahuje 60 kusů.

můžete mít DNES

Od MALL
Julius Meinl Biologicky kompostovatelné kávové kapsle Lungo Forte 10 ks Starbucks by NESPRESSO Smooth Caramel Flavoured Coffee, kávové kapsle – 12x10 kapslí v balení
Julius Meinl Biologicky kompostovatelné kávové kapsle Lungo Forte 10 ks
MALL.CZ Dny – Sleva 20 % na všechny produkty značky Julius Meinl s kódem 24MDW4CZ60 (platí od 15. 4. do 28. 4. 2024 nebo do vyprodání zásob)!
Kompostovatelné kapsle značky Julius Meinl obsahují tmavě pražená kávová zrna. Jedná se o kávu s intenzivní směsí Arabiky a Robusty. Překvapí vás svojí dokonale vyváženou, nasládlou a dlouhotrvající chutí.

můžete mít DNES

Od MALL
78 Kč s kódem
24MDW4CZ6O

Nespresso kapsle

Kapsle Nespresso se postarají o výrobu mnoha druhů káv. Na výběr máte nespočet příchutí od klasických, přes mléčné až po speciální kávy. Kapsle navíc můžete pořídit ke kávovaru Nespresso i do kanceláře či firmy, a následně je také ekologicky zrecyklovat.

Jak recyklovat kapsle Nespresso?

 • Pořiďte si spolu s Nespresso kapslemi recyklační pytel a objednejte si dopravu s recyklací. Kurýr při převzetí zásilky převezme recyklační pytel s použitými kapslemi. Použité kapsle můžete odevzdat také na sběrných místech po celé ČR.

Plnitelné kapsle Nespresso

 • Chcete připravovat kávu levněji, ekologičtěji a dle vlastních receptur? Pořiďte si plnitelné kapsle Nespresso, které jsou vyrobeny z kvalitního nerezu. Díky tomu jsou naprosto zdravotně nezávadné a můžete je používat stále dokola. Měníte jen jednorázové víčko, kterým kapsli po naplnění uzavřete.

Zásobník na kapsle Nespresso

 • Pokud chcete mít přehled o tom, kolik kapslí a jakého druhu máte k dispozici, vybavte se přehledným a stabilním stojanem či zásobníkem na kapsle Nespresso, do kterých kapsle přehledně uložíte a později jednoduše vyjmete.

Nespresso Professional

 • Pokud máte zájem Nespresso kapsle nabídnout i svým zákazníkům, kolegům nebo zaměstnancům, vyberte si některý z profesionálních Nespresso kávovarů. Pro tyto kávovary jsou k dispozici profesionální Nespresso kapsle, na výběr máte až ze 14 různých druhů. Nespresso Professional nabízí také stabilní technickou pod

  Přečtěte si více