Jacobs Lungo Intenso Intenzita 8 - 100 hliníkových kapslí kompatibilních s kávovary Nespresso® *
749 Kč

679 Kč
  • Ochranná známka třetí osoby, není ve spojení s JACOBS DOUWE EGBERTS. Lungo Intenso nabízí dlouhotrvající kávový zážitek, a to díky své odvážné intenzivní chuti a jemné pěny s delikátním aroma. Jedinečnost kávy je uchována v hliníkové kapsli speciálně zabalené tak, aby se veškeré aroma uvolnilo až během přípravy kávy. Balení obsahuje celkem 100 kusů.

Julius Meinl Inspresso Espresso Crema
90 Kč
89 Kč

Kávové kapsle perfektně vyvážené prémiové směsi kávových zrn Arabika z Nikaraqui a Hondurasu a asijské robusty od značky Julius Meinl. Káva Inspresso Espresso Crema je charakteristická plnou a vyrovnanou chutí s kořeněným aroma a bohatou sametovou cremou. Můžete si ji vychutnat v 10 porcích.


Julius Meinl Inspresso Lungo Classico
90 Kč
89 Kč

Kávové kapsle inspirativní směsi tmavě pražených kávových zrn 100% Arabiky z Brazílie a Kolumbie od značky Julius Meinl. Inspresso Lungo Classico nabízí vyváženou chuť, ovocné aroma a jemnou cremu a to v 10 porcích.


Gimoka Intenso kapsle 10 ks x 20 balení
1 380 Kč

1 290 Kč

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Pokud upřednostňujete silnou chuť kávy, která vás probudí, kapsle Intenso budou pro vás to pravé. Káva se skládá z Arabiky a Robusty a kapsle jsou kompatibilní s kávovary Nespresso.


Jacobs Espresso Ristretto Intenzita 12 - 100 hliníkových kapslí kompatibilních s kávovary Nespresso® *
749 Kč

679 Kč
  • Ochranná známka třetí osoby, není ve spojení s JACOBS DOUWE EGBERTS. Prožijte intenzivní kávový zážitek díky Jacobs Ristretto, které vás okouzlí svou elegantní vyváženou chutí jedinečnost kávy je uchována v hliníkové kapsli speciálně zabalené tak, aby se veškeré aroma uvolnilo až během přípravy kávy. Balení obsahuje celkem 100 kusů.

Vergnano Espresso Arabica 10 ks x 12 balení
1 069 Kč

999 Kč

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Kapsle vyrobené z biologicky rozložitelného plastu jsou vhodné pro kávovary Nespresso. Káva Arabica je směs nejlepších káv z Latinské Ameriky, která vyniká svým aroma čerstvého ovoce a květinovou vůní.


Intenso Classico, 60 kapslí
563 Kč

469 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Jemná chuť a krémová pěna – to je to, co vás uchvátí hned na první ochutnání! Intenso Classico je směsí arabiky a robusty, kde převládají zrna arabiky. Vhodné pro kávovary Nespresso!


Intenso Forte, 60 kapslí
551 Kč

459 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Tato směs zrn robusty vám zajisté zachutná! Kapsle značky Intenso jsou vhodné do kávovarů Nespresso. Krémová a jemná chuť vás zajisté potěší!


Julius Meinl Inspresso Espresso Decaf
90 Kč
89 Kč

Bezkofeinové kávové kapsle prémiové směsi Arabika z jižní a střední Ameriky a asijská robusta od značky Julius Meinl. Inspresso Espresso Decaf má jemné aroma připomínající obiloviny. Tuto kombinaci si můžete vychutnat v 10 porcích.


Julius Meinl Inspresso Ristretto Intenso
90 Kč
89 Kč

Kávové kapsle prémiové směsi tmavě pražených kávových zrn Arabica ze střední a jižní Ameriky a východní Afriky s dotykem té nejlepší asijské robusty od značky Julius Meinl. U kávy Inspresso Ristretto Intenso se mísí sladké tóny se svěží dochutí a sametovou cremou. To vše si můžete vychutnat v 10 porcích.


Lipton Černý čaj 120 kapslí (12x10 kapslí)-59%
1 319 Kč

539 Kč

Akce

Objevte unikátní kouzlo chuti černého čaje Lipton, který se snoubí s delikátní chutí koření tolik typického pro Chai v kapslích Nespresso. Příprava vašeho oblíbeného čaje již nemůže být jednodušší.


Lipton Zelený čaj Máta 120 kapslí (12x10 kapslí)-59%
1 319 Kč

539 Kč

Akce

Objevte dokonalé snoubení zeleného čaje Lipton se svěží chutí máty bez známek hořkosti. Teplý čaj vás příjemně zahřeje během zimních dní, ale pokud hledáte letní osvěžení, studený mátový čaj s ledem je tou pravou volbou.


L'Or KARTON 10 x Onyx 10ks kapsle
899 Kč

799 Kč

Podmanivé chuti kořeněné směsi s hořce kakaovým nádechem se vám dostane díky nejsilnější variantě v nabídce kapslí L'or. Balení kapslí L'or KARTON 10 x Onyx 10ks obsahuje celkem 100 porcí typu Nespresso. Vychutnejte si opojné probuzení smyslů s nesilnější variantou kapslí L'or.


L'Or Ristretto 20 ks kapsle
203 Kč

Objevte ristretto dovedené k dokonalosti. Kapslová káva Ristretto od značky L'Or představují ideálně vyváženou směs kávových zrn, kterou zákazníci milují. Dopřejte si intenzivní prožitek z dobré kávy a jejího bohatého kořeněného aroma ve výhodném balení.


René Sublimo kapsle pro kávovary Nespresso, 100ks
599 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Vynikající italská káva s výraznou chutí a bohatým aroma, což připisujeme důmyslné kombinaci arabiky a s významným podílem robusty pocházející z Guatemaly. Kapsle jsou určeny pro kávovary Nespresso. Jednotlivé kapsle jsou hermeticky uzavřeny, čímž je zachována nejen vynikající chuť, ale i vůně kávy.


Tiziano Bonini Intenso kapsle pro kávovary Nespresso 10 ks, 6 balení
395 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Pravá italská káva Tiziano Bonini Intenso s bohatou a vyváženou chutí, která uspokojí všechny milovníky italského espressa. Směs zrn Arabiky a Robusty pocházejících ze střední Ameriky je ukrytá v hermeticky uzavřených kapslích. Káva si tak zachová svoji chuť a aroma.


Vergnano Bio kapsle 10 ks x 12 balení
1 068 Kč

999 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Kapsle kompatibilní s kávovary Nespresso vyrobené z ekologicky odbouratelného plastu obsahují pomalu pražená zrna nejlepších odrůd Arabiky, které jsou pěstovány v souladu s přírodou a ekosystémem v ekologickém zemědělství.


Vergnano Intenso kapsle 10 ks x 12 balení
1 068 Kč

999 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Káva s chutí tmavé čokolády a afrických káv připomínající pražené mandle s kořeněnými tóny je zabalená v kapslích Espresso 1882, které jsou z biologicky rozložitelného plastu a nezatěžují tak životní prostředí.


Vergnano Cremoso, 120 ks
1 069 Kč

999 Kč

Vergnano Cremoso nabízí 120 porcí kávy v podobě kompatibilních kapslí pro Nespresso kávovary. Tyto značkové kapsle jsou šetrné ke všem modelům těchto kávovarů.Obsahující vybrané směsi kávy pocházející ze zemí jako Costa Rica, Dominikánská Republika, Guatemala, Kenya či Brazílie.


René Espresso Colombia kapsle pro kávovary Nespresso, 100ks
599 Kč

Vynikající italská káva je určena nejen pro opravdové znalce kávy, Díky 100% arabiku z Kolumbie, který vyniká specifickou kyselinkou a plným tělem s jemnými nasládlými tóny, Vám chuť zůstane na jazyku ještě po dlouhou dobu.


Intenso Arabica, 60 kapslí
587 Kč

489 Kč

Tyto kapsle jsou kompatibilní s kávovary Nespresso! Káva je pražena z kvalitních kávových zrn arabiky. Jemná chuť s nádechem kakaa vás zajisté uchvátí!


Gimoka Vellutato kapsle 10 ks x 20 balení
1 380 Kč

1 290 Kč

Velké balení 200 ks kávových kapslí z italské pražírny Gimoka si vychutnáte, pokud používáte kávovar Nespresso. Káva obsahuje 100% druhu Arabika, díky čemuž vyniká svou jemnou a delikátní chutí.


René Espresso Costa Rica kapsle pro kávovary Nespresso, 100ks
599 Kč

Vynikající italská káva Costa Rica je upražena ze zrn 100% arabiky. Mezi hlavní poznávací znaky této kávy určitě patří střední kyselost, jemná chuť exotického dřeva a silné aroma. Díky těmto vlastnostem si tuto kávu zamilujete.


René Espresso Lungo kapsle pro kávovary Nespresso, 100ks
599 Kč

Rafinovaně vyvážená směs robusty a arabiky s intenzivní a bohatou chutí. Robusta zaručí zemitou chuť, která se mísí s lahodným tónem citrusových plodů a dohromady tak vytváří jemnou chuť a jedinečnou, příjemnou vůni.


René Ristretto kapsle pro kávovary Nespresso, 100ks
599 Kč

Ristretto káva je upražena z vybraných zrn různých druhů arabik pocházejících z východní Afriky a Jižní Ameriky. Díky oddělenému pražení jednotlivých druhů dodává této jedinečné směsi intenzivní chuť s výraznými ovocnými tóny.


Vergnano Lungo Intenso, 120 ks
1 069 Kč

999 Kč

Vergnano Lungo Intenso nabízí 120 porcí kávy v podobě kompatibilních kapslí pro Nespresso kávovary. Tyto značkové kapsle jsou šetrné ke všem modelům těchto kávovarů. Obsahující vybrané směsi kávy pocházející ze zemí jako Costa Rica, Dominikánská Republika, Guatemala, Kenya či Brazílie.