Jacobs Lungo Intenso Intenzita 8 - 100 hliníkových kapslí kompatibilních s kávovary Nespresso® *
749 Kč 661 Kč

  • Ochranná známka třetí osoby, není ve spojení s JACOBS DOUWE EGBERTS. Lungo Intenso nabízí dlouhotrvající kávový zážitek, a to díky své odvážné intenzivní chuti a jemné pěny s delikátním aroma. Jedinečnost kávy je uchována v hliníkové kapsli speciálně zabalené tak, aby se veškeré aroma uvolnilo až během přípravy kávy. Balení obsahuje celkem 100 kusů.
L'Or KARTON 10 x Onyx 10ks kapsle
899 Kč 793 Kč

Podmanivé chuti kořeněné směsi s hořce kakaovým nádechem se vám dostane díky nejsilnější variantě v nabídce kapslí L'or. Balení kapslí L'or KARTON 10 x Onyx 10ks obsahuje celkem 100 porcí typu Nespresso. Vychutnejte si opojné probuzení smyslů s nesilnější variantou kapslí L'or.

L'Or KARTON 10 x India 10 ks kapsle
899 Kč 793 Kč

Silná a intenzivní káva L'or India karton 10 × 10 ks v kapslích vás přenese do daleké barevné Indie. Je vyrobena z kombinace kávy Arabica a Robusta s pikantními a ovocnými tóny. Zrna se pěstují v horách jižní Indie, díky kterým získává příchuť tmavého karamelu a kakaa. Užijte si svůj šálek kávy naplno.

Jacobs Espresso Ristretto Intenzita 12 - 100 hliníkových kapslí kompatibilních s kávovary Nespresso® *
749 Kč 661 Kč

  • Ochranná známka třetí osoby, není ve spojení s JACOBS DOUWE EGBERTS. Prožijte intenzivní kávový zážitek díky Jacobs Ristretto, které vás okouzlí svou elegantní vyváženou chutí jedinečnost kávy je uchována v hliníkové kapsli speciálně zabalené tak, aby se veškeré aroma uvolnilo až během přípravy kávy. Balení obsahuje celkem 100 kusů.
Starbucks by Nespresso® Blonde Espresso Roast 12x10 kapslí
1 189 Kč 1 160 Kč

Kávové kapsle od značky Starbucks by Nespresso® mají lahodnou a jemnou chuť. Celkem obdržíte 12 balení, v jednom balení najdete 10 kapslí kompatibilních s kávovary Nespresso®. Tyto kapsle jsou výbornou volbou pro milovníky nejsvětleji pražené kávy s lahodnou a jemnou chutí.

L'Or India 10 ks kapsle

L'Or India 10 ks kapsle

Hodnocení: 4,9
90 Kč

Silná a intenzivní káva L'or India 10 ks v kapslích vás přenese do daleké barevné Indie. Je vyrobena z kombinace kávy Arabica a Robusta s pikantními a ovocnými tóny. Zrna se pěstují v horách jižní Indie, díky kterým získává příchuť tmavého karamelu a kakaa. Užijte si svůj šálek kávy naplno.

L'Or Lungo Profondo Intenzita 8 - 10 ks hliníkových kapslí
99 Kč

Kávové kapsle Lungo Profondo od značky L'OR vyniká intenzivní vůní pražených mandlí a lékořice. Káva Lungo Profondo s třpytivou bronzovou pěnou nabízí intenzitu stupně 8. Tyto kapsle jsou vhodné do kávovaru Nespresso.

L'Or Lungo Elegante Intenzita 6 - 10 ks hliníkových kapslí
90 Kč

Kávové kapsle Lungo Elegante od značky L'OR si vás podmaní svěžími citrusovými a ostružinovými tóny se zlatou krémovou pěnou. Káva Lungo Elegante je ideální pro ty, kteří mají rádi spíše lehčí kávu – nabízí intenzitu stupně 6. Tyto kapsle jsou vhodné do kávovaru Nespresso.

L'Or Ristretto 20 ks kapsle

L'Or Ristretto 20 ks kapsle

Hodnocení: 4,7
170 Kč 166 Kč

Objevte ristretto dovedené k dokonalosti. Kapslová káva Ristretto od značky L'Or představují ideálně vyváženou směs kávových zrn, kterou zákazníci milují. Dopřejte si intenzivní prožitek z dobré kávy a jejího bohatého kořeněného aroma ve výhodném balení.

L'Or Espresso Ristretto Intenzita 11 - 10 ks hliníkových kapslí
99 Kč

Kávové kapsle Espresso Ristretto od značky L'OR vás oslní kořeněnou vůní a intenzivní chutí. Káva Espresso Ristretto je ideální pro ty, kteří si rádi dopřejí silnou kávu s intenzivní chutí – nabízí intenzitu stupně 11. Tyto kapsle jsou vhodné do kávovaru Nespresso.

L'Or Profondo 20 ks kapsle
169 Kč 166 Kč

Káva LUNGO PROFONDO 20 ks od výrobce L'or v kapslích s intenzivní vůní pražených mandlí a lékořice. Dopřejte si Lungo, známé též jako prodloužené espresso. Silná a odvážná káva ozdobená nadýchanou bronzovou pěnou vám zpříjemní váš požitek.

Starbucks by Nespresso® Espresso Roast 12x10 kapslí
1 189 Kč 1 161 Kč

Kávové kapsle od značky Starbucks by Nespresso® mají vyváženou chuť s karamelovými tóny. Celkem si koupíte 12 balení, v jednom balení najdete 10 kapslí kompatibilních s kávovary Nespresso®. Tyto kapsle jsou výbornou volbou pro milovníky kávy.

Starbucks by Nespresso® Single-Origin Colombia 12x10 kapslí
1 189 Kč 1 161 Kč

Kávové kapsle od značky Starbucks by Nespresso® mají bohaté oříškové a květinové tóny. Celkem obdržíte 12 balení, v jednom balení najdete 10 kapslí kompatibilních s kávovary Nespresso®. Tyto kapsle jsou výbornou volbou pro milovníky vyvážené chuti kávy.

L'Or Onyx Intenzita 12 - 10 ks hliníkových kapslí
91 Kč

Kávové kapsle Onyx od značky L'OR si vás podmaní plnou chutí s kakaovým nádechem. Káva Onyx je ideální pro ty, kteří si rádi dopřejí silnou kávu s intenzivní chutí. Kořeněná směs zrn Arabiky a Robusty nabízí intenzitu stupně 12. Tyto kapsle jsou vhodné do kávovaru Nespresso.

L'Or Papua Intenzita 7 - 10 ks hliníkových kapslí
91 Kč

Kávové kapsle Papua od značky L'OR obsahuje unikátních směs zrn, která tvoří kávu s ovocnou chutí. Výrazná sladká vůně je způsobena pěstováním zrn na úrodných sopečných svazích Papuy – Nové Guiney. Tyto kapsle jsou vhodné do kávovaru Nespresso.

L'Or Espresso Forza Intenzita 9 - 10 ks hliníkových kapslí
99 Kč

Kávové kapsle Espresso Forza od značky L'OR vynikají intenzivní chutí lékořice s komplexitou dubu a jantarovými tóny. Káva Espresso Forza nabízí ohnivou chuť s intenzitou stupně 9. Tyto kapsle jsou vhodné do kávovaru Nespresso.

Starbucks by Nespresso® Blonde Espresso Roast 10 kapslí
99 Kč

Kávové kapsle od značky Starbucks by Nespresso® mají lahodnou a jemnou chuť. V balení najdete 10 kapslí kompatibilních s kávovary Nespresso®. Tyto kapsle jsou výbornou volbou pro milovníky nejsvětleji pražené kávy s lahodnou a jemnou chutí.

L'Or Forza 20 ks kapsle

L'Or Forza 20 ks kapsle

Hodnocení: 4,8
169 Kč 159 Kč

Bohaté espresso L’or Forza 20 ks v kapslích zpříjemní váš čas na kávu. Vychutnejte si kvalitní tmavě praženou kávu s intenzivní plnou chutí a jantarovou krémovou pěnou. Silné a ohnivé espresso Forza jen pro vás.

Starbucks by Nespresso® Pike Place Roast 10 kapslí
99 Kč

Kávové kapsle od značky Starbucks by Nespresso® mají vyváženou chuť s jemnými tóny čokolády a pražených lískových oříšků. V balení najdete 10 kapslí kompatibilních s kávovary Nespresso®. Tyto kapsle jsou výbornou volbou pro milovníky kávy.

Starbucks by Nespresso® Espresso Roast 10 kapslí
99 Kč

Kávové kapsle od značky Starbucks by Nespresso® mají bohaté karamelové tóny. V balení najdete 10 kapslí kompatibilních s kávovary Nespresso®. Tyto kapsle jsou výbornou volbou pro milovníky sladké, karamelové chuti kávy.

L'Or Onyx 20 ks kapsle

L'Or Onyx 20 ks kapsle

Hodnocení: 4,4
169 Kč 165 Kč

Kvalitní a intenzivní káva L'or Onyx 20 ks v kapslích vznikla z kombinace prémiových pražených zrn Arabika a Robusty. Vše s důrazem na kořeněnou chuť s hořkým kakaovým nádechem. Silná a výrazná káva Onyx vám zpříjemní váš požitek.

Starbucks by Nespresso® Pike Place Roast 12x10 kapslí
1 189 Kč 1 160 Kč

Kávové kapsle od značky Starbucks by Nespresso® mají vyváženou chuť s jemnými tóny čokolády a pražených lískových oříšků. Zakoupíte 12 balení najednou, v jednom balení najdete 10 kapslí kompatibilních s kávovary Nespresso®. Tyto kapsle jsou výbornou volbou pro milovníky kávy.

L'Or Indonesia 10ks

L'Or Indonesia 10ks

Hodnocení: 4,8
93 Kč

Kávové kapsle pro přístroje Nespresso. L'OR Indonesia 10ks připraví kávu s komplexní chutí s hořkými tóny tmavého kakaa a cedrového dřeva. Zrna jsou upražena jedinečným způsobem.

L'Or Guatemala 10 kapslí

L'Or Guatemala 10 kapslí

Hodnocení: 4,6
90 Kč 79 Kč

Kávové kapsle od značky L'OR vás okouzlí nezaměnitelnou chutí. Vápencová půda Guatemaly produkuje tuto jasnou a čerstvou kávu se sladkými jablečnými a citrusovými tóny. Káva je lehce až středně pražená, její intenzita je na stupni sedm.

Davidoff Prestige Espresso 10 ks
105 Kč 10,50 Kč/ks

Kávové kapsle Davidoff Café Prestige Espresso jsou kompatibilní s kávovary Nespresso. Kávová zrna jsou tmavě pražena a nabízejí tak vyšší intenzitu chuti. Užijte si směs zrn Arabiky z Jižní a Střední Ameriky. V balení najdete 10 ks kapslí.

Caffesso Forza Roma 100 ks
849 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Gourmet kávové kapsle 100% kompatibilní s kávovary Nespresso, DeLonghi, Krups. Pokud máte rádi Merlot, zamilujete si i tuto silnou espresso směs, odborně vytvořenou z káv z Brazílie, Indie a Afriky. Stupeň intenzity: 10

Davidoff Elegance Espresso 10 ks
119 Kč 11,90 Kč/ks

Kávové kapsle Davidoff Café Elegance Espresso jsou kompatibilní s kávovary Nespresso. Kávová zrna jsou jemně pražena, ale přesto nabízejí výrazné aroma a chuť. Užijte si směs zrn Arabiky z Jižní a Střední Ameriky. V balení najdete 10 ks kapslí.

Jacobs Lungo Intenso Intenzita 8 - 10 ks hliníkových kapslí
89 Kč

Vysoce kvalitní káva Arabica v kombinaci s intenzivní robustou dávají těmto kávovým kapslím Jacobs Lungo Intenso vyváženou komplexní chuť. Kapsle jsou kompatibilní s kávovary Nespresso a jsou vyrobeny z hliníku, který lépe uchovává jejich aroma a zaručuje ideální tlak pro přípravu vašeho oblíbeného kávového nápoje.

L'Or Espresso Splendente Intenzita 7 - 10 ks hliníkových kapslí
99 Kč

Kávové kapsle Espresso Splendente od značky L'OR si vás podmaní vyváženou chutí s lehkými oříškovými tóny a citronovým závěrem. Káva Espresso Splendente je ideální pro ty, kteří touží po lahodné a neodolatelné kávě. Tyto kapsle jsou vhodné do kávovaru Nespresso.

Davidoff Style Lungo 10 ks
119 Kč 11,90 Kč/ks

Kávové kapsle Davidoff Café Style Lungo jsou kompatibilní s kávovary Nespresso. Káva lungo nabízí větší šálek kávy s jemnější intenzitou pomocí tradičního způsobu pražení. Užijte si směs zrn Arabiky z Jižní a Střední Ameriky. V balení najdete 10 ks kapslí.

Jacobs Espresso Intenso Intenzita 10 - 10 ks hliníkových kapslí
89 Kč

Kávové kapsle Jacobs Espresso Intenso se silnou a pikantní chutí a intenzivní vůní s jemnou pěnou. Kapsle jsou kompatibilní s kávovary Nespresso a jsou vyrobeny z hliníku, který lépe uchovává jejich aroma a zaručuje ideální tlak pro přípravu vašeho oblíbeného kávového nápoje.

Caffesso Gastro MIX - 40 ks
290 Kč

Gourmet kávové kapsle 100% kompatibilní s kávovary Nespresso, DeLonghi, Krups. Balíček obsahuje: 40ks samostatně balených kávových kapslí namíchané z druhů Aromatico, Milano, Inteso a Italiano. Balení nemá originální obal, jsou zasílané v nahradní krabičce.

Caffesso Caramel 10 ks-22%

Caffesso Caramel 10 ks

Hodnocení: 5
89 Kč 69 Kč

Výprodej

Gourmet kávové kapsle 100% kompatibilní s kávovary Nespresso, DeLonghi, Krups. Dokonalá kombinace pomalu pražených jihoamerických a asijských kávových zrn s lahodnou příchutí karamelu. Stupeň intenzity: 5

Bristot kapsle Cremoso 55 g
99 Kč 9,90 Kč/ks

Ochutnejte kávové kapsle Cremoso Bristot . Kapsle jsou rozložitelné do 12 týdnů, jsou vyrobeny bez použití plastů a hliníku. Chuť a vůně čerstvě upečeného chleba a obilovin.