Nevylévací hrnečky

Barva: žlutá

  • Barva
    žlutá
    ×
b.box Hrneček s brčkem - banana split
39x

b.box hrneček s brčkem

321 Kč

Hrnek s brčkem je ideální pomůckou pro děti od 6 měsíců, díky které bude snažší přechod na klasickou skleničku. Slámka je opatřena ocelovým závažím, které se pohybuje spolu s ním a lze tak pít pod jakýkomkoliv úhlem. b.box Hrneček s brčkem neobsahuje ftaláty, PVC ani BPA.

Od prodejce MALL
Suavinex Nerozlitný hrníček Forest 200 ml - žlutý

Suavinex Nerozlitný hrníček Forest 200 ml

289 Kč

Dětský nerozlitný hrníček Suavinex Forest povzbudí vaše děťátko v nezávislém pití. Savička zabraňuje odkapávání tekutin a je chráněna výklopným hygienickým víčkem. Tvrdost je přizpůsobena proti prokousnutí, ale zároveň příjemná a bezpečná. Ergonomický tvar a odnímatelná ouška jsou ideální pro drobné dětské ruce.

Od prodejce MALL
-15%
Tommee Tippee Netekoucí hrnek Easiflow 360° 250ml 12m+
2x

Tommee Tippee Netekoucí hrnek Easiflow 360° 250ml 12m+

259 Kč
220 Kč
Posledních pár kusů za tuto cenu!

Dětský hrnek se speciální membránou, která brání rozlití tekutiny při převrhnutí. Má jednoduché použití i údržbu. Tommee Tippee netekoucí hrnek Easiflow 360° 250ml 12m+ umožňuje pít z jakéhokoliv okraje nádoby. Optimistický dětský design.

Od prodejce MALL
b.box Univerzální sada na pití - žlutá
10x

b.box Univerzální sada na pití

622 Kč

Praktická sada je ideální pro ty nejmenší miminka až do prvního roku života. S hrnečkem se dá snadno manipulovat a vyměnovat nástavce či víčka. b.box Univerzální sada na pití neobsahuje ftaláty, PVC ani BPA.

Od prodejce MALL
Lifefactory láhev klasický uzávěr 475 ml marigold
4x

Lifefactory láhev klasický uzávěr 475 ml barevné varianty

570 Kč
493 Kč
Poslední kus za tuto cenu!

Skleněná Lifefactory láhev s klasickým uzávěrem 475 ml na nápoje opatřená ochranným silikonovým obalem. Z několika barevných variant si vybere opravdu každý. Láhev je vyrobená sodnovápenatého skla bez BPA a PBS – nepřejímá pachy a zachovává původní chuť nápojů a potravin.

Od prodejce MALL
Lifefactory láhev klasický uzávěr 350 ml marigold
4x

Lifefactory láhev klasický uzávěr 350 ml

520 Kč
453 Kč
Poslední kus za tuto cenu!

Skleněná Lifefactory láhev s klasickým uzávěrem 350 ml na nápoje. Máte na výběr z několika barevných ochranných silikonových obalů. Láhev je vyrobená sodnovápenatého skla bez BPA a PBS. Sklo je nejvhodnější materiál pro uchování pokrmů, jelikož nepřejímá pachy a zachovává původní chuť nápojů a potravin.

Od prodejce MALL
Skip hop Zoo Pohárky s víkem 2 kusy Včelka / Sovička 18m+
4x

Skip hop Zoo Pohárky s víkem 2 kusy 18m+

349 Kč

Set dvou plastových hrnků s víkem, které brání vytečení nápoje. Ideální pomůcka na cesty či pikniky. Vyrobeny z bezpečného materiálu bez BPA. Skip hop Zoo Pohárky s víkem 2 kusy 18m+ zaujmou barevným designem s motivy zvířat ze zoo. Lze bez problémů mýt v myčce. Vhodné pro děti od 18 měsíců, které se učí pít z hrnku.

Od prodejce MALL
b.box Hrneček s pítkem 4m+ žlutý
4x

b.box Hrneček s pítkem 4m+

257 Kč

Hrneček s pítkem a ergonomicky tvarovanou savičku je vyroben ze silikonu, který je ideálním materiálem právě pro dětské dásně. Hrneček od značky B.box má na víčku připevněný kryt na savičku, takže jej už nikdy neztratíte.

Od prodejce MALL
Chicco Hrneček Učíme se s držadly 200 ml, žlutý, 4 m +

Chicco Hrneček Učíme se s držadly 200 ml 4 m +

249 Kč
Poslední kus za tuto cenu!

Hrneček Učíme se s držadly značky Chicco je vhodný pro děti od 4 měsíců. Tento hrníček je ideální pro postupný přechod z kojení nebo lahve na hrníček. Držadla spolu s měkkým a ohebným náustkem jsou prvním krokem k samostatnému pití z hrníčku. Speciální systém zabraňuje vytečení tekutiny a odstraňuje saní a tím se dítě učí pít.

Od prodejce MALL
ThermoBaby Netekoucí hrneček Pineapple

ThermoBaby Netekoucí hrneček

219 Kč
Poslední kus za tuto cenu!

Představujeme vám netekoucí hrneček značky ThermoBaby, který umožňuje přirozený přechodkojenecké lahvepití z normálního hrnečku. Hrneček nabízí speciální konstrukci náustku, která zajišťuje řízený průtok tekutin a zabraňuje jejich rozlití. Hrneček si zamiluje i vaše děťátko.

Od prodejce MALL
Suavinex Láhev Forest s brčkem 340 ml - žlutá

Suavinex Láhev Forest s brčkem 340 ml

329 Kč
299 Kč

Lahvička Suavinex Forest je ideální pro domácí použití, ale i na výlety, a to díky inovativnímu systému proti rozlití tekutiny a zatahovací slámce. Snadné uchopení umožňuje vhodný tvar. Měkká silikonová slámka chrání mléčné zuby a zároveň odolává prokousnutí.

Od prodejce MALL
-51%
Fisher-Price Cestovní hrníček s měkkým pítkem
3x

Fisher-Price Cestovní hrníček s měkkým pítkem

199 Kč
97 Kč

Cestovní hrníček je plnohodnotným hrníčkem s pítkem a flexibilními oušky 2 v 1, díky kterým jej můžete umístit do držáku na nápojev kočárku či v autě.

Více informací
Od prodejce MALL

Mohlo by vás dále zajímat

Nabídku nejlevnějších produktů seřazených podle ceny naleznete v kategorii levné Nevylévací hrnečky.
Nabídku našich zlevněných produktů naleznete v kategorii Nevylévací hrnečky výprodej.
Produkty v akci naleznete v kategorii Nevylévací hrnečky akce.