Záruka: 24 měsíců (IČ 24 měsíců) Kód: 4335780

Nintendo herní konzole Switch Neon Red/Blue V2

Nintendo herní konzole Switch Neon Red/Blue V2

Partnerský prodej - cenu dopravy určuje partner
herní konzole Nintendo Switch Neon Red/Blue V2 Přenosná herní konzole Nintendo Switch s odnímatelnými ovladači Joy-Con a velkým 6,2“ displejem Celý popis
Produkt je momentálně nedostupný.
8 490 Kč
8 340 Kč
Prodej zastřešuje MALL.CZ včetně případné reklamace či vrácení zboží.
Partner odesílá zboží v samostatné zásilce.
Partner určuje způsoby a ceny doručení.
8 490 Kč
8 340 Kč
Doprava zdarma
Vrácení zdarma i přes Zásilkovnu
S novou kartou za

Popis

Představujeme Nintendo Switch, nový domácí videoherní systém od Nintendo. Kromě toho, že doma nabízí zábavu pro jednoho a více hráčů, lze Nintendo Switch vzít s sebou na cesty, takže si hráči mohou užít plnohodnotný zážitek z domácí konzole Nintendo Switch kdykoli a kdekoli.

Obsahuje konzolu Nintendo Switch a dok Nintendo Switch v černé barvě a levý a pravý ovladač Joy-Con. Obsahuje také všechny doplňky, které potřebujete, abyste mohli začít. Tento model má výdrž baterie přibližně 4,5 – 9 hodin (Výdrž baterie bude záviset na hrách, které hrajete).

Přenositelnost Nintendo Switch je vylepšena jeho 6,2palcovou obrazovkou, která zobrazuje jasné hry ve vysokém rozlišení v parku, v letadle, v autě nebo v bytě přítele. Nintendo Switch přichází se dvěma Joy-Con, z nichž každý může fungovat jako samostatný ovladač, vestavěnou technologií snímání pohybu a novým HD Rumble. Lze je vložit do příslušenství Joy-Con grip a používat je jako tradiční ovladač.

Domácí herní systémHlavní jednotka doma spočívá v dokovací stanici Nintendo Switch, která propojuje systém s televizorem a umožňuje vám hrát s rodinou a přáteli v pohodlí vašeho obývacího pokoje.
On-the-GoZvedněte Nintendo Switch z doku a okamžitě přepněte do ručního režimu pro hraní na cestách. Sdílením Joy-Conu se mohou hráči utkat, když nejsou doma. Stejné skvělé hry si můžete užít také v režimu stolního počítače pomocí přiloženého stojanu k podepření systému.
Nové herní stylyOdstraňte odnímatelný Joy-Con z obou stran Nintendo Switch a získáte více herních stylů: Jeden hráč může používat Joy-Con v každé ruce. Dva hráči si mohou vzít každý jeden. Každý Joy-Con lze použít jako jeden ovladač. Při hraní tímto způsobem mají Joy-Con (L) a Joy-Con ® stejné rozložení tlačítek. Když držíte Joy-Con vodorovně, tlačítka nahoře lze použít jako tlačítka L a R (nazývají se tlačítka SL a SR).
Tlačítko Capture: Tlačítko Capture se nachází na Joy-Conu (L) a používá se k pořizování snímků herní obrazovky. Přehrávač je pak může prohlížet, upravovat (přidávat text různých velikostí, barev a pozic) a zveřejňovat je na populárních sociálních sítích Ovládání pohybu: Každý Joy-Con obsahuje gyroskop a akcelerometr.
HD Rumble: Oba Joy-Con zahrnují pokročilé HD Rumble, které mohou poskytnout kompatibilní hry s jemnými vibracemi, které jsou mnohem realističtější než dříve.
IR Motion Camera: Joy-Con ® obsahuje IR Motion Camera, která dokáže detekovat vzdálenost, tvar a pohyb blízkých objektů ve speciálně navržených hrách. Amiibo: Na Joy-Con ® je čtečka/zapisovač NFC. (Toto je také součástí ovladače Nintendo Switch Pro Controller.) Nintendo Switch je kompatibilní se stávajícím amiibo; použití je závislé na hře.
Dobíjecí: Joy-Con se nabíjí, když je připojen k dokovanému systému Nintendo Switch. Uvolňovací tlačítko: Na zadní straně každého Joy-Conu je malé tlačítko, kterým se odpojí ovladač od hlavní jednotky. Vylepšená rodičovská kontrola – systém obsahuje různé rodičovské kontroly na zařízení, ale rodiče si mohou také stáhnout aplikaci pro chytré zařízení, kterou lze použít ke snadnému a pohodlnému sledování a nastavení rodičovské kontroly pro systém Nintendo Switch.