Quinton Nosní hygiena Hypertonic sprej 150 ml

Značka: Quinton Náš kód: 100002731307

Partnerský prodej

Quinton Nosní hygiena Hypertonic sprej 150 ml

Nosní hygiena Hypertonic sprej stimuluje přirozenou obranu mechanickým mytím a čištěním nosních dutin, a pomáhá tak bránit rozvoji infekčních zárodků. Celý popis

385

385 Kč včetně DPH

Záruka: 24 měsíců (IČ 24 měsíců) Náš kód: 100002731307

Popis

Popis produktu

Nosní hygiena Hypertonic sprej stimuluje přirozenou obranu mechanickým mytím a čištěním nosních dutin, a pomáhá tak bránit rozvoji infekčních zárodků.

Hypertonic sprej prostřednictvím působení mořských iontů podporuje normální trofii buněk, pomáhá uvolňovat nosní cesty a usnadňuje volné dýchání. Pomáhá také při infekční rýmě a nachlazení. Šetrně čistí nosní dutiny a umožňuje vstřebání minerálních látek.

Složení:

přírodní mořská voda z oceánu (mořská voda: 90 ml, voda: 60 ml)

Jak používat:

Hypertonic sprej lze používat šestkrát denně. Sprej můžete aplikovat v jakékoliv poloze. Stlačený plyn se nedostane do kontaktu s roztokem.
1. Nasaďte na lahvičku koncovku určenou pro aplikaci do nosu.
2. Opatrně vložte koncovku do nosu.
3. Stisknutím koncovky zahájíte zvlhčování. Současně s tím vdechujte.

Balení:

150 ml

Upozornění:

Vzhledem k čistícím účinkům mořské vody se může stát, že přirozený komponent v počátečních fázích užívání vyvolá krvácení z nosu, což je naprosto normální a přinese vám to určitou úlevu. Přípravek se používá ve vážném stavu. Přírodní produkt bez zápachu. Výrobek není ošetřen jakýmkoliv ozařováním.


Parametry

Parametry produktu %1% %2%

Konzistence spreje a pěny