HAKR Nosič kol HAKR CYKLO PRO ALU
870 Kč

Nosič kol vyšší třídy a kvality. Díky své konstrukci je určen pro přepravu všech typů kol, se všemi rozměry rámů. Nosič je v hliníkovém provedení, dodávaný se zámkem.

Menabo Bike Pro

Menabo Bike Pro

Hodnocení: 4,3
1 299 Kč 1 049 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Neuzamykatelný střešní nosič jízdního kola Menabo Bike Pro. Odlehčená vysoce odolná hliníková konstrukce. Kolo se upevňuje snadným způsobem do šroubovacího mechanismu s ručně dotahovatelnou maticí bez předního kola.

Menabo Asso

Menabo Asso

Hodnocení: 3,6
1 499 Kč 1 433 Kč

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Hliníkový uzamykatelný střešní nosič jízdního kola Menabo Asso Moderní aerodynamická konstrukce, odolný a lehký materiál s vysokou pevností. Nosič upevníte na příčníky bez použití nářadí, nosnost 15 kg.

Menabo Huggy

Menabo Huggy

Hodnocení: 5
799 Kč 589 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Hliníkový střešní nosič Menabo Huggy je neuzamykatelný střešní nosič jednoho jízdního kola z ocelové konstrukce a odolného materiálu s certifikátem kvality GS/TÜV. Vhodný pro rámy s většími průřezy a pro horská hola se širokými plášti.

M-WAY FLOGGER
1 199 Kč 1 089 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Nosič jízdních kol z kvalitního hliníku a oceli. Nosič je určen pouze pro jedno kolo.

HAKR Speed Alu

HAKR Speed Alu

Hodnocení: 4,5
1 177 Kč

Hliníkový nosič kol Speed Alu s nejvyšší bezpečností a nejrychlejším upevnění kol do nosiče. Uzamčení nosiče k základnímu nosiči.

MULTIPA Nosič kol na střechu, MULTIPA
1 599 Kč 1 099 Kč
+ doprava zdarma

Moderní aerodynamický univerzální hliníkový nosič MULTIPA pro jedno jízdní kolo má velmi jednoduchý systém upevnění na střěchu vozidla.

Saris TRAPS 3 nosič kol
4 290 Kč
+ doprava zdarma

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Pro cyklisty, kteří upřednosťují přepravu kol v úložném prostoru automobilu. Nosič je určen pro použití v zadním úložném prostoru automobilů po sklopení zadní řady sedadel, u SUV a minivanů. Tři drážky stojanu umožňují maximální vyklonění řídítek pro efektivnější skladování.

Thule Střešní nosič kol 565
4 499 Kč
+ doprava zdarma

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Střešní nosič kol pro jedno kolo, maximální nosnost 17 kg.

Saris TRAPS 1 nosič kol
3 190 Kč
+ doprava zdarma

Poslední kus za tuto cenu!

Pro cyklisty, kteří upřednosťují přepravu kol v úložném prostoru automobilu. Nosič je určen pro použití v zadním úložném prostoru automobilů po sklopení zadní řady sedadel, u SUV a minivanů.

SeaSucker MINI Bomber 2 - bike nosič kol
14 990 Kč
+ doprava zdarma

Seasucker Mini BOMBER 2 – bike je nejpopulárnější verzi nosiče kol od amerického výrobce. Tento vysoce nekonvenční systém využíva 6 super výkonné vákuové přísavky s odolností v tahu až 540 Kg. Přísavky jsou předimenzované na převoz 2 kol do váhy 44 Kg. Nepotřebujete žádné jiné nosiče, hagusy a pod.

Menabo Nosič kol na střechu MENABO TOP BIKE LOCK, se zamykací růžicí
899 Kč 809 Kč
+ doprava zdarma

Nosič jízdních kol italského výrobce F.lli MENABO.Barva stříbrná, pro uchycení jednoho jízdního kola, odolný materiál,zamykatelný k rámu kola.Certifikát kvality GS/TÜV, hmotnost nosiče 2.6kg, délka ližiny 138cm, maximální šířka pneumatiky jízdního kola 40

Mohlo by vás dále zajímat

Nabídku nejlevnějších produktů seřazených podle ceny naleznete v kategorii levné Nosič kol na střechu auta.
Nabídku našich zlevněných produktů naleznete v kategorii Nosič kol na střechu auta výprodej.
Produkty v akci naleznete v kategorii Nosič kol na střechu auta akce.