Compass Nosič jízdních kol na tažné zařízení COBRA

Compass Nosič jízdních kol na tažné zařízení COBRA

Partnerský prodej - cenu dopravy určuje partner
Univerzální nosič pro 3 jízdní kola, upnutí na 50mm kouli tažného zařízení, celokovový s antikorozní úpravou, jednoduchá montáž i demontáž, součástí balení je i stahovací pás 240cm, nosnost 45kg, snadno skladovatelný. Celý popis
1 699 Kč
Cena je uvedena včetně RP a DPH.
Partner: BMSHOP.EU

Již se neprodává

Zboží partnera BMSHOP.EU

Prodej zastřešuje MALL.CZ včetně případné reklamace či vrácení zboží.
Partner odesílá zboží v samostatné zásilce.
Partner určuje způsoby a ceny doručení.

Záruka: 24 měsíců (IČ 24 měsíců) Kód: 100030600503

Popis

Nosič jízdních kol je celokovový, se snadným systémem upevnění na kouli tažného zařízení. Do nosiče je možné umístit až 3 jízdní kola. Kola se do nosiče upevňují pomocí jednoduchých objímek s fixační sponou, které lze upevnit i jednou rukou. Montáž a demontáž nosiče se provádí pomocí stranového klíče, nebo šestihranného nástavce velikosti 24 – nosič se nasadí na kouli tažného zařízení vozidla a zajistí se dotažením šroubu. Upnutí kol do nosiče se díky patkám s fixační sponou obejde bez nářadí. K nosiči je navíc přibalen jeden kus stahovacího pásu délky 240cm sloužící k zabezpečení jízdních kol.

Nosič je skládací, lze ho po použití jednoduše a bez nářadí opět demontovat a složit pro snadnou přepravu bez kol (např. do kufru vozu). Tento nosič kol lze použít pouze pro vozidla s běžným tažným zařízením, pro obvyklou velikost koule 50mm.

Upozornění: Nosič lze použít pouze u vozidel, kde nosič, nebo v něm upevněná jízdní kola, nezakryjí registrační značku ani zadní světla automobilu. V opačném případě je nutné použít doplňková zadní světla s držákem registrační značky (nejsou součástí nosiče).

Charakteristika:
  • Max. počet jízdních kol: 3ks
  • Materiál: ocel s antikorozní úpravou
  • Barva: černá
  • Max. zatížení: 45kg
  • Upevňovací šroub: velikost 24
  • Výška nosiče od zavěšení: 80cm
  • Pro kouli tažného zařízení: průměr 50mm