Thule Nosič lyží SnowPack 7326, šířka ložné plochy 750 mm, až 6 párů lyží nebo 4 snowboardy

Thule Nosič lyží SnowPack 7326, šířka ložné plochy 750 mm, až 6 párů lyží nebo 4 snowboardy


Partnerský prodej - cenu dopravy určuje partner

Střešní nosič Thule SnowPack 7326 pro přepravu lyží a snowboardů s šířkou ložné plochy 750 mm, i s vysokým vázáním. Snadná manipulace i v rukavicích, uzamčení nosiče a zimní výbavy. Celý popis

4499
4 499 Kč Cena je uvedena včetně RP a DPH.
Skladem u partnera 3 kusy

Záruka: 24 měsíců (IČ 24 měsíců) Kód: 100002201006

Popis

Popis produktu

Stylový aerodynamický střešní nosič Thule SnowPack 7326 umožňuje přepravu všech typů lyží a snowboardů s ložnou plochou 750 mm, nahrazuje modely SnowPro a Deluxe.

Nosič je vyroben z eloxovaného hliníku.

Bezpečně upevňuje lyže a snowboardy pomocí mimořádně měkkých pryžových úchytů, které nepoškrábou povrchy.

Spolehlivě udrží i silnější moderní lyže a snowboardy, větší mezera nad střechou umožňuje přepravu lyží s vysokým vázáním díky odnímatelnému zvyšovacímu adaptéru (součástí balení), je určen pro přepravu až 6 párů lyží nebo 4 snowboardů všech typů.

Díky integrovanému systému svislých pružin lze snížit jeho výšku, když sundáváte náklad.

Nasazuje se přímo do T-drážek (24 × 30 mm) nosných tyčí pomocí integrované montážní součástky bez použití nářadí (montážní souprava pro čtyřhranné tyče se dodává jako příslušenství). Kompatibilní s tyčemi SlideBar, SquareBar, WingBar.

Při konstrukci nosiče SnowPack 7326 byl kladen důraz na jednoduché použití, manipulaci zvládnete i s již navlečenými rukavicemi a díky dostupnému a dostatečně velkému tlačítku zvládnete samotné otevření jedním stiskem.

Vaše vybavení bude zabezpečeno proti odcizení, jsou použity dvě varianty zámků, díky kterým zamknete nosič SnowPack 7326 přímo k vašemu vozu a dále lyže či snowboardy k samotnému nosiči.

Výrobek splňuje velice přísné evropské normy (schváleno institutem TÜV) a získalo i velice prestižní ohodnocení v testech CityCrash.


Parametry

Parametry produktu %1% %2%

Šíře ložné plochy 750 mm