-31%
Tula Toddler Nosítko - Sleepy Dust
3x

Tula Nosítko Toddler

4 099 Kč
2 790 Kč

Tula Toddler Nosítko, které je snadno použitelné a vhodné pro běžné denní nošení ve městě i přírodě, ideální volba, jak si užít každodenní dobrodružství s Vaším dítětem bez kočárku. Pohodlná podpora dítěte od 11 kg až do 27 kg váhy dítka. Váha dítěte je rovnoměrně rozložená mezi obě ramena a boky rodiče. Nezatěžuje páteř dítěte ani rodiče.

Od prodejce MALL
KinderKraft NINO Pink
110x

KinderKraft NINO

1 099 Kč
959 Kč
Akce

Dětské nosítko NINO zajišťuje bezpečnou pozici dítěte – splňuje požadavky mezinárodního institutu dysplázie kyčelního kloubu. V nosítku Nino mají nohy dítěte tvar "" M "" ve vztahu k bokům, což je správný úhel v závislosti na věku dítěte.

Od prodejce MALL
-15%
Babybjörn MINI 3D Mesh, Greige
5x

Babybjörn MINI 3D Mesh

2 780 Kč
2 359 Kč
Poslední kus za tuto cenu!

Babybjorn nosítko MINI 3D Mesh bylo vyvinuto pro novorozence k nošení v prvních měsících života. Není třeba žádná novorozenecká vložka. Je vhodné pro miminka od 3,2 do 11 kg (0 – 1 rok). Je vyrobeno z 3D Mesh, což je chladná a vzdušná síťovina s neuvěřitelně měkkým podkladem. Síťová tkanina zajišťuje výborný průtok vzduchu a rychle vysychá.

Od prodejce MALL
Tula EXPLORE Nosítko Linen - Ash

Tula EXPLORE Nosítko Linen

4 690 Kč
Poslední kus za tuto cenu!

EXPLORE Linen značky Tula je rostoucí ergonomické nosítko s nastavitelnou výškou a šířkou, které umožňuje dítě nosit ergonomicky i v pozici čelem vpřed od věku 6 měsíců. Funkční nosítko má extra polstrovaní v oblasti nožiček dítěte.

Od prodejce MALL
Tula LITE Nosítko - SOAR
1x

Tula LITE Nosítko

2 129 Kč
2 090 Kč
Poslední kus za tuto cenu!

Ultra kompaktní nosítko na doma i na cesty s pohodlným prostorným bederním pouzdrem z velmi lehké textilie se stylovým designem. Dá se velmi úhledně zavinout do ledvinky upevněné na bederní opasek.

Od prodejce MALL
-17%
Tula PRESCHOOL Nosítko - CHARMED

Tula PRESCHOOL Nosítko - CHARMED

4 099 Kč
3 368 Kč
Posledních pár kusů za tuto cenu!

Nosítko pro nošení větších dětí PRESCHOOL od značky Tula. Největší nosítko s nejširším panelem v nabídce nosítek Tula. Nosítko je určené pro děti s hmotností až do 31,8 kg.

Od prodejce MALL
Tula Nosítko Free-To-Grow, Hide and Seek
14x

Tula Nosítko Free-To-Grow

4 490 Kč
Poslední kus za tuto cenu!

Tula Free-to-Grow Nosítko je rostoucí, komfortní a funkční. Plně nastavitelné ergonomické nosítko má nastavitelnou výšku a šířku a přizpůsobuje se vašemu rostoucímu dítěti. Toto inovativní nosítko lze používat již od narození (od váhy dítěte 3,2 Kg) bez nutnosti použití novorozenecké vložky. Vhodné pro běžné denní nošení ve městě i přírodě, ideální volba, jak si užít každodenní dobrodružství s Vaším dítětem bez kočárku.

Od prodejce MALL
Tula Preschool nosítko Play
6x

Tula Preschool nosítko

4 099 Kč
3 544 Kč
Poslední kus za tuto cenu!

Preschool nosítko od značky Tula je velmi intuitivní pro vás i vaše dítě. Výrobce myslel opravdu na vše a výsledkem je maximální pohodlí nejen pro dítě, ale i pro rodiče. Nosítko je největším nosítkem s nejširším panelem v nabídce nosítek Tula. Jje určené pro děti s hmotností až do 31,8 kg.

Od prodejce MALL
Ergobaby Nosítko EMBRACE - CREAM
9x

Ergobaby Embrace

1 999 Kč

Nosítko Embrace od značky Ergobaby dává jedinečnou možnost spojení mezi matkou a dítětem jako v průběhu těhotenství. Jednoduché nastavení a maximální pohodlí dělají z nosítka nepostradatelnou součást jak na procházce, tak při domácích činnostech. Vhodné pro děti od narození.

Od prodejce MALL
Tula EXPLORE Nosítko - CHARMED
1x

Tula EXPLORE Nosítko - CHARMED

4 690 Kč
Poslední kus za tuto cenu!

První nosítko od značky Tula, které Vám umožňuje nosit dítko ergonomicky i v pozici čelem vpřed (doporučeno až od věku 6 měsíců). Objevujte svět díky nové možnosti nošení. Explore je nejnovějším nosítkem, které snoubí ty nejlepší vlastnosti a funkce pro děti i nosící.

Od prodejce MALL
-18%
Ergobaby ADAPT COOL AIR MESH - Natural Weave
2x

Ergobaby ADAPT COOL AIR MESH - Natural Weave

3 999 Kč
3 261 Kč

Další nabídka za 2 832 Kč

Ergonomické nosítko ADAPT COOL AIR MESH doplněné o letní síťku pro optimální prodyšnost nabízí vyhlášený komfort a ergonomii. Snadno použitelné 3-poziční nosítko, kdy je dítě v bezpečné a pohodlné pozici a rodiče mají svobodu pohybu.

Od prodejce MALL
Ergobaby Nosítko Omni 360 Cool Air Mesh - Black Stars
6x

Ergobaby OMNI 360 COOL AIR MESH

4 690 Kč
4 435 Kč
Poslední kus za tuto cenu!

Ergonomické nosítko Omni 360 Cool Air Mesh od americké značky Ergobaby je z části vyrobené ze síťoviny, čímž zajistí příjemnou lehkost a důležitou prodyšnost materiálu. Nosítko pro miminka od narození je vhodné pro běžné denní nošení ve městě i v přírodě.

Od prodejce MALL

Mohlo by vás dále zajímat

Nabídku nejlevnějších produktů seřazených podle ceny naleznete v kategorii levné Nosítka pro děti.
Nabídku našich zlevněných produktů naleznete v kategorii Nosítka pro děti výprodej.
Produkty v akci naleznete v kategorii Nosítka pro děti akce.